• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak, pokud nekdo chcete jit fakt po vybavcu, mozna vam poradi Nyx. Co vim, tak roky beha takove ty orientacni behy (like), vzdy nejed maso (takze si musi varit) a vzdy beha na vzdalenosti ala Marathon. Takze co vim, kdysi sel po vahach a kvalitach matra, o ktere me se jen zda, a dik tomu, ze je extreme systematicky, chytry a ne kokot, bude mit asi poskladanej tak 20-30l bagl, za kterej by clovek vymenil bejvalku a 2 velbloudy.
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Nema na hubicce sitko ani uzaver, coz je skoda, vicko nedrzi nijak zvlast, coz je taky skoda, ale vecer v ni uvarim caj a kafe a pak Ti reknu, jak se z ni nalejva (coz je jedine podstatne na horkem cajniku). Teple to v tom taky dlouho nevydrzi, je to tenkostenne, ale to vyresis treba trikem/hadrem, obalem na cajnik.
    Neni to domaci konvicka, jde spis o vahu, o to, ze krz vicko do ni nacpes ponozky a vubec vsechno, takze nezavazi, a stala vcelku... no na poradnou koncice desne malo... takze to nebude zadny zazrak.

    Mam ji na cundry a 1,5l uz staci i na umyti rukou, kdyz potrebujes cisty prostredi (medic)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Je to elex hlinik, dokud to neposkrabes, nemelo by to byt hlinikove jedovate... chtel jsem titan, ale neni... teda je, ale z US a no-way this days
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMSK: Tak zas clovek s dobrou karmou se nepali, nevesi a nepije kyselinu...

    Provaz kolem krku a auto v kile na strom klaplo kamosovi napoprve... jeho stara z toho je dodnes nedobra...


    Me neklaplo ruzne predavkovani na 3x; 2x navic blazinec.


    Priste se utopim v Strbskem Plese ;)


    Mmchodem palne, co tak vim, tak headshot nevyjde koscher ze 73%
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Samo jsem ji chtel s cervenou ruckou, ale kde neni...

    Bacha, je to neodzkousenej kus, to je nevychytavka “nouzovych zavazadel”, sice obsah stoji 100k, ale nez to cloveku sedne, vyzkousi od vseho 5-6 kusu.

    Takze se za ni nezarucim, zatim...


    Pinguin Kettle L 1,5 - Hanibal
    https://www.hanibal.cz/pinguin-kettle-l-15-id15983?resetReferrer=1

    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    SPECZ: Ty vole. To je docela pešek umřít na ten nejhorší typ seberaždy ze všech a ještě popálený visící na špagátě. To musela být karma
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: konvička mě zajímá, jakou máš? hodila by se na čundry, čarodky a tak...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Heh, ale Cesi ocividne nejsou pitomci, zkoupit balisticke vesty je chytrejsi, nez pro neskoleneho (a nenavykleho) jakakoliv palna.
    Sice bych do toho nechdel dostat a uz vubec ne 9x19 a vejs, ale je to dobry oblecek. Jen chod v tom 24/7, kdo nezkusil, bude prekvapen, pravda, nemel jsem kus za 25+k, ale neprustrelka je tvrdej chleba, stejne jako standard gewehr, kdyz se s tim tahas furt, musis mit duvod, jinak to casem zahodis, pac to se neda (sak taky nikdo nenosi bagl s 10kg kazdej den, kazdou hodinu, ale jde to...)...

    Clanek z Forbes pobavil, ukazuje se, ze Forbes ma obchodnicky prehled; konecne odpovida to i poslednimu mesici tady v auditu... nikdy jindy se tady nemluvilo... a kdyz o survivalu, tak jen proto, ze jsem si mel tendenci kupovat darky (ono pouzitelne survival zavazedlo taky pod 100 000 nejde, a i kdyz nejaky prachy byly, i tak jsem jej skladal 2-3roky, se vsi infra okolo)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Fuj
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: Navic ona je to i prvoplanove zbran: prej tim treba gurkhove podrezavali Argentince ve valce o Falklandy (70.leta UK vs Argentina).
    Prej tema vetsima kusama setnou kravu (vodniho buvola), mensima jej proste podriznou a vykrvi, ala koscher.

    Sam jsem to nezkousel, ale asi i verim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: Kelly kettle neznam. (A ted negooglim, delam na zahrade pozar)...

    Kukri je neco mezi sekerou, nuzkama na strihani keru, ci rozstrihani drubeziho torza, da se s tim treba oddelit kuze od svalu....

    Takovy neco mezi nozem a sekerou.

    Obecne je to tezky jaksvin. Teda ja mam original z Nepalu, v drevene pochve potazene vodnim buvolem, existuji i hi-tech verze.

    Za ty prachy (koupis i u nas do litru): neznicitslna sekera a docela dobry nuz typu bowie.


    Na cundr: trisky, vetve, vypacene dvere, kdyz se o to staras a trochu si zvyknes: poresena slohnuta slepice.

    Cibuli tim nenakrajis snadno, ale ty lepsy kousky tak maj v pouzdre nozik a ocilku.


    Univerzalni nastroj, tudiz ne dokonaly, jen univerzalni.

    Dal bych prednost fiskarsce a morakniv, vazi to 1/3 a dela stejnou praci snadnej.

    Ale mam kus a umel bych jej pouzit.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Bota01: pamatujes si, jak jsem se neovlad, a rak jsem telocvikari “vole”?! Takovy ten vysoky a knirem, jeste u Senima na “francouzske sekci”? Jak me tim pretah pres nohy?
    Zajimalo by me, co je s temahle lidma. Nemam rad telocvikare, matikare, zemepisare, ale faktem je, ze takove na srazy nikdo nezve. Byl jsem jen na jednom, po co? 20 letech (ne, ten by mel byt letos, ne)... a bylo to zajimave.
    Ne, ze bych nekoho ze spoluzaky v dobe Slovanskeho Gymnasia snasel, krom vyjimek: Sorbak, Zdenice, Meduna, Ivana, Prawitz, Korycan, Mrazek... proste vsichni ti, co za tyden precetli aspon jednu knihu a meli prumer kolem 2.0.... ale je to zvlastni, uvedomit si, ze kvuli jednomu jsem vlastne hral baseball i kdyz kolektivni hry nesnasim, jiny me naucil biologii, i kdyz mne nezajimala.

    Tak letos asi 20. vyroci nikdo nezorganizuje. Pritom je to za cca 2 tydny :/

    Zadnymu z nich, kdo jeste ziji, nepreju smrt na c19, a ted proste jen vzpominam, ale je mi stejne smutno, jako pri predstave, ze mozna uvidim dceru, az kdyz si bude myslet, ze uz je dospela.

    Jak snadne bylo, kdyz jsme si to mysleli my, uz?

    Uz jste nekdo dospely? Rozdelil bych odpoved na ano - muz, ano - zena, taktez ne.

    Popravde, odpovim:

    Ne - muz (v produktivnim veku)...


    Zvlastni doba.

    Jak se vlastne dosahuje dospelosti? Rytual ceho? Jaky?
    Byli dospeli nekteri z tech, co nas ucili?
    Treba “eiffel”, co me vzal pres nahy baseballovkou, za ujety vole, pico?

    Kdo vi.
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: ad Kukri, jak se s tim pracuje? mel jsem pujcenou fiskarskou macetu a ta je super, zvazuju o koupi.

    znas kelly kettle? hezky, ale je to vetsi..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Mmchodem, Cinanum by moh nekdo vysvetlit, ze palec je nakonec standardizovana jednotka (i kdyz divna) a kdyz chci 28”, neznamena to, ze chci 32”...

    Holt co uz, za 250,-; do parku na hrani dobry, chudak katcher, az tohle zahodim. Proto ma chranic i pres zuby, no...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Aaaha, a snad konecne obrazek

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    12 let jsem tuhle hru hral zavodne, a tuhle bych si nevybral.... drevo je drevo, ty kovove jsou - divne.


    Mmchodem WD-cko fakt funguje na odstranovani nalepek.... ze na palce je napsano, ze to nemas pouzivat na lidi, zvirata a objekty me zarazi. Ale ja jsem jeste z te generace, co ma doma i rukavice, helmu a dres ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak mapy tezby a pestovani nema, bohuzel, ale podrobny na prehled je dost. Minimalne pro deti : mandatory.

    Od sebe vim, ze co jsem nasel v knihovne, kdyz jsem se naucil cist, to jsem rodicum pokrad a doted ve me nejak zustava.

    Cim starsi, tim hur se ucis, takze detem zajistit hromady knih.

    Je to jak to judo, zda se to byt na picu, ale pamet je svine, funguje dobre cim je starsi
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takovy zaklad pri cteni knizek, ssebou to tahat nechces, stal tak cca 2000,-

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam