• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: jo, to zni rozume.... rakouzsko = slezsko, zejo ;]
    ADELAJKA
    ADELAJKA --- ---
    Tak tenhle chlapík mě dostal. Jak si lidé hrají, jak si hrajeme sami, pořád si hraju, první, druhý, první druhý, tralalalalalala:-)
    https://video.aktualne.cz/...cha-se-svymi-ksefty-pomaha-se-jen-b/r~f7c72164c82011e9a305ac1f6b220ee8/
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE: ...jeste jednou nazves tygra lvem a prestanu te sledovat voe...
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Byli jste na Fatře?? Neke. Já tež, Kľak, fačkovský, neasi. A pak dál, do Strečna.
    Stavil jsem se podívat na exzámek do Kunerádu, od minule stihl znovu vyhořet.
    Dám posléze víc fotek do ruin...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Ty ne, vole! Ale lidi, no darmo mluvit...

    Zrovna jsme dojeli z kopcu... Fatra



    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Jé, aha.
    No víš - letos jsem vylezl na kopec prvně, tak jsem tohle nevěděl. Dobře, už budu chodit třicetikilometrové túry pouze v kožuchu, když je ve čtyři tma a chodníky uzavreté, aspoň tam nebude tolik lidí.
    Hlavně když nebudou ty bouřky :-p
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: v lete se hrebeny nechodi, nebo od 6 od rana do max 12... to ti rekne kazdej, kdo v horach zije nebo pracoval (ja treba ;)

    Z ruského přístavu vyplula elektrárna, o níž odborníci mluví jako o plovoucím Černobylu | REFRESHER.cz
    https://refresher.cz/...la-elektrarna-o-niz-odbornici-mluvi-jako-o-plovoucim-Cernobylu?gdpr-accept=1
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Jo, je to maras. Už jsem měl letos na horách dvě blízká setkání s bouřkou a předevčírem jsem se kvůli další raději vrátil z malofatranského Kľaku dolů. Ráno jsem to lezl znovu a když jsem pak předbíhal jednoho Pražáka s dvěmi dětmi, říkal mi, že spali ve stanu kousek pod vrcholem a večer práskl blesk kousek od nich.
    Jsem z těch bouřek už letos krapet nervózní.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hura na Maguru proti bource

    V Tatrách zabil při bouři blesk pět turistů, jeden je Čech. Nejméně dalších osmdesát je zraněných | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/polsko-blesk-mrtvi-boure-tatry_1908221516_dok
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Ještě jednou napíšeš Rakouzsko a přestanu Tě sledovat, voe ;-p
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo a taky sukajici lvi v muzeu zvireny a kamenu + moderniho umeni (taktilniho - takze treba teremin)....

    Jinak finalne jsem se zamiloval... vodu mam rad hodne, ale ted FAKT chci kayak!!! Svoboda kone, revolveru a lodi, ta romantika... do jara setrim na Zed Torro
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    No jeste muzem Rakozske gotiky (13-15.st na obrazcich, kameny na poharu jsou samo prave a pohar je zlaty... prumerny smaragd jako nehet maliku...)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam