• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Jinak medved se jmenuje Junkie, a s Adelou jsme se rozhodli, ze Ikea asi nedela hracky pro deti.

    Vrcholem byl plysovy vlk, ktery se dal rozepnout a bud moh mit v brisku 3 prasatka, nebo figurku stare pani.

    A nejvic na tom je, ze si na to nejaci zakaznici prej stezovali, tak to stahli z prodeje.

    Nic proti veganum, sam jim zver temer vyhradne domaci provenience, ale co takovi lide tedy vykladaj detem za pohadky?

    Mmchodem Tatra? Takova ta plastova, co dela desnej randal a kdyz ji clovek vhodne tlaci a pak upadne, zlomi si jak nos, tak si rozsekme oboci? Tu znam, tu znam!

    (Jeste dobre byly kary z podvozku z kocarku, s tim si taky slo bezva ublizit a navic, kdyz mel clovek vhodne kamarady, mohl se dostat uz jako 10 letej parchant ke svarecce, a mohlo to pak mit i volant a clovek si na tom moh ublizit jeste lip. Jezis, to bylo vlastne hrozne super dectvi, kdyz nad tim tak uvazuju.

    Pamatuju si trest, kdyz jsem sestre ostrihal vlasi a sobe oboci, a pak jsem se snazil tvrdit, ze nevim, co se stalo, tak mi otcim sebral igelitku nozu a ja ji pak nasel, a postupne si je zas nakrad z5, a pak jsem zas tvrdil, ze nevim kde jsou.

    Zlatej vlk se sezranou babickou, fakt ze jo. )
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: Ta moje je proste low budget na prochazeni neosvetlenych parku, budov a podobnych zakouti, nebo hledani sroubku pod skrinema. Jako koukat bych do ni sice nechtel, ale nijak by me to nezastavilo. Jen ve tme neni videt, kdo presne za ni stoji a co presne dela :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Me pobavilo, ze jsi vytahnul pasmo. Za a) dobry test, presne, co jsem potreboval vedet, b) jsou veci, ktery vypovidaji o lidech, a nemusi to byt rodinne fotky...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Jinak baterkou mirim na ten "navijak" pasma, vzdaleny 3m od mych nohou. Ja mam 190cm, mobil tak nejak prirozene jak se drzi mobil vysoko. Fotackem na mobilu mirim umyslne dolu, protoze na lednicce je hodne rodinnych fotek.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: To odpovida potrebam.
    Jeste kouknu na tu Gillhadovi, a pak to nereknu zene, a budu tvrdit, ze jsem baterku nasel ;) (nastesti neni blba, tak ji nemusim lhat, pac ja moc nelzu - i kdyz jsem pry sedmilhar, tak nevim;)


    // mmchodem, kdyz bych vytuhnul v pulce vety, tak se omlouvam, vzal jsem si od spolubydliciho Rivotril, pac spat se musi, czokli neczokli
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Mne se tohle libi vic nez "normalni" obyvak, proste protoze je na fotce dostatek zajimavych a podnetnych predmetu :-))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Obavam se, ze omlouvat se mi za neporadek v byte, to neni uplne na miste.
    Obyvak ;) (pravda, ona je to spis pracovna, dilna, kurarna, bastlirna a citarna)... tolik k poradku. Ale cisto tu je, jak 3 psi dovoli (jo, taky je to vlastne psi bouda)

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Venkovni strelnice typicky funguji (zavolej si), indoor musis mit zname.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Lol!!! To je vtipny, nahackovat si bateku.
    Ste se s Gilhadem hledali ;)

    Najit v jednom auditu 4 ozbrojene linuxare a bastlire, to nezachapes. Pritom se vsude ukazuji IT geekove jako dlouhovlase manicky v batikac (i kdyz Vitex sem vlastne myslim taky chodi a myslim ze Nyx ma taky dlouhy vlasy ;)

    Treba ten konec sveta nakonec zas nebude az takovej pruser, jak na to koukam.

    (Mmchodem, dalsi nevychytavka meho planovani konce sveta: naucil jsem zenu nejake unikove cesty, jak po CssR, tak mimo na ruzne strany, a v dobe Covidu jsou to shodou okolnosti nejpostizenejsi oblasti, tudiz musim zmenit dalsi plan. A to uz me v minulem kole mela za blazna, kdyz jsem ji ukazoval kde se potkame, kdyz by nas neco rozdelilo,... tzn, znova se ukazuje, ze planovat konec sveta se musi chytrej. Blby je, ze pri tomhle nemuzes hrat moc na variace, pokud se chcete potkat bez mozne predchozi domluvy.)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ISO 200, 1/50s, f/1.6 (OnePlus 7T Pro). Jinak zhasnute mistnosti. Omlouvam se za zdemolovane a uspinene vsechno mozne, dve deti mmj s tatrovkama, chci aby meli hezke detstvi :-)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jsem si ted vzpomel, jak nejaka postava v nejakem Tarantinovi rika:
    “Gansteri drbou jako baby na trhu.” ;)))

    Az zkonci ta covid blbost, mohli bychom jet nekam na cundr, nebo tak, asi by me to s vama mohlo bavit...

    Akorat, ze to bude tak za 5let, mam dojem :/

    Mmchodem myslite, ze funguji strelnice?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Moje baterka ma samozrejme opensource software Anduril, da se nastavovat a pri trose dratovani i programovat :-)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Muzes toho nechat? Zena me zabije, pokud jeste utratim nejaky penize!

    Jinak mam dalsi termin svatby, 1.5. : 11:45; jestli to zrusej uz potreti, koupim si radej brokovnici ;)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Ted chaldim baterku v lednicce, rozbranou na 4 kusy (hlavice, telo, zadek, baterie). Trosku jsem ji tu prehral na Turbo u jineho testovani :-) Za chvilku bude...
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: https://www.aliexpress.com/item/32797486012.html
    Mam tuhle, je zoomovaci. na 3 metry sirka svetla prez 6 metru kdyz je na siroko, na delku paze 3 palce, kdyz je na uzko a v noci na 60metru (na uzko) porad znatelne dobre osviti barak pod normalni poulicni lampou.
    (jo, jasne, ze jsou i lepsi a vykonnejsi, ale tuhle proste nahodou mam i s tou baterkou a nabijeckou)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Moh bys tou baterkou posvitit na neco v byte, treba na delku pokoje (3-5m) a vyfotit to? Prosim pekne, smutne koukam.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: LAUNCHER: K dotazu jak to ma siroky kuzel:

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: 1) Netusim cim na nej strika, neni peprak jako peprak.
    2) Nevidim jestli peprak fungoval nebo nefungoval, protoze se utocnik nepokousi nikoho honit. Jak se branit peprakem jsem popisoval nize, v "testu" nic takoveho netestuji.
    3) Co v zivote cloveku funguje, bude dělat dal. Muj vysledek viz nize.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    btw MOraKniv nozik

    The Indestructible Knife | Mora Robust
    http://www.youtube.com/watch?v=fKlcBpKbAvM
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Nektere z mych rozmerove mesich moznosti, cim se branit.

    Peprak Red Sabre, mensi.
    Baterka Lumintop FW4A, siroky kuzel jak hovado, protoze jen led, (skoro) zadna optika.
    Ruger LCP, .380 ACP, pokud je nutna nejmensi mozna zbran.
    Glock 42, .380 ACP, pokud chci nejmensi mozny Glock.
    FN57, 5.7x28, pokud bych potreboval kratkou, co ma potencial na probiti neprustrelky.
    Kapesnicky pro srovnani velikosti.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam