• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ptak posedavak (raccice na vejcich)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jeste bobrik

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Bobrik

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    _OZZY_: Nezkusil-nevim ;)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    OVERDRIVE: chybi ti tam moznost nezkusil a nechci :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Este Hugo

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dnesni navsteva na veterine (ockovani proti kotcovsmu kasli), jmenuje se Hugo a ulovil si me, a jel se na me projet po ordinaci ;)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Halucinogenu (neukazuje jak kdo hlasoval)

    4 hlasy od 4 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SPECZ: no adela prisla prave s tim, ze to puvodne byla nahoda, ale lide z teamu, co na zakonniku delali, tak to tak nechali, a to uz nahoda nebyla (pani, co delala tyhle paragrafy na to na Krajskem urade upozornila, jako na bonbonek, pry ji bylo tak 65 ;)
      SPECZ
      SPECZ --- ---
      OVERDRIVE: Nahoda ? Nemyslim si ! :-)
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Paragraf 666 Obcanskeho Zakoniku
      (Vypadlo dnes z Adely ;)

      § 666 paragraf 666 - Nový občanský zákoník č. 89/2012 Sb. | Kurzy.cz
      https://www.kurzy.cz/zakony/89-2012-obcansky-zakonik/paragraf-666/

      Předchozí: § 665
      Následující: § 667

      § 666
      (1) Má-li být uzavřen církevní sňatek, musí snoubenci nejprve předložit oddávajícímu osvědčení vydané matričním úřadem, v jehož správním obvodu má být manželství uzavřeno. Osvědčení musí obsahovat potvrzení o tom, že snoubenci splnili všechny požadavky stanovené zákonem pro uzavření manželství. Od vydání tohoto osvědčení do sňatečného obřadu nesmí uplynout více než šest měsíců.
      (2) Byl-li uzavřen církevní sňatek, je oddávající povinen do tří pracovních dnů od uzavření manželství doručit matričnímu úřadu, v jehož správním obvodu bylo manželství uzavřeno, protokol o uzavření manželství s uvedením skutečností podle jiného právního předpisu.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---

      Pestujete/chovate?

      11 hlasy od 5 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      OVERDRIVE: Znas Ubik od PK Dicka? Jedna z nejkouzelnejsich sf s religiozni prichuti - ever.

      Tak me napada, zda ma cenu cist druhy dil Hyperionu (pad Hyperionu)?
      Me se ta prvni kniha videna ze 7 odlisnych pohledu, vcelku dost pozdavala. Navic mam fakt rad religiozni sf, a zaroven mam hodne rad knihy, kde lidstvo vubec nechape inteligence s kterymi se setkava...
      Ale nevim, pripadlo mi, ze Simmons rozvrhnul platno tak na 10x obraz ala Duna, a pak to tahal pres nejake prequely, sequely a tyhle veci, co autori pouzivaj, kdyz jim fantasije pretekla z podpoklicky a vetsinou uz jen volne bubla.
      Stoji ten Hyperion vazne zato?
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      ATOMSK: Tak muzem zahrat, masteroval jsem cca 16 let a ted uz asi 5 let neni s kym hrat.
      Neffuv preklad je docela v klidu, ale kdyz jsem cet Rauvolfuv u Vypalit Chrom a zjistil jsem, ze nareci a jazyk postav preklada, a tudiz kazda postava mluvi jinacejc, byl jsem nadseny a mam Neuromancera v R.prekladu pripraveneho... znam tu knizku naprosto nazpamet, cet jsem ji uz 6x v CZ a 1x Eng. Eng je to uzasna poezie, sen o cyberpunku psany squatterem intelektualem na speedu, coz je taky citit v tom, jak je ten jazyk vyznamove vybrouseny.
      Jeste s Truce jsme meli takove rceni o piku: “pratele kratkych vet”. To se neda popsat, ale tak, jako uz navzdycky poznas drogu, pokud jsi ji mel, poznas jejiho uzivatele. A Neuromancer je diky tomu dokonaly. Jeden z mala A+ romanu cyberpunku.
      Ostatni veci od nej uz nefunguji, alespon me. Jeste tak Vypalit Chrom.
      Mam radej Bruce Sterlinga, od nej funguje vsechno, at uz dokumentarni Hackers Crackdown, pres nejvic moc nadupany Scismatrix a pak i povidky, typu Vidim to jinak...

      Jsem utahany jako pes a zitra se chci balit a uklizet, jdu spat, ale i kdyz spim, nejsem daleko. Stejne jste jen ma predstava.

      Kaboom!
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SANCHA: no ono uz to i loni bylo tak, ze Zoja chodila ze zahrady s klistaky (a to i 20 najednou) od brezna do kvetna, a kdyz jsem ji konecne koupil kapku, nezabrala, pak obojek, a pak uz klistata dosla. Skoda, ze ty psi pripravky nemuzou lidi, taky na ty krvesaje dosr trpim, mam tak 4 rocne.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Mozna tady?

      Arthur Conan Doyle: soubor děl - 9 knih/epub - Sherlock Holmes - corrBook.zip | Ulož.to
      https://uloz.to/.../KJtbsxhP5/arthur-conan-doyle-soubor-del-9-knih-epub-sherlock-holmes-corrbook-zip
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Mate radi Sherlocka Holmese? Tak tady je cely kanon v Eng... chtalbych totez i CZ (na chvile, kdy mam chut na detektivky a jsem unaveny xmrti)... link by byl cool.

      Jinak taky bych chel celeho Soudce Ti od Van Gulika, a od nej bych nejvic chtel studii/dokument Sex ve Stare Cine, ale to neumim sehnat ani papirove


      Doyle, Artur Conan - Sherlock Holmes.epub | Ulož.to
      https://uloz.to/file/yshdk9hECMm0/doyle-artur-conan-sherlock-holmes-epub
      SANCHA
      SANCHA --- ---
      OVERDRIVE: Já měla jedno před měsícem :)
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Tak czokli uz maj prvni klistata, VYNIKAJICI ZIMA!!!
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam