• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE: to by se dalo spojit...koncert jako součást svatební cesty .-) ....jinak jo pamatuju, že se říkalo, že svatba v květnu přináší smůlu a mně to přišlo vždycky škoda, protože květen JE přece měsíc lásky, už Karel Hynek Mácha o tom něco věděl...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    V kvetnu si beru Adelu, a nekdo mi rek, ze v kvetnu si nekoho brat, to ze prinasi smulu. Sice tomu neverim, ale rek jsem ji to, a ona prisla na to, proc se to rikalo.

    Prej to bylo s tim sexem az po svatbe. Kdyz tedy byla svatebni noc v kvetnu, dite se pak narodilo za nejhorsi zimy, kdy uz nebylo dost jidla.

    Takze pry “svatba v kvetnu, mary v unoru”

    Zajimavy kontext. Tak nam to snad klapne...
    Mam rad zeny, ktere maji rady kontexty, kdyz jsme tak u toho.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: ze bych uz potreti mel listky a i prijel, tentokrat? Musim si pustit video, cos davala. Mel jsem tak moc plnou hlavu kurdu a organizovani nejake pomoci, a komunikace k tomu, ze jsem nemel na hudbu naladu, a jen jeli zpravy ve trech jazycich + McCarthyho Krvavy Polednik... mmchodem to si dej, pokud rada Camuse a jeho Cizince a pokud si chces promrskat oblibeny jazyk. Takova oslice, co uzrela andela, jenze podle zkutecneho zla, ne zla Boziho. I kdyz,...
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    Cave v Praze 30.5.2020!

    Nick Cave | Vstupenky na koncert | Ticketmaster 2019-20
    https://www.ticketmaster.cz/...ire&utm_medium=affiliate&utm_campaign=361433&utm_content=1405868_9743
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Napadlo me, zda by nekdo nemel zajem o McBook Air Late 2013, novy zdroj, nove vnitrnosti [odesla deska a vzala ssebou disk, takze vymenena grafarna, disk a motherboard]... 500gb SSD, rok stara baterka, ale vicemene jen lezi nabyta na pulku... proste zakonzervovana ulozenka. akorat, ze zaroven mam novy Air, takze nemam potrebu jej asi dal nechavat na polici. Vlastne krom toho, ze ne to stare, je to jak nove. Jedine co by se nekomu mohlo nelibit, ze ma vyko polepene ruznyma hackerskyma nalepkama. Kdyztak pokud by byl zajem, tak asi do posty, a nejak nabidnete cenu. Mam nejakou predstavu, ale jako dohodnem se.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: ja to mam hlavne jako rozcestnimk na citovane clanky, posty ctu jen od nekterych kvalifikovanych jedincu, kteri maji prehled o deni a dokazou dat veci do souvislosti.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: Jo o tom auditku vim, me posledni dobou min zajimaji nazory a vic me zajimaji fakta, a to o stejne veci z mnoha stran... musel jsem si treba unbooknout audit veci verejne, pac tam bylo moc nazoru a malo fakt(ta druha varianta s eu/usa/.../.... v nazvu je podstatne min diskuzak a daleko vic mea gusta..)

    Kouskuju tu existencialni rozvahu o valce a hrach uz od rana, jsiu to vlastne jen asi 2 strany, ktere ospravedlnuji zbytek vseho, ceho je v Krvavem Poledniku pres-moc (kitche, krasy, nasili, prazdneho tlachani, prilis dokonale charaktery, moc cesty... proste takove Nabarvene Ptace a Cizinec dokupy, ale...)

    Ale fakta. A nazory:



    ——


    „Ochota bojovníků, s jakou se zříkají pokračování sporu jakožto věci podružné, čímž také ve skutečnosti je, a s jakou se odvolávají bez odkladu ke komorám historické nezvratnosti, zcela jasně ukazuje, jak pramalá důležitost přináleží lidským názorům a jak převeliký význam má jejich vzájemná rozdílnost. Poněvadž spor jest věcí vskutku podružnou, avšak jednotlivé vůle, jež se skrze něj vyjevují, nikoliv.“

    Citace z knihy
    Krvavý poledník
    McCarthy Cormac
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: pobavilo, koukam kolik tajnejch to sleduje a prvni na co narazim je pulka redakce A2 ;]]]] necekane.
    Vzdycky me sralo, ze u nas se anarchismus resi jen levicovej, v tom ohledu jsem libertarian, to zas ale Amikum zavani nackama. Takze jsem vlastne jen normalni stredovej extremista [dik burkarovi]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: JVMLOK: beztak slysel, ze Musk ma nejaky docela rozumny napady co s atomovkama, akorat si to zapamatoval blbe, neco jako Prasopes vs Peroutka. Ale nerad bych tady zabrusoval do neceho, z ceho bych pak nemoh vybrousit [nemam tyhle laci politicko twittersky vtipky rad, uz jen proto, ze je doma MiM hlasi vicemene furt, a me pripadne, ze cim vic clovek pise o terorismu, tim vic terorismus podporuje ... ze bych treba proto chtel psat o kurdech ;]... mmchodem meli jsme tedka doma chvilku zakladni orientace v terrorismu, takze jsem Adele pustil aspon Baader Meinhof Komplex, vubec by ne nenapadlo, ze dnes si uz nekdo [z moji generace] nebude pamatovat ETA, IRA, RAF a Unabombera. Me tak nejak pripadlo v mladi rozumny precist si o nich a od nich vsechno... asi nejradej mam Unabombera, vlastne.... Pokud jste jeste nevideli netflix serial, tak rozhodne doporucuju, to jak jej nakonec odsoudili je vcelku prasarna, chytra ale na hranici etiky... kazdopadne zajimavej typek,..... hmm, je na nyxu audit na tema terrorismus? Tam by taky bylo o cem psat, jen bych mozna nerad zabrusoval do neceho, z ceho bych nemusel snadno vybrousit ... a navic jit sedet]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mam prosbu, je tu nekdo, kdo na Mac-u pouziva 2 okynkovy commander, ala Midnight/Total? Ja ne, ale kolega shani best of... nejbliz Total Commanderu. Nechce se mu moc utracet za zkouseni neceho, co stoji 300USD a pak se mu nebude libit.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JakTrestame.cz
    appka o trestech v nasi justici a vyzkum, kdo za co kdy dostal co... vic tady: [ OVERDRIVE @ Právní poradna na NYXu - aneb právnická první pomoc ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    120 hodin primeri, odlozit vsechny tezke zbrane, ustup ze samci... kurva, ale pokud nebude dal pruser ....

    A mame Brexit na spadnuti...

    A samo Kim na koniku, no....

    Turci se dohodli s USA na přerušení ofenzivy v Sýrii. Umožní milicím YPG, aby se z oblasti stáhly | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...ene-staty-dohodly-s-tureckem-primeri-na-severu-syrie-uvadi_1910171948_gak
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---










    DNESKA MI TO NA KONI UPLNE MEGA NESLO, ale neletel jsem, jen jsem dostal vynadano asi za vsechno... holka co predemnouj jela Colora, "meho kone", tak se vratila z prochazky pobita a uplakana. Me uz pak neshodil, no.
    Jinak poslouchat, jak se 5lete holcicky bavi o tom, jak ktera rozcesava konikum hrivu a jak se na to soustredi... proste jak poslouchat dcerku, kdyz mluvi o sbirani pokemonu.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Ano, zcela vazne
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: pockej, takovyho neco vazne rekl, nebo to je jinotaj? ;]


    kazdopadne, nechi rikat, ze je jasne, ze pro Izrael je hrozne nebezpecne to co se deje v Sirii... tak hele:

    Democratic presidential candidate Sen. Amy Klobuchar attacked President Donald Trump for endangering Israel through his order to pull U.S. troops out of Syria.

    Amy Klobuchar: Trump’s Syria pullout endangers Israel - Middle East - Jerusalem Post
    https://www.jpost.com/Middle-East/Amy-Klobuchar-Trumps-Syria-pullout-endangers-Israel-604898
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Cloveka, kterej chce zabranit hurikanu tim, ze do nej hodi atomovku, bych prilis vazne nebral...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam