• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A 2/2



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Omlouvam se za screenshot (mam pocit, ze budou nasledovat dalsi), tohle je kousicek noveho Stephensona. Koupeno v applim predprodeji v lednu, 2 mes stazene, samo s DRM, narozdil od netflix z toho jdou delat screenshoty, aspon... to z Netflix nakonec taky... takze, pokud mate RMS problem, zbyva jen OCR, pac jinak predpokladam, ze jabka umi v drm i breilovo pismo, preklad do esperanta a cteni obrazovky do plynule skoro native v XY jazycich... kazdopadne copy a paste, do postele s telefonem se mi resit nechce, tak screenshot... pamatujete si hru Bioforge, nebo vlastne i System Shock? Jakoze byl jsi hacker, pak si vletel rychlosti myslenky (cim vic to hraju v RPG, rikam si, ze je to jak Zemeplosske Svetlo...), no... proste jsi se vesral do zavirajicicich se dveri, a neklaplo ti to, ze by v nich nekdo nechal nohu... takze jsi *VEVNITR* jsi v zahradach Eden a mas vsechno, co jsi prisel ukrast, presel jsi most z konske zine, balancujic mezi pekly... a nakonec jsi min nez opice s rukou ve flasce... ta opice nedokaze pustit lup, a proto ruku nevynda... tak si predstavuju dobre IC Countermeasure... ahoj Case, vis, ze si na care, ze... hrubej se to delalo v 80. Tak, ze jsi najednou vedel, ze nemas usta, kam si uloupeny banan muzes strcit, no mouth to screem, neni cesty z5. Konik doskotacil, rychlost myslenky, neni nic moc, v dire, kde je stoleti tma... a ty nejchytrejsi/pratelstejsi kapitalismy/a jine -ismy, ti daj na vyber... svoje telo uz neuvidis, taky te 3 miliony led muzem nechat ve tme, nebo... hele tady je kus bio/nano/zit/kremik-bordelu, ve kterym sice nebudes sebou, ale visjak, furt lepsi jak zavislost na heraku... ne fakt, jako vazne...

    A ted i se vzbudil? Jak nemas ty usta, kterejma bys...
    Zahrady raje nebyly dal, teda mozna, tady mas sanci.... novy telo, na Marsu, nebo proste.... V Pekle!



    ADELAJKA
    ADELAJKA --- ---
    OVERDRIVE: jo, to je presne ono :-) "pred dvema honinami, tudy projeli tri jezdci a jeden koktal" :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo holka, kdyz mas na tohle meritko, doma nebo jinde, jako na 20cm (ukazuje pet), tak tohle fakt nezmeris ... ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Otazka mimo quiz, na kterou neznam odpoved, a pravdepodobne se ji dozvim pouze od Adely, z mistniho osazenstva... respektive, nikdo jiny tady nema asi myslivecke zkousky...

    Takze dotaz: "Proc udajne myslivci chodi na lov s lychym poctem naboju?"

    Mam to zaseknute v hlave, od toho, co vyzkocili 3 7,65 z podivne komory, ktera je zaroven kohoutem....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tenkrat v Holywoodu uz jste asi vsci videli, ne?
    Adel si vsimla eastereggu s chybejicim kloboukem, a me se jezily chlupy i kde je nemam z toho celkoveho kouzla slozeneho jakoby z niceho, nebo hvezdnyho prachu.

    Takovy detaily, ze kazda z postav projede po stejne krizovatce, kazda jinym autem, jinym stylem, a scena je tam vlastne uplne zbytecne 3-4x jak ti ctyri, co pisou furt tu samou knizku o stejnym chlapovi, a prece je to slavnejsi nez cela edice knih 3x [ ]

    -pripomen sobe: na dalsi vedomostni soutezi pokracuj s tematem imaginarni vysetrovatele, p ridat neco ze stare Ciny, taky, ale to bude bonus bod, z ktereho fimu z Charlesem Bronsonem se hazi orechy proti vyloham, a krysy ve sklepe skacou do vejsky pasu... [co odhadne si nekdo hadat, na ktere dva soudce a detektivy myslim]? mmchodem muze detektiv ci vysetrovatel, jako soucast sveho remesla "vyradit par kusu z obehu"?

    [jo jo, tak 3 bychom meli, pomuze nekdo s dalsim]?

    Kazdopadne film o slave stribrneho platna ve kterem se absolutni zlo temer neobjevi, presto je spachano, do naprostych detailu... proste Quentin ma naslapnuto k dokonalosti...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: rad bych rek, ze to byl test na pozorneho ctenare, ale obavam se, ze vyhravas nejtrefnejsi komentar tohohle auditu... zatim jako prvni a bez vyzivatele
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hmm, hmm, zajimave inul jsemjednu zasadni stylarinku, je to neco mezi Holmesem od Guye Ritchiho a Likou Vyjimecnych [myslim comixem, pac je myslim i film].... kazdopadne Van Helsing je moc pekne vypravny C-ko, s krasnejma realiema, treba kyblem na krev u mista, kde misto sibenice stoji zatim kriz, zasypany v kameni...

    No ja se bavim dost, i kdyz to prorusta takovymahle vtipkama, jak z monty pythonu

    image

    Proste Van Helsing ;]]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pouziva tady nekdo nejakou verzi CBD na usnuti a pripadne na boj s "vnitrnimi demony"?
    Kombinujete v nejakem pomeru s THC? Je nejak poznat rozdil 3% CBD a 20% CBD?
    Oleje, susene kvety? Koureni? Vaporizace?

    Ja mam dojem, ze mi funguje[ za 3 tydny ani jeden naznak depresivnich stavu a dost slusnej se chovam i k lidem, ac s nimi obecne nemam trpelivost a nerad se s nimi posledni dobou bavim nebo je posloucham... radej si ctu, jsem se zviraty, prolezam mrtve baraky a uz brzo budu strilet... kazdopadne... moje denni davka medikamentu, co mi tak nejak zda se dela dobre:

    3x1500mg Piracetam
    20mg DMAE
    0,5g TBC [30%] : CBD [10%] v pomeru 1:5 [tedy nezhuluje to, chci zkusit, zda bych nalyzal, vzhledem ke zbrojaku a k ridicaku, bych musel opustit THC uplne, coz bych nerad, pac nehledam zhulenost, ale pripadne mi, ze je ten CBD klid takovy komplexnejsi; zatim ani jednou se neprojevila paranoidne psychoticka cast huleni, kterou miva po ruznych tech nekouritelnych skunkovitych srackach]
    nekdy vecer jeste 1,25mg melatoninu

    docela se mi zda ze se kokteil docela dari, piracetam obcas vede k boleni hlavy, coz resi DMAE, kazdopadne bud je to dobre placebo, nebo jsem jeden z tech stastnych 50% a fakt se mi na tom dobre premejsli, melatonin uspava tak nejak prijeme a docela rychle. CBD huleni se spetickou THC [pod zhulovaci hranici] mi zacal pomahat na neustale bolesti v kloubech [i tech malych, jako treba prstni], zaroven mi pripada, ze lip spim a nebudim se kazdou chvili.

    zadny stav ponureho pekla jsem od dovolene na Salze nemel, a ani pred ni ne... takze nevim.

    Chtel bych zkusit CBD huleni vaporizovat, snad spolubydlo nekde vykope rucni vaporizer, pac horici huleni jakehokoliv druhu mi smrdi [krom hasise]....

    Jink nejake doporuceni na dobry CDB vzorek [jakoze i chutove - pokdu by existovaly nejake se zemitou prichuti, sem s nima] ... potazmo nejake doporuceni na nejaky dobry CBD kramek?
    Pripadne doporuceni [do posty] na nekoho, kdo prodava odrudy jako je treba PennyWise, pripadne cokoliv z techle spis lecebnych odrud, ktere ale zaroven nejsou uplne zbaveny THC, zajem by rozhodne byl:

    The 5 Best CBD Cannabis Strains - Greenshoppers
    https://greenshoppers.co.uk/blog/the-5-best-cbd-cannabis-strains/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    HE PICO! KOMANCI!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ADELAJKA: no dyk me to prave taky pripadlo jako ze je to TaSunka s StarouDrtivouHnatou..., ale slusi Ti to tam, Drtiva Hnato, to zas jako one... hento... hej

    ADELAJKA
    ADELAJKA --- ---
    OVERDRIVE: no, ta fotka je velmi vtipna, nebot se tam vsichni tvarime blbe vcetne koni. A nejakym zahadnym zpusobem mi evokuje vazne a dulezite se tvariciho Old Shatherhanda a Vinetua. "pokajmu"
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ha, dneska me Adela podruhe vzala na koniky, zitra nebudu moct chodit, ale uz mi to s tim vysedavanim jde lip, a tak za 30 let budu jezdec... kazdopadne jsem nasel fotku... ta blondata je Adela . ****:

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uterni chvilka urba shamanismu - tohle mame pred brankou.. myslim, ze je jasne, ze licim pasti na mytaga a anomalie ze Zony, kdyz by nekdo netusil....

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Bry rano Vietname

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Na jihovýchodě Polska dodnes přežívá uhlířské řemeslo, teď mu ale hrozí zánik | Radiožurnál
    https://radiozurnal.rozhlas.cz/...ska-dodnes-preziva-uhlirske-remeslo-ted-mu-ale-hrozi-zanik-7182809
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sem bysem se chtel podivat, v ramci survivalu me samozrejme zajima “jak se co dela z minima maximum” a tady je zrekonstruovane Slovanske hradiste (ze by Ozzyho aktivita? - Ozzy, nemas nahodou fotky z Orkneji a podobnych cest, nekde treba na rajceti, bo inde online?) : https://www.archeoparkchotebuz.cz
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: jo, to zni rozume.... rakouzsko = slezsko, zejo ;]
    ADELAJKA
    ADELAJKA --- ---
    Tak tenhle chlapík mě dostal. Jak si lidé hrají, jak si hrajeme sami, pořád si hraju, první, druhý, první druhý, tralalalalalala:-)
    https://video.aktualne.cz/...cha-se-svymi-ksefty-pomaha-se-jen-b/r~f7c72164c82011e9a305ac1f6b220ee8/
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE: ...jeste jednou nazves tygra lvem a prestanu te sledovat voe...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam