• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem navedla me k tomu ikonka nekoho pozornejsiho, nez jsem ja na jednom zbrojnim foru, ale je pravda, ze me bavi i jine, treba tahele ;€

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Me napadlo, ze tohle je takova ta fotka... no proste kdo vi, tak vi...

    Vzdycky me desne pobavi, jak si zran delam v topinkovaci chleba a ono to udela cvak, a vyskoci....

    V tent moment jsou vsichni psi o mistnost dal v pelechu a cekaji,... Vincent Vega je tou dobou uz tuhej ;)


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Tyjo! Ty ses zenatej? To sem ani nevedel (je pravda, ze kolikrat jsem Te vlastne realne videl, zejo? Na prstech jedne az dvou rukou).

    Jinak sem chodi id Coloman, obcas, a byl to muj spolubydlo, vcelku pankac a zaroven vyuceny zlatnik, prave dik nemu vim, jak se delaji nejake zaklady.

    Ale ona bude pak “ta opravdova svatba”, takze az zkonci laska v dobe moru, resp mor, tak tohle bychom asi vyuzili. Zni to fehr a zabavne.

    Jinak ja se zlato naucil, cet jsem si kdyzi o ruznych nabozenstvich, a zlato je Buh/buh, odvozuje se to od Slunce, prsten je kolo, coz byl zas vuz... no je v tom proste hromada postranich umyslu, ktere mi zlato priblizily.

    Taky nechci mit na prste neco, co nesundam klestema na draty, treba damaskovou ocel nebo titan... uz jsem mel parkrat zlomenou ruku a vozim mmchodem kvuli tomu kleste v aute, ani to nemusi byt ma vlastni bouracka.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Skoda, vedet to pred karantenou ... Prstynky jsme si s manzelkou vyrabeli jeden pro druhyho, ze stribra (pac zlato se nam ani jednomu moc nelibi) - vedle mista kde jsme bydleli je zlatnicka skola a da se to tam domluvit, ze te pres vikend nechaj si tam tvorit, a ukazou ti co a jak. Takze napred si to udelas z mosazi, pak ze stribra (prvni den), a druhej den ten nacvicenej postup muzes aplikovat na zlato. Cena je ~2kkc pro dva lidi, s tim ze kdyz je pak delas i ze zlata, tak doplacis cenu spotrebovanyho materialu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Az se vzbudi svedek... mozna bude par fotek.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nebyla prilezitost koupit prstynky, tyhle jsou po adelinych prarodicich, obema jsou nam velke.

    Sice to jakestakes umim s plynovym kahanem a mam jej, ale nechtel jsem prstynky ponicit. Adelin drzi snubni, ale muj se po hobitim zpusobu houpe na psi znamce.

    Contumatum est.

    Az se vzbudi svedek a pokud jej stara nezabije, v jakem stavu jsme jej vcera dovezli domu (ono 3 litry palenky, 8guinessu, sest Coron a nepocitane radegastu 12 pro dva lidi, to byla vcelku smrst a i ja jsem mel trochu problem ridit... taxik ;)

    Ze zahrady zmizelo asi m^3 dreva, a to i hodne presusene nouzove zasoby, pac samo, ze rok neprsi, ale kdyz mas zorganizovanou zahradni slavnost pro par lidi, strhne se slejvak, ze jsem mel i kozenej kabat durch...

    Ale pak uz to bylo dobre.

    Holt prselo pry stesti.

    ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „vrátil s otlučeným plecháčem.
    „Až dotyčný zjistí, že jsi ho okradl, seřeže tě jako psa. Vojáci nemají rádi, když si někdo půjčuje jejich nádobí.“
    Sebevědomě se zašklebil.
    „Nedoví se to.“
    „Mezi žoldnéři se krádež obvykle trestá bičováním. Dvě rány za maličkost, pět ran za větší věc, deset ran za boty nebo výstroj.“
    Nakrčil nos.
    „Deset ran není moc, to bych vydržel,“ odpověděl přezíravě“

    „Možná,“ souhlasil jsem. Neměl jsem moc chuť do hovoru.
    Bonsetti se vyhrabal z dek a přidal se k nám. Nabral si plný hrnek, z vědra přilil do kotlíku novou vodu a přidal další hrst kávy.
    Usrkl, podíval se na Umwalda a usmál se.
    „Někteří lidé umírají už po šesti ranách a neslyšel jsem o nikom, kdo by přežil víc než čtrnáct.“
    Bylo to poprvé, co jsem viděl Bonsettiho se usmát.“

    „Umwald si překvapeně lokl a vzápětí horký nápoj vyprskl.
    „To sem nevěděl! Vy byste je nechal?“ obrátil se na mě.
    „Každý nese odpovědnost za své činy.“
    „Ale mně ještě není patnáct!“
    „Život je krutý.“
    Pochopil, že se mnou nebude velká zábava, a nechal mě na pokoji.“

    Citace z knihy
    Koniáš: Na ostří šepelí
    Žamboch, Miroslav
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Majitele WarNet zrejme maji radi hracky (prodavaji treba i autodrahy, a vubec kde co... rek bych, ze vim, komu patrila ta pestirna ;)


    Pistole a zbraně - SPOKOS.CZ
    https://www.spokos.cz/218-pistole-a-zbrane
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hmm, hmm...

    Free HotSpot : Warnet.cz s.r.o. - internet - data - hlas - sat a tv
    https://www.warnet.cz/internet/free-hotspot/

    Free HotSpot

    Služba Free HotSpot je forma datového přenosu vyznačující se kromě extrémně rychlého přenosu dat i velice snadnou manipulací. Díky přístupovým bodům služby Free HotSpot, umístěným na strategicky nejdůležitějších místech obcí a měst. Již nemusíte hledat telefonní zásuvku, abyste se připojili k internetu. Služba Free HotSpot přenáší veškerá data transparentně, takže můžete používat všechny standardní protokoly (HTTP, POP3, IMAP4, SMTP, FTP, IPsec atd.). Jak z názvu Free vyplývá, je služba HOTSPOT ZDARMA – v případě že uvidíte tuto nálepku v místní lokalitě.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Aha, podle fotky (kde je napsano WarNet - zajimavy nazef firmy, jen tak mmchodem), tak je to opravdu mestsky internet


    https://www.warnet.cz/

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Vis co je na urbexu velika vzacnost? Elektricky proud.
    V tom CO krytu sel, a rek bych, ze to melo 2 duvody:
    - nedavno tam byla pestirna
    - na baraku samem, na strese, ktera je dukladne zamcena, tak jsou veliky vysilacky, zrejme mestsky internet (proto jsme nasli i neodemknutelny pancerovy dvere)

    Elektriku mam rad, ale pokud nastane doomday time, Teslou clovek daleko nedojede.

    Faktem je, ze elektricky zapalovac jsem jeste nevidel, az ted

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ty pico!!! Ty napady!!!
    ——

    „Další den začal napůl úspěšně a napůl fiaskem. Zpočátku bylo stopování kurýra pana X velmi jednoduché. Bez problémů jsme ho sledovali až k Jakatevovi, úspěšnému advokátovi specializujícímu se na složité obchodní případy. V duchu jsem zajásal, protože další postup byl jednoduchý. Zbývalo jen projít seznam Jakatevových klientů a vytipovat lidi, kteří mohli mít zájem o naši záležitost. V okamžiku, kdy jsem se chystal vyplatit sledovací skupinu,“

    „vyšli z domu dva poslíčci a každý z nich zamířil jiným směrem. Bylo nás deset, nebyl žádný problém sledovat je oba. Bohužel se obdobná situace opakovala ještě desetkrát. Náš pan X najal tisícovku lidí, kteří obešli všechny lepší advokáty ve městě, a já jsem neměl nejmenší šanci zjistit, který z nich je ten správný.“

    Citace z knihy
    Koniáš: Na ostří šepelí
    Žamboch, Miroslav
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Uplne jsem zapomnel pane ze uz vas to ceka zitra.

    Moc vam gratuluji! :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zitra budou jen 2 svedkove, 2 oddani a jedna davaj...

    Uplne umyslne jsou pro svedky koupil pivo (jinac guiness)

    Je to teply, ale musel jsem si jedno dat... a jdu si cist, pac Adela je nevozni jak na prvni svatbe ;)))



    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Souhlasim a podepisuji.

    Ze stejneho duvodu jsem ale dal na prvni misto ty elektricke zapalovace - dobijes z USB. Nemusis hledat nadrz, jako s benzinakem ;-) :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam