• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: V nějakým prastarým kriminalistickým sborníku jsem četl o případu "trojcestný sebevraždy" - týpek se polil benzínem, stoupnul si na stoličku, dal si smyčku kolem krku, vypil žíravinu, zapálil se a odkopnul si stoličku. Dle pitvy zemřel na poleptání žaludku po několika hodinách.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jaro je super (cas sebevrahu)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Haaa! Chtel jsem dat hen tak z legrace prvni fotku, co mam v library. Tak je az sesta. Ale dnes bych rek, ze uz jsem k tomu o 3 kroky bliz. Uz tehda (2-3 roky z5, kdyz hsem to sem daval) jsem mel tuhle kosili, zacinal plesatet a obcas mel v ruce flasu. Knirek v cene, pac jinak mi roste jen alahu akkbar brada.
    Vzhledem k zazadenemu povoleni na nakup, dovolim si nepouzit 1 fotku z library mobilu, co mam od kate 2016, ale az asi 6.


    Myslim, ze vysvetluje mnohe.

    A ano vim, ze alkohol a zbrane NE!


    Stejne vim co pisu, atejne jakos nicenim kamer.


    Sorry, je to muj audit, obcas je to proste ego trip... i kdyz, chces byt timhle?

    No jako: kdo ma rad Pavla Dobese, nebo Karla Kryla, vi, ze chlap asi fakt nemusi byt hezky (ale moh by, o,.... zas kdyz by mel pres hubu ten respilon, vysvetlovalo by to, proc mi pani nechtela vestit z ruky; asi tak na 96% ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo a prej budu psat bez preklepu, ze? Snad to jde pochopit. Kdyz ne, pouzij google, maj na tyhle veci chytre neuralky ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Konislaw, nebo co jsem napsal = Konias
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: Rozesmal jsi me! ;) prave proto mam rad Koniasw. Pochopim, co je uchopem mysleno (nic proti kvarte a dextru ;)...
    Jak fam pises, ze vetsina utoku ocekava tah, paku, nebo tlak... a jdyz to neprijde, je to... proste to nefunguje.

    Kdysi jsem hraval sachy (s id Disparity jsem dokonce hral o zivot a prohral, zas jako kamoska mi dluzi svou lebku).

    No a hravalu jsmd s postakem, spis asperger, ale az k autismu. Disparity hraval normalne a vzdy me rozsekal, pac v hrani bez dlouheho rozmysleni je kepsi (proto radej jdu do utoku, nez do smysluplneho boje a na koni jezdim jak lopata, pripadne nejake ex tady oceni souloz, co ja vim). Kazdopadne Disparity me rozsekal a pak zacal boj.
    S postakem.
    Nakonec jsme hrali i na hodiny a on ze me byl nestastny!!!!
    Tak se ta hra proste nehraje!
    Hral jsem s nim skoro roj a byl jsem stastny. Ten clovek hral na mistrovske urovni a obcas mi dal klepec.ve smyslu do 5 tahu a nevis (jenze to funguje jej jednou).
    Kazdopadne jsem jej dokazal porazit. Kdezto treba Disparity nikdy, pac s Disparity byly vsechny tahy blbe, proste tam vrazil vez, jak kdyz prevratis popelnici, jenze on si tech popelnic vsimal vcas.
    Postak proste sermoval, planoval strategie a ja mu tam pak narval damu, kterou sem donutil kleknout a roztahnout pulky, aby ji to tam narvali 2 strelci.


    Tolik k tomu, jak jsem se pobavil (a proc jsem bojove vemeno, v jednom) ;)))
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE:
    GILHAD:
    Co zrovna děláš?
    Ále, nostalgicky vzpomínám, jak mě odhodila krásná holka ....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    MATT: Jojo, padani je zaklad :) Jen jsem se nikdy nenaucil odplacnout (i kdyz me to ucili kolikrat). Jenze ja holt mam tu tendenci, ze kdyz uz vidim, ze stat nemuzu, tak misto nejakeho vravorani radej rovnou spadnu, a kdyz uz padam, tak to je nejake energie (a vetsinou jeste dostanu neco navic, jinak bych nepadal), to se da pouzit prez kotoul pro nasledne zvednuti se (ze jo, co taky na zemi u protivnika, lepsi je stat opodal) - proste takovy Vanka-vstanka https://russiapedia.rt.com/of-russian-origin/vanka-vstanka/ :) Takze velmi oblibeny figurant, protoze me bylo mozno proste "nekam zahodit" a nez se trener otocil, tak jsem stal pripraveny k dalsimu pouziti a nehrozilo ze se nejak zranim svepomoci :)

    Takze mam krome jineho i rekord v delce drzeni Xeny :)

    Teda ona se jmenovala uplne jinak a byla to mistryne CR v cemsi bojovem a jinak krasna vysportovana holka, co nas na jednom soustredeni ucila ruzne obranne techniky. Ale vsichni ji stejne rikali Xena (jako ze ta bojovnice) a tato povest ji predchazela. No a tak vzdycky rekla, jak ma utocnik zautocit a jaka je proti tomu obrana (tohle takhle, pak takhle a takhle s nim hodit na zem - teda zinenku) a vybrala figuranta - no ten se v ocekavani veci pristich k ni sunul po malych, opatrnych kruccich, vaha tak na zadni pate, ruce vepredu roztresene - na tomhle neco ukazat byl fakt kumst ;-/ Az prisla rada na me a ja vyfasnul "utocnik sevre obet zepredu kolem trupu pod rukama" - no tak jsem k ni prisel - o pul hlavy vetsi, nejmin o ctvrtinu tezsi a proste ji zepredu objal a uprimne silou pritisknul. Cimz jsem ji vyrazil dech, protoze to po te serii zoombies uz necekala. Tak jsem tam stal a drzel ji v naruci a cekal ai 10 vterin, nez zas ten dech popadne - dalsi instrukce nebyly a drzet v naruci hezkou holku, to jsem ochotny vydrzet dlouho :) - pak jsem jeste cekal dalsich asi 20 vterin nez se dochechta, no a pak samozrejme prislo co prijit muselo, udelala tak a potom takhle a hodila me kamsi za sebe daleko do kouta - takze kotrmelec s obratem a nez se ke me otocila, jestli jsem si nevyrazil dech, tak jsem tam stal stal vysmaty celem k ni a cekal na dalsi pokyny :)

    Na tom tabore nikdo predtim ani potom ji pul minuty neudrzel :) A ja lital vzduchem skoro stejne casto, jako zbytek zacatecniku dohromady - a byl tomu velmi rad, protoze praxi se clovek nauci vic, nez jen koukanim :)

    A samozrejme ona taky, protoze vetsina tech technik predpoklada nejakou paku, tlak ci tah proti utoku a bez rozumne opory v utoku to nefunguje tak dobre, nebo vubec, protoze se neni o co oprit - takze kdyz ja "utocil" sice v mirnem, ale rozumnem tempu a do technik daval silu a sly na spravna mista - proste jsem fakt provadel pozadovany utok verohodne - tak se se mnou hazelo dobre - a ja mel z prvni (a zkusene) ruky jak ty obrany maji vypadat.

    (ne, neni to Holywood, takze nic jineho mezi nama nebylo)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky urbex, uz jsem daval, puvodne tam pry byly i brokovnice a nadherne kristalove lustry, dnes uz tam neni ani to auto

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: "Vtipne je, jak tu vsichni maj deti a bavi se jak kluci u piva.

    Sice se zbrojakama a tak, ale holky mezitim jezdi na konich a cvici psy (nektere zongluji, provazochodi, delaji atletiku na zavesenych salach... a my se proste perem, nebo aspin vzpominame... co nam to asi rika o tom, kym jsme?)..."


    IMHO protoze life goals. Nikdo mi nevymluvi, ze normalni zdravej chlap, by mel chtit barak, auto, deti, kvery a par zajimavejch konicku.

    Zasad strom, postav (kup) dum, zplod dite. A kvery na ochraneni predchoziho. A konicky, protoze myslim, ze kazdej chlap by mel bejt zajimavej. Ideal samozrejme, kdyz zajimava prace je jednim (hlavnim?) z tech zajimavejch konicku.

    Zeny ty jinak nez my, souhlasim - na detail bychom se museli asi zeptat jich. Tajemne, krasne a hluboke bytosti, maji sve vlastni zpusoby a cesty...
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: Ted se daj sehnat mapy vytisteny na Tyveku, vydrzi to hafo. Ale asi je tezky se rozhodnout co a v jakym detailu nakoupit. Ja doufam, ze v postapo elektrika bude, vsechnu muziku mam v mp3 ;)) Vyhody digi map jsou neskutecny.. dokud ti nedojde baterka..

    Autoatlas Narkopolo bych taky jeste nekde mel mit, prostopovali jsme s nim v nultejch skoro celou zapadni evropu. To pro me byla asi nejvetsi skola zivota, nejvic sedm tejdnu s baglem na zadech. Jak rikal kamos, pijes benzin, lizes asfalt ;)) No pak jeste LDN, ale tam jsem nebyl dobrovolne, tam uz bych se vracet nechtel. Aspon se mi o ni uz nezda. :)
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    OVERDRIVE: inu, zrovna Terminus byl pro spoustu lidí opravdu terminální :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sorr, cely den piCu na telefonu. Strasne moc chyb a preklepu. Pokusim se po sobe cist, jenze mezitim i neco delam a vubec. Fakt sorry.

    Vtipne je, jak tu vsichni maj deti a bavi se jak kluci u piva.

    Sice se zbrojakama a tak, ale holky mezitim jezdi na konich a cvici psy (nektere zongluji, provazochodi, delaji atletiku na zavesenych salach... a my se proste perem, nebo aspin vzpominame... co nam to asi rika o tom, kym jsme?)...


    Jinak zaniklo to, ale kdyz post-apo, uvedomil jsem si VELIKY NEDOSTATEK!!!! nemam mapy. Dokonce i starsi mapy, dobre ulozene, tak maj velikou cenu.

    Kdyz clovek stopuje a kazdy gram papiru je navic, vynikajici MARCOPoLO Eutopa je k nezaplaceni.


    Nezajimate se nekdo o mapy, atlasy a proste prehled o krajine?

    V hlavnim kazdodennim baglu nosim i buzolu, ale bez map je k hovnu.

    Mam rad stare prislovi/bonmot, tusim nejaky anglicky romantik:

    “Zkoncila doba, kdy navigujeme podle svetel okolojedoucich lodi, je cas navigovat podle hvezd.”


    Ja vim, ze to neni o navigaci, ale o orientaci...


    Muj survival vychazi z kdysi nalezene ideje:

    “Kdyz bych se ted propad cervi dirou do XY roku, co bych jim mohl dat, co by oni neznali”


    Navigace, geometrie, kartografie, mapy.... mam mezery, strasne. Tak jako dite, co vi, ze nepptrebuje nasobilku, staci kalkulacka. Tak me nikdy nebavil mistopis.... kdysi.
    Jak pise Matt o judu/jj, clovek pochopi casem, proc to dela.


    Mapy me fascinuji. Treba i jen kvuli URBEXU.... v kazdem miste je neceho zdroj, nekam dojit chces, jinde se vyhnout. Co delat v nocnim Curichu, kde te vyhodi v centru ze stopa, kam jit (tramvaji/trolejem,busem na konecnou, aspon priblizne ve smeru vypadovky, teda za me....)


    Mapy jsou kouzlo.
    Furt neni doom, az bude, budou satelity?

    Podle meho i jen dobre ulozit papirove (idealne asi plastove) mapy, je ulozenka. Jak dobra zbran.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: Prave. Shazovani, padani, podrazeni.

    Nejake veci jako prehozeni (uz davno nevim nic), to jsem nikdy nemel.

    Judemi pripadne intuitivne spravne. Ale co ja vim, ja nic neumim.

    Co neumim urcite, tak dat nekomu pesti. Vzdy si akorat pokamu malikovou hranu, prst. Nasrat.

    Padat by asi mel naucit kazdy “bojovy sport”...


    Mmchodem, jak mas “bojove plemeno” u psu, tak ma ex vymyslela “bojove vemeno”... tak pod to ss podepisu ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam