• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMSK: Kdyz bys jel na neco z mojich exif, dej vedet, muzem se potkat, klidne na 20m, kdyz uz distancing...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mesto v do-chodne vzdalenosti pro materialy. Kramy vyberou hned, ale technologie, draty, generatory, motory... plechy, trafa, gumove veci... fabriky... i plot muzes ukrast.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    OVERDRIVE: nevyhazuje, teď jsem si potřeboval ověřit přítomnost EXIF dat a rajče se na rozdíl od zasranýho facebooku těch dat ani nedotkne... kurva, kdyby mě to napadlo už včera, tak jsem nespalil dvě hodiny na takový kravině... :(

    btw, díky za gps a tip na výlet :)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Rozlišuju mezi místem setkání (čekáme až se sejdou lidi) - a místem kde pak bude celá skupina fungovat ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Blizko mesta myslim 20km
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Bunkr? Proc ne statek/zamecek s velkym dvorem, tlustejma zdma, pozemkem, sklepama.... idealne lesem, rybnikem, polem...

    Kone vzdy muzes nechat past se na ozymu, zed mas, idealne i studnu. Zima neni, i kdyz bys mel palit parkety. Hodne materialu muzes nechat za zdi...

    Bunkr nebrat, krom generatoru a studny je to drahy.

    Kazda vetsi fabrika (minimalne potravinarska) ma studny.

    Kazda vetsi fakultni nemocnice ma bunkr, i kdyz jen Thomayerova vybaveny.


    Za me vesnice, blizko mesta, s polem, rybnikem, pozivatelnou vodou, lesem. Minimalne z 2 stran necim chranena, jinak kopec a flatland, pro prehled. Maximalne nizka pajhorkatina, do 300-350 mnm, pak uz neni voda.


    Kazdy auto ma nadrz, kazda benzinka rezervoar. Orat muzes volem, nakonec vzdycky slohnes kone.

    30-40 km od cehokoliv je ideal, ale v cechach das tak 2-3km...


    Tudiz spis zdi, ohrazene a udrzovane pozemky, eko/bio a tak farma...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A vubec, kolik je hodin? Hmm, min jak 2 minuty pred pulnoci, a to uz to maj stary...

    Jsou rigidnejsi nez ja, v odhadech, ...


    Doomsday Clock - Bulletin of the Atomic Scientists
    https://thebulletin.org/doomsday-clock/
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: No, volil bych (pro setkání) něco kde je výrazně víc pusto, lokality kde se dá slušně zašít a kempit v ruině/bunkru etc.. a pro předpokládáný nedostatek zdrojů půjde očekávat že se tam nikdo moc nepohrne ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nepocitam s peso, nejdriv auto, pak prvni kun. Nepotahnu 80l bagl na hrbete. Koni je dost, benzinu/nafty aut taky. Sice to budou kraxny, ale nevidim duvod chodit peso, tak moc az se to pomrda, bude fakt uz hodne zle. Takze ne doom, doomsday clock na 5sec pred pulnoci.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jizni Cechy, bohatej soused, ztraceny mista, voda, 0 lidi. Zvirata (nez to padne uplne)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Tzn Palava a okoli?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud mate letadlo, navrhuju Madagaskar nebou JAR :)) akorat to uz na nadrz nedame a ja nemam CD pas
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Místo setkání musí být blíž, aby bylo možný se na něj dostat i pěšky do deseti dnů.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem mam podezreni, ze ani s +7*C za polarnim kruhem, tak nejsem ready (teda ja jo, ale...) na veci typu Fin/Nor... a neco nad 1000 n.m.; zas jako na severu mam i kamose i praci... ale mluvim ted fakt o doom, a to v kose = spatny.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hele: takova hra. Kde se potkame, kdyz se to fakt pomrda. Ale musi to mit dist prostoru, jinak se pozabijime. Jsem nekonfliktni typ, zejo.
    Kazdopadne lepsi gang, ne bang, zejo.

    Ale nechal bych to na postu, pokud vubec nekdo neco navrhne. V CZ je to vicemene vsude do 600km, tzn na nadrz cehokoliv v klidu.

    Ja nejaky mista mam, ale okoli neni zlatej kraj, osidleni jako vsude, jen spiny vic. Zato dost zdroju. Uhli a zeleza pro chytre je stale dost. Jak olovo, to nevim... :7


    Mel jsem trasy na jih, jenze ty jsou ted na picu, coz zavrelo backdoor do Maroka, ktery je jeste jakes takes demokracie, ma docela co zrat, armadu a hromadu plochy. Svicarsko je taky down and belly up.

    Takze?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Kurva kobylek. Coze dneska?! Fakt sorry. Dyslexie nuda je, a kazi mi udaje!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Ve smyslu “vojacek nema zbrane, zato ma ZIL” ;)))
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Autem jedině přes pole :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo vlastne a ona taky 1/3 Afriky je pod najezdem kobilek, a to Biblickych rozmeru.
    A dik 0 produkci se nedodavaji pesticidy (taky jsou zavreny letiste i vyroba)...

    Taky dobre pripomenuti.

    Mmchodem kobilky/sarancata jdou jist, da se z nich delat mouka.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Jop a MSK se tim nechlubi, ale armada pomaha i v socialnich sluzbach.

    Na Vidnave (minule urbexy, co jsem daval), tak jsme jeli kolem polske cary, Polaci maj zaparkovanej nejakej “ZIL” krizem pres cestu a stoji u nej vojacek bezezbrane, a to na skoro cemkoliv. Pres pole by to slo, autem vubec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam