• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hehe Stephenson: dost o vyzkumech vlastnich spankovych aktivit, cilem -jak neprokazovala zadna z vedeckych teorii- spanku, bylo to, ze clovek vypnul, proste “off”, a to aspon na tak dlouho, nez neco reklo, vstan a chod, a on byl zas “on”...

    /// tohle je umeni, co sd ucim od psu a vojaku, spat, kdyz ti zivot dovoli zavrit oci... vyvazenou kombinaci drog... (navzdory kdy recenemu)... jsem dosahnul jen toho, ze je pomer “on” vyraznej v neprospech “off”

    Ac cely zivot touzim po opaku...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Tam je preklepu, az mnoho nedava smysl... nasrat, dobrou. Zvedej se a uhni, nebo pak az v Pekle, no!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Ne vazne, je to jenom spankova paraliza... paraliza... pamatujete si nekdo film The Crash, je to dost sexy a vubec, akorat v jedne scene tam buchta nebo typek (uz nevim), samo po bouracce v kare, ktera je rajc sama o sobe, a vlastne sex, co sledujes, je ziveny jen vzpominkou na kroutici se plechy, zarezavajici se do lidskeho tela, volant deformujici hrudnik a tristici se sklo, pri narazu lidske hlavy... no tak jeden, ze soulozici dvojce ma paraliticke nohy... nimz se ale neprokaze, ze to je nejvic zavazejici cast pri koutu... pokud chcete vedet vic, co s nema delaj, dohledejte si knihu Bouracka od J.G.Ballarda (nikdy jsem to nedocet, stejne jako 120 dni Sodomy, ale to ani Bibli) ... neebo aspon film od Cronenberga (nikdy jsem jej nevidel cely, vzdy se muselou soustat)...

    To je jedno, jen, ze... proste, spousta lidi umre vlastne... aniz by spoustu veci spozorovali...

    V jedne hre z 90. byla scena, kde slo pustit nekonecnou scenu, kdy vasi personifikaci operuji cosi v dutine ustni...

    Ne, fakt nemyslim na Peklo, jenze Eden neni nic jineho, nez vnimat jako somelier, ktery prirovna k louhu, jenznikdy nepil


    (Vcera mi jmeel blizky neznamy, jasne, definovane, fakticky... pred tremi tydny se mi kamaradka napila louhu v hotelu v africe, kde jej nechala uklizecka, ve flasce od vody ... PET, kdyz se mi zabil mily me ex-, ovazal si krk spagatem, nez to ve 50mph vzal na svestku, kolem operky,... ve 12 letecj jsem miloval holku, ktera mela pidriznuta obe zapesti osklivou jizvou, a odstehovala se i s ditetem, pote, co ji jeji muz, co me ucil hrat sachy, kopal na chotbe naseho panelaku, ovsem jen v opilosti, videl jsem uhodit blesk ve vzpomince 100m odeme v letnich horach, do hromady kameni.... ty vzpominky vsechny mam, a napil jsem se louhu, ac stale mam chut i cich, porad citim pachut, kterou ne a ne vyplivnout, a to se ani nebojim, ze se zabijeme jako druh driv, nez nase deti zapomenou cist a psat, protoze ikonky budou dost... nebojim se niceho, utechou je vzdy fyzyka....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A 2/2



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Omlouvam se za screenshot (mam pocit, ze budou nasledovat dalsi), tohle je kousicek noveho Stephensona. Koupeno v applim predprodeji v lednu, 2 mes stazene, samo s DRM, narozdil od netflix z toho jdou delat screenshoty, aspon... to z Netflix nakonec taky... takze, pokud mate RMS problem, zbyva jen OCR, pac jinak predpokladam, ze jabka umi v drm i breilovo pismo, preklad do esperanta a cteni obrazovky do plynule skoro native v XY jazycich... kazdopadne copy a paste, do postele s telefonem se mi resit nechce, tak screenshot... pamatujete si hru Bioforge, nebo vlastne i System Shock? Jakoze byl jsi hacker, pak si vletel rychlosti myslenky (cim vic to hraju v RPG, rikam si, ze je to jak Zemeplosske Svetlo...), no... proste jsi se vesral do zavirajicicich se dveri, a neklaplo ti to, ze by v nich nekdo nechal nohu... takze jsi *VEVNITR* jsi v zahradach Eden a mas vsechno, co jsi prisel ukrast, presel jsi most z konske zine, balancujic mezi pekly... a nakonec jsi min nez opice s rukou ve flasce... ta opice nedokaze pustit lup, a proto ruku nevynda... tak si predstavuju dobre IC Countermeasure... ahoj Case, vis, ze si na care, ze... hrubej se to delalo v 80. Tak, ze jsi najednou vedel, ze nemas usta, kam si uloupeny banan muzes strcit, no mouth to screem, neni cesty z5. Konik doskotacil, rychlost myslenky, neni nic moc, v dire, kde je stoleti tma... a ty nejchytrejsi/pratelstejsi kapitalismy/a jine -ismy, ti daj na vyber... svoje telo uz neuvidis, taky te 3 miliony led muzem nechat ve tme, nebo... hele tady je kus bio/nano/zit/kremik-bordelu, ve kterym sice nebudes sebou, ale visjak, furt lepsi jak zavislost na heraku... ne fakt, jako vazne...

    A ted i se vzbudil? Jak nemas ty usta, kterejma bys...
    Zahrady raje nebyly dal, teda mozna, tady mas sanci.... novy telo, na Marsu, nebo proste.... V Pekle!



    ADELAJKA
    ADELAJKA --- ---
    OVERDRIVE: jo, to je presne ono :-) "pred dvema honinami, tudy projeli tri jezdci a jeden koktal" :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo holka, kdyz mas na tohle meritko, doma nebo jinde, jako na 20cm (ukazuje pet), tak tohle fakt nezmeris ... ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Otazka mimo quiz, na kterou neznam odpoved, a pravdepodobne se ji dozvim pouze od Adely, z mistniho osazenstva... respektive, nikdo jiny tady nema asi myslivecke zkousky...

    Takze dotaz: "Proc udajne myslivci chodi na lov s lychym poctem naboju?"

    Mam to zaseknute v hlave, od toho, co vyzkocili 3 7,65 z podivne komory, ktera je zaroven kohoutem....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tenkrat v Holywoodu uz jste asi vsci videli, ne?
    Adel si vsimla eastereggu s chybejicim kloboukem, a me se jezily chlupy i kde je nemam z toho celkoveho kouzla slozeneho jakoby z niceho, nebo hvezdnyho prachu.

    Takovy detaily, ze kazda z postav projede po stejne krizovatce, kazda jinym autem, jinym stylem, a scena je tam vlastne uplne zbytecne 3-4x jak ti ctyri, co pisou furt tu samou knizku o stejnym chlapovi, a prece je to slavnejsi nez cela edice knih 3x [ ]

    -pripomen sobe: na dalsi vedomostni soutezi pokracuj s tematem imaginarni vysetrovatele, p ridat neco ze stare Ciny, taky, ale to bude bonus bod, z ktereho fimu z Charlesem Bronsonem se hazi orechy proti vyloham, a krysy ve sklepe skacou do vejsky pasu... [co odhadne si nekdo hadat, na ktere dva soudce a detektivy myslim]? mmchodem muze detektiv ci vysetrovatel, jako soucast sveho remesla "vyradit par kusu z obehu"?

    [jo jo, tak 3 bychom meli, pomuze nekdo s dalsim]?

    Kazdopadne film o slave stribrneho platna ve kterem se absolutni zlo temer neobjevi, presto je spachano, do naprostych detailu... proste Quentin ma naslapnuto k dokonalosti...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: rad bych rek, ze to byl test na pozorneho ctenare, ale obavam se, ze vyhravas nejtrefnejsi komentar tohohle auditu... zatim jako prvni a bez vyzivatele
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hmm, hmm, zajimave inul jsemjednu zasadni stylarinku, je to neco mezi Holmesem od Guye Ritchiho a Likou Vyjimecnych [myslim comixem, pac je myslim i film].... kazdopadne Van Helsing je moc pekne vypravny C-ko, s krasnejma realiema, treba kyblem na krev u mista, kde misto sibenice stoji zatim kriz, zasypany v kameni...

    No ja se bavim dost, i kdyz to prorusta takovymahle vtipkama, jak z monty pythonu

    image

    Proste Van Helsing ;]]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pouziva tady nekdo nejakou verzi CBD na usnuti a pripadne na boj s "vnitrnimi demony"?
    Kombinujete v nejakem pomeru s THC? Je nejak poznat rozdil 3% CBD a 20% CBD?
    Oleje, susene kvety? Koureni? Vaporizace?

    Ja mam dojem, ze mi funguje[ za 3 tydny ani jeden naznak depresivnich stavu a dost slusnej se chovam i k lidem, ac s nimi obecne nemam trpelivost a nerad se s nimi posledni dobou bavim nebo je posloucham... radej si ctu, jsem se zviraty, prolezam mrtve baraky a uz brzo budu strilet... kazdopadne... moje denni davka medikamentu, co mi tak nejak zda se dela dobre:

    3x1500mg Piracetam
    20mg DMAE
    0,5g TBC [30%] : CBD [10%] v pomeru 1:5 [tedy nezhuluje to, chci zkusit, zda bych nalyzal, vzhledem ke zbrojaku a k ridicaku, bych musel opustit THC uplne, coz bych nerad, pac nehledam zhulenost, ale pripadne mi, ze je ten CBD klid takovy komplexnejsi; zatim ani jednou se neprojevila paranoidne psychoticka cast huleni, kterou miva po ruznych tech nekouritelnych skunkovitych srackach]
    nekdy vecer jeste 1,25mg melatoninu

    docela se mi zda ze se kokteil docela dari, piracetam obcas vede k boleni hlavy, coz resi DMAE, kazdopadne bud je to dobre placebo, nebo jsem jeden z tech stastnych 50% a fakt se mi na tom dobre premejsli, melatonin uspava tak nejak prijeme a docela rychle. CBD huleni se spetickou THC [pod zhulovaci hranici] mi zacal pomahat na neustale bolesti v kloubech [i tech malych, jako treba prstni], zaroven mi pripada, ze lip spim a nebudim se kazdou chvili.

    zadny stav ponureho pekla jsem od dovolene na Salze nemel, a ani pred ni ne... takze nevim.

    Chtel bych zkusit CBD huleni vaporizovat, snad spolubydlo nekde vykope rucni vaporizer, pac horici huleni jakehokoliv druhu mi smrdi [krom hasise]....

    Jink nejake doporuceni na dobry CDB vzorek [jakoze i chutove - pokdu by existovaly nejake se zemitou prichuti, sem s nima] ... potazmo nejake doporuceni na nejaky dobry CBD kramek?
    Pripadne doporuceni [do posty] na nekoho, kdo prodava odrudy jako je treba PennyWise, pripadne cokoliv z techle spis lecebnych odrud, ktere ale zaroven nejsou uplne zbaveny THC, zajem by rozhodne byl:

    The 5 Best CBD Cannabis Strains - Greenshoppers
    https://greenshoppers.co.uk/blog/the-5-best-cbd-cannabis-strains/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    HE PICO! KOMANCI!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ADELAJKA: no dyk me to prave taky pripadlo jako ze je to TaSunka s StarouDrtivouHnatou..., ale slusi Ti to tam, Drtiva Hnato, to zas jako one... hento... hej

    ADELAJKA
    ADELAJKA --- ---
    OVERDRIVE: no, ta fotka je velmi vtipna, nebot se tam vsichni tvarime blbe vcetne koni. A nejakym zahadnym zpusobem mi evokuje vazne a dulezite se tvariciho Old Shatherhanda a Vinetua. "pokajmu"
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ha, dneska me Adela podruhe vzala na koniky, zitra nebudu moct chodit, ale uz mi to s tim vysedavanim jde lip, a tak za 30 let budu jezdec... kazdopadne jsem nasel fotku... ta blondata je Adela . ****:

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uterni chvilka urba shamanismu - tohle mame pred brankou.. myslim, ze je jasne, ze licim pasti na mytaga a anomalie ze Zony, kdyz by nekdo netusil....

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Bry rano Vietname

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Na jihovýchodě Polska dodnes přežívá uhlířské řemeslo, teď mu ale hrozí zánik | Radiožurnál
    https://radiozurnal.rozhlas.cz/...ska-dodnes-preziva-uhlirske-remeslo-ted-mu-ale-hrozi-zanik-7182809
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sem bysem se chtel podivat, v ramci survivalu me samozrejme zajima “jak se co dela z minima maximum” a tady je zrekonstruovane Slovanske hradiste (ze by Ozzyho aktivita? - Ozzy, nemas nahodou fotky z Orkneji a podobnych cest, nekde treba na rajceti, bo inde online?) : https://www.archeoparkchotebuz.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam