• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A vubec, vyhlasuju soutez #UkazMasku (retweetni s fotkou sebe/blizkeho v nejake masce). Vyhrajes like, nejhezci nejvic ;) (share=care)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Jop, Adela vicemene neco takoveho prave dobastlila pro MoravskoSlezsky kraj + studenti dostali narizenou umistenku hlidat doktorum a sestram deti. Podrobnosti zatim neznam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pojal jsem to jako maskarni. 4 vrstvy papirovych kapesniku v takovem tom rourovem satku a muzu se psounama...



    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: reakce na hlídání dětí...
    Vláda

    nařizuje

    1. s účinností od 17. března 2020 6:00 hod. hejtmanům krajů a primátorovi hlavního města Prahy v místech, kde je taková potřeba, určit školu nebo školské zařízení zřízené krajem, obcí nebo dobrovolným svazkem obcí, jehož předmětem činnosti jsou úkoly v oblasti školství, které budou vykonávat nezbytnou péči o děti ve věku od 3 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví a příslušníci ozbrojených sil anebo pedagogickými nebo nepedagogickými pracovníky určené školy nebo školského zařízení, a to bez ohledu na to, zda jsou tyto děti dětmi nebo žáky určené školy nebo školského zařízení,

    2. vykonávat péči o děti podle bodu 1 ve skupinách po nejvýše 15 dětech,
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Ci to je? Aspon whois, jsem mimo komp.

    Predseda rady CR nemocnic docela dost prudi, ze pokud nebudou zdravotnicke pomucky, proste lekari prestanou pracovat.
    Taky maji problem s hlidanim deti, coz omezuje fci zdravotniho personalu.


    Jinak uplne vubec nechapu, proc to rozhodnuti nosit rousku/jakoukoliv jeji nahradu, delaji dopravni podniky a podobne, proc to nenaridi plosne?!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Covid-19: Databáze kontaktů
    https://airtable.com/shr71edGXmzGqUZkD
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    pripadne mi, ze tohle se dneska hodi. tenhle obrazek ma tendenci me rozbrecet



    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: Dub nad Moravou...z Olomouce směr Tovačov
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Mmchodem Ty jsi v nejake zavrene dedine? Mam dojem, ze bydlite nekde u Litovle?
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: Souhlas.. .-)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak jsem cekal, Adela dobrovolne zustala v praci, pac nemame deti a tak (nekdy je to uzitecny), takze palec nahoru za update:


    Dneska už kolegové odešli, já a Míša a šéfové musíme ještě vymyslet jak realizovat vládní úkol uzavření denních stacionářů a zajištění péče o ty lidi, kteří ji nutné potřebují a jak zajistit koordinaci mobilizace studentů.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Dik
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole! Ten Trump je fakt trouba. On fakt chtel, aby tu vakcinu z Nemecka tu vakcinu prodaval jen v USA. // mam podezreni, ze uz by mohlo byt fakt legalni to morce zastrelit. Maj v USA tradici strileni i hodne lepsich prezidentu, na co cekaj?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Pastnul jsem to tam. pokdu bys to chtel maznout staci napsat
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Jo, taky bych mu moh napsat, zas jako nechci byt ubrecenej, ze jsem nekde dostal ban (i kdyz si nepripadam vinen v bodech obzaloby, tak to chapu), placnul jsem to do ova auditu, stejne, pokud rodice onemocni a zaroven zavrou Olomouc, zkoncim tam v karantene, pac mam starou babicku o kterou se bude muset nekdo postarat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: Ja vim. Taky to neni dobry; ale ten text tam dava copy a paste z metadat epubu. Jsem to cet jen jednou, a docela me bavily uz po 4 prvni dva dily, rek jsem si, ze dam i posledni, pac nemuzu moc premyslet a tudiz nemam naladu na vaznejsi texty nebo anglictinu. Ale asi to nedoctu, nemaka to, i kdyz je to ve stylu.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: To neni Kulhanek :) Treti dil napsal Martin Moudry.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERDRIVE: poslal sem to kozlovi třeba ho to obmekci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam