• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Roman Tycka je moj manzel

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ostravske vecery pod rampou

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERDRIVE: ja to jeste neslysel, jsem v presu :) zvladam jen to co da modem 57.6 :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Grr... mourning troleybus:

    Takze oni si budou moci dat espeesso nebo lungo, rozumite? Teple. Pak take mohou dostat espresso nebo lungo studene. Take je mozne si pridat mleko. Rozumite, ze? Ano, do toho espressa nebo lunga, tepleho i studeneho. Kdyz budete chtit ledovou kavu. Ano ano, ano, frappe, tak ta se dela take z espressa, nebo lunga. Nevim jak chcete brcjka, vite, my se taky snazime bojovat s tou ekologii. Takze si tedy mohou dat espresso nebo lungo, to si mohou dat i teple i studene. Take s mlekem. Kdyz bude treba, dodame na to espresso a lungo 2deci kelimky. A z toho espressa a lung je mozne vyrobit ledovou kavu. (A takhle to bylo cca 10min, tonem intelektuala, ktery kave rozumi, rad ji prodava, serviruje, A HLAVNE pije!)





    Jdu si dat PIKOLO, se sacharinovejma tabletama, 4 prosim, a chci kurva vic te sojove omacky... eeh mlika! No proto!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Cbd varianta, mluvi tam o tom...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERDRIVE: dost bych tomu veril. rikalo se to uz za nas. jen tehdy se tvrdilo ze musis k tomu mit predpoklad v genech.

    ovsem co lidi kterym to pomaha proti depresim jak do toho zapadaj....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nemam drogovo-vyzkumne obdobi, ale objektivne je zrejma korelace huleni s psychozami... hmm, hmm..

    Zajimalo by me, zda jeste porad delaji psychologove ten casosberny vyzkum, ktereho se ucastnim od cca 17 let. Jakoze hulic a jeho vyvoj...

    Zklouznul jsem ke kde cemu, ale posledni 4 roky, skoro 5 jsem cisty, resp rekreacne obcas uziju, i kdyz ne huleni... ale k tomu casosberu bych se dostal rad, sam jsem byl zpovidan uz asi 6x...

    Napsat id Dadka

    Spôsobuje marihuana schizofréniu?
    http://www.youtube.com/watch?v=wqDgQCJEg70
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nechce se mi cist hromadu textu a shanim potvrzeni, ci vyvraceni kdysi precteneho:
    - pervitin jen docasne obsazuje dopaminove receptory
    - kokain je definitivne nici

    Je tohle pravda? Ideal s linkem... melo by to u kokainu vest k naproste neschopnosti citit (cokoliv dopaminoveho), ktera vede az ke kataleptickym stavum, jako treba vazne deprese...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Exlibris je dobry napad, jeden cas jsem mel alespon razitko... dyk Labka Logo, ten ascii pejsek je vlastne puvodne me exLibris/podpis

    ^ ^
    \O o/
    \x/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TroLOLL:

    Hackers Can Bypass Windows Lockscreen on Remote Desktop Sessions | SecurityWeek.Com
    https://www.securityweek.com/hackers-can-bypass-windows-lockscreen-remote-desktop-sessions
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jsem si uvedomi, ze jsem se s Adelou jeste nepodival na klasiky ceckove kinematografie...

    takze They Live!

    "I'm here to chew bubblegum..." iconic scene from the They Live (1988) movie
    https://www.youtube.com/watch?v=Wp_K8prLfso


    [ tohle je v Duke Nukem 3d cely, tahle hlasaka]


    a potom Evil Dead [vsechny dva dobry, trojka uz byl moc normalni horror, ten nebavil...]

    Evil Dead II Laughter Scene
    https://www.youtube.com/watch?v=SOpcdJ_V5_M


    [z tohohle je takovy to "Come get some!!!"; mmchodm zazni, kdyz si typek urizne dvojhlavnovku a pridratuje si ji k pahylu ruky, kterej mu predtim ukousla nejaka demonicka bestie....]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Mam k dispozici cca 20 listku na Colours, za cca 2.400/4 dny. Nekdo?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Milton tedy celou otázku redukuje na věc víry,“ Coleridge se pomalu chystal k závěru přednášky, „a to na typ víry nezávislejší, autonomní — v podstatě mnohem silnější, než jakou opravdu hledali Puritáni. Víra, říká nám, není exotický květ, který musí být pracně udržován tím, že vyloučíme většinu aspektů každodenního světa, ani užitečný blud, který musí být podporován sofistikou a polopravdami jako dětská víra v Ježíška — není to, krátce řečeno, uváženě nepo-chopená příchylnost k jakémusi vykonstruovanému krédu; spíše to musí být, pakliže vůbec něco, průzračně jasné rozpoznání vzorů a tendencí, které mohou být nalezeny v každičkém kousku látky tohoto světa, jenž je obrysem Boha. Proto náboženství může být pouze radou a vysvětlením a nemůže nést žádné ostruhy donucení — neboť toliko víra a jednání, k němuž dospějeme nezávisle a posléze si je vybereme, smí být chválena nebo viněna. A právě v tomto případě lze na víru pohlížet jako na trestuhodné okleštění práv osobnosti, aby byla záměrně udržována v neznalosti o jakýchkoli faktech či názorech — žádná součást nemůže být posuzována jako nepřijatelná, ne-boť čím je více kamenů, jak světlých, tak tmavých, které jsou dodány k této mozaice, tím jasnější je náš obraz Boha.“


    (Imaginarni prednaska Coleridge o Miltonovi; Brany Anubisovy, Tim Powels(
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERDRIVE: proto existuje ex libris. dost o nem taky uvazuju. kde jsou vsechny ty knizky... ale kdyz se ti po 10ti letech vrati kniha co mas rad a ty ji znovu prectes... to je super!
    DISPARITY
    DISPARITY --- ---
    OVERDRIVE: Absolutely :-D
    Navrch mám ještě "to have after the birds" - mít po ptákách :-7
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hooray, Sveho Psa Nestrilejte od Karen Pryor po 4. Pujcuju to jen lidem, kteri to prectou a zaroven mi to jeste i vrati ... (Saudek: nevim, jake knihy me ovlivnily, jen vim, ze je nemam ve sve knihovne, pac kazda, co se mi libila je okradena, pac jsem ji nekomu pujcil).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Machruju a ted delam dane... Pice... SMRT A DANE!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo, v tomhle fakt chodim do prace, podtim kosili a kravatu... oboji provokuje, vrch ty, co provokuje punk, kosile a kravata zas managery, kteri jsou z 85% hur obleceni nez ja ;)

    Pravda, klice nosim na pasku, ty sem naaranzoval, pro zabavu a srovnani

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo Hutz dokonce jeden cas psal pravedelny sloupek/clanky do Playboye.. ale jeste jsem to necet. Oni uz jsou i Dubioza i Gogol Bordello ted mega hvezdy... ale driv to byl proste dobrej etno punk...

    Jo Dubioza Kolektiv hraje ted 22.6. zaroven s Pints and Pipes [punk s dudama], Mnagou a Zdorp [takovej punk, z doby, kdy mi bylo 16 a ValMezu... nevidel nikdy nazivo]... Je to v OSTRAVARU na pivnich slavnostech... Po dlouhe dobe asi pujde postavit ciro, kdyz uz se ted i rvu, tak at je o duvod vic ;]]]


    Gogol Bordello - Wonderlust King (Official Video)
    http://www.youtube.com/watch?v=K3SUPPeuRdU
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam