• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Jasne jasne, to je logicky. On k tomu Musk dodava i nejaky battery pack, pokud si pamatuju dobre, ze?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Otazky dobre, ale odpovedi bohuzel neznam.

    Co me na tom bavi:

    Tesla Solar Roof stoji podobne penize jako kvalitni strechy, v budoucnu se bude jeste zlevnovat. Zaroven ta strecha pry vydrzi nesmysl let. Da se rict, ze na nejmene bezne rodinne domky v budoucnu nebude potreba davat jine strechy nez tohoto typu.

    Ted co s tou elektrinou z te solarni strechy? Kdyz to prodavas do site, tak za to dostanes jen par korun (nespolehlivy zdroj).

    No ale druha moznost je poridit baterii a elektrinu spotrebovavat sam.

    Mne, pohodlnemu cloveku, se na tom velmi libi, ze takhle muzes mit UPS pro cely dum.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Snadno se zabíjí z luku, děvče. Je snadné pustit tětivu a myslet si, že to ne já… Ne já, nýbrž šíp. Že na mých rukou není krev toho chlapce. To šíp ho zabil, ne já. Jenže šípu se ve spánku nic nezdá.“

    Citace z knihy
    Zaklínač II - Meč osudu
    Andrzej Sapkowski
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    This Turkish Language Isn’t Spoken, It’s Whistled
    http://www.youtube.com/watch?v=l117wfB0g3o
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Je treba jit spat... nekdy, no

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem tohle je to pouzdro na victorinox nomad (a obdoby, ja vyvrtku proste potrebuju), ktere “do the difference”...

    Bez nej by ta kudla nebyla 18/7/365, s nim? Nosim na opasku ten nuz jako tool, ktery mam fakt furt (a to i kdyz se mi nechce sahat pro kuchynak) a zaroven nosim i jine noze: roubovaci, rybarske, delsi cepele pri moznosti mrtve zvere, moru na bylynky a koreny... proste nuz o kterem na pasku nevis, ale on tam je... nemuzu ani spocitat, kolikrat jssm s nim spal vs spacaku, nechtene plaval, ale i dorazel kozu (!!!! To bolelo, neni to na to vhodna cepel) nebo slepici (taky ne vhodna cepel, slepice ma neobvykle tuhy krk, lepsi utrhnout hlavu, nebo sekera, noze to moc nedavaji)

    https://www.buckknives.com/product/110-folding-hunter-black-leather-sheath/0110-05-BK/



    Sorry, vim, ze to nikoho moc nebude zajimat. Ani ma obsese, ani to, ze pouzivam rybicku. Holt ten nuz miluju, a krom dcery Male Hyeny, je tohle velke memento, a vzpominka na Velkou Hyenu. Hromada let, a na rukach hovna i krev. Co uz.


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Dobre, trochu kecam, je tu vic bordel, ale k pointe

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Sorr, ponekud neusporadany prispevek.

    Taky jsem si myslel, ze je pulnoc, a ted vidim, ze je 3:33.
    Jdu spat.

    Mmchodem, na prave strane u zdi Adla, na leve pes, co se jmenuje Gauner, a vedle na nocnim stolku pullitr vody, penezenka, 2 telefony a Morakniv Eldris.

    Takze tak.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Lol! Zkoncil u Victorinox Nomad!

    Sice si z nas dela srandu, ze moc chlastame, ale ja mu proste rozumim.

    On tomu rika programm compliance, tedy pouzivej to, co muzes mit u sebe vzdycky.

    Nepamatuju si, ze bych za poslednich 17 let vysel z domu (a i doma, pokud nemam zupan, ale kalhoty, tak mam nuz) bez Victorinox Nomad.

    Dostal jsem jej od Hyeny v Livignu, stal 11€ a uz je zbrouseny jak reznicky kuchynak. Ale v kombinaci s pouzdrem buck... neni moment, kdy bych nemel cepel.

    Mm rad noze, vic nez se slusi, je to az trocha obsese (historku, kterak jsem si ostrihal oboci a pak tvrdil, ze se to nestalo, a za lhani jsem dostal zaracha, tak uz jsem asi vykladal, jenze ten zarach spocival v tom, ze mi otec popral vsechny noze. Tehdy ruzne mikovy, koupene v Lovene, za penize, ktere jsem rodicum ukrad ze zimnich hader ve skrini (pac mi nedavali kapesne)... kazdopadne v te dobe byl tak 1987, mozna 189, a me bylo 6-7 let. Tak dlouho jsem snupal po byte, az jsem tasku s nozema nasel a postupne jsem je nakrad zpet.

    Asi me ta lekce naucila, ze lhat se nema, ale kradenim to zpravis, coz je samo paradni pouceni.

    Co mi z toho vyplyva dnes? Ze pokud dite spi s nozem pod polstarem, je dobre jej dat na serm... no nic;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nekecej!!!! Udelal i video o nozich... a podle zvuku vim, ze ma tak 5x tezsi vrhaci noze nez ja (a ma pravdu, vrhani nozu je picovina, nebo hezky trik)...

    Takze, bez ohledu na zbytek videa: chcete li se ten trik naucit, poridte si noze, ktere vazi aspon jako malicka fiskars sekera, rekneme 400g minimalne... ja vim, ja vim, takovy noze neses 4 a radej neses palnou... no o tech nic nevim, ale pokud chcete necim hazet, tak sutrem. A to je bonus, pac sutr nema zadna ostri, hrany a spicky, ktere nekam musi mirit... proste je to sutr. A maka to!

    Pokud uz chcete necim hazet a musi to mit ostri, obetujte jednu sekeru! Bude smutna, ale vysledek bude vesely.

    Hazet nozema neni tezke, kdyz clovek trenuje 3 mesice 4 hodiny denne... asi tak

    Selecting a Knife.
    http://www.youtube.com/watch?v=-7rnkCFnqfM



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Heheeehej ;) (jo jsem jeden z tech subscriberu a davam mu lajky, abych aspin trochu zaplatil, pac je pici vtipnej ;)))


    Frequently Asked Questions Volume 5 (500k Subscriber Special)
    http://www.youtube.com/watch?v=jCmt5OgA48g
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ja vim, ze tady jsem asi jedinej, kdo ma rad noze vic nez ... nez neco, co nejsou zensky, kytky a zvirata... no nekdo ma rad auta... ja mam rad ocel

    a tenhle typek je mi navic sympatickej....

    Jak je to s výbrusy
    https://www.youtube.com/watch?v=SA-P-S6QSEU
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hele Prchal!


    Marek Prchal v DVTV. Rozhovor, který už asi znovu neuvidíte, představuje Martin Veselovský
    http://www.youtube.com/watch?v=054QL9QTGtU
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pavel Dobeš - Skupinové foto
    http://www.youtube.com/watch?v=zATsqY4bnqk



    texkt, ktery neni na prvni dobrou, aspon pro me, ale ted uz to slysim furt [asi 20 let]



    SKUPINOVÉ FOTO

    Kdyby mi kdosi řeknul, že zaplatí metr piv
    A abych se mu za to postavil před objektiv
    Prvni bych si řeknul, že ho dlabu
    A potom bych ho roztrhnul jak žábu
    Vím, že by se mi to vymstilo
    Ale na take vtipy mě nikdy neužilo

    Možná vám to bude připadat banálně
    Ale já sem ztratil odvahu a málem sem se octnul v pakárně
    Odvahu sem ztratil a kaj sem se hnul
    Furt mě kusek chybělo, furt mě bylo půl
    Bo bez odvahy se těžko cosi robí
    Nic, tak jak odvaha, chlapa neozdobí

    Dva dni sem ju hledal, dva dni byla k nenalezení
    Zlomený šel sem hlásit ztrátu na oddělení
    Křížem krážem probírali, kde sem všude byl
    S kým sem se tam potkal, já sem jim to vyklopil
    Případu se chytli fachmani
    Za devět hodin bylo ukončeno pátrání

    Za devět hodin bych tak maximálně poryl zahradu
    Kolikrát eště déle čekám, než ryba zhltne návnadu
    Když za devět hodin na vysoké peci
    Zrobíme tři odpichy, tak zpocení jsme všeci
    Motorista za tu dobu nezarobí na blatník
    A malá ručička neoběhne ciferník

    Poslední dvě hodiny už sem enom čekal v čekárně
    Na dřevěné lavici jak v prvotřídní vinárně
    V rohu seděla banda s huslami
    Chovali se spontánně jak by tu byli sami
    Předstíral jsem čtení v kulturním měsíčníku
    Ale pamatuju enom tolik, že basa tvrdí muziku

    Za devět hodin byla odvaha zpátky na světě
    Ten, co mi ju předával, praví, dobře si ju schovejte
    Dejte si ju pod dva a nebo pod tři zámky
    A já mu na to pravím, co tak do švýcarské banky
    Tam by mi ju zamkli a já by sem měl svatý klid
    A zítra ráno bych se s ňu moh naposledy nechat vyfotit

    Jó, komu se to hodí a kdo má čas, ten može přijít
    Sraz je zítra ráno v osm, jdem se nechat vyfotit!

    Pavel Dobeš, 1984-5
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hele, zitra beru spacak, stan, trochu jidla, nuz a sirky a padam z tohodle smelcu.

    Mirim smer Olomouc, budu ssebou mit 2m psa, ktery nemusi deti, ale jinak jsem pratelsky a z jidla pro jednoho, vykouzlim i pro zastupy.

    Kdo by me chtel potkat:
    - zitra zkusim jet stopem, coz necekam, ze klapne, ale zkusit se to musi
    - kdyz nic, vemu posledni nocni, nebo prvni ranni drahu

    Pokusim se jet tak, abych nic nechyt, takze respilon, desinfikovany ruce, ale nejak je mi to jedno, chci chvili videt cestu a hvezdy. Musim pryc.

    Budu v okoli Olomouce, nekde u nejakych jezyrek,smer naklo, chvili pytlacit s udici.

    Kdyz by me nekdo chtel potkat, mam u sebe telefon a baterku tak na 2 dny
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Reaktor za miliardy, štít z potravinářské fólie a rezervace na všechno: nápady z Ostravy vyrazily proti viru
    https://www.forbes.cz/...-a-rezervacni-system-na-vsechno-napady-ktere-z-ostravy-vyrazily-proti-viru/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Spis jo, furt nejsem doma.... podivam se pres noc (prej uz jde ekektrina a voda.. taky na me fotce vypada vsechno ok)... pokud (a spis jo) je tam cerpadlo, bez proudu bude tak maximalne horka voda.

    Jak rikam, uspesne jsem to nedomyslel....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pici!!! Proste vsechny moje proti-Slovenske argumenty jsiu pravda, tady 2 Slovaci popisuji statni karantenu, navic jeden byl cov-19 pos, takze si ji uzil 23dnu, ale aspon ve spolecnosti lidi, co moh nakazit... to chces!

    Do BOHA!!! Ja chci za dcerou, ake ne za techle podminek


    Není karanténa jako karanténa. Slovensko internuje cestovatele, svědectví zachytila redaktorka rozhlasu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...ast-vinohradska-12-pavlina-necaskova-slovensko-koronavirus_2005140600_cen
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Us-fokken-a:


    Coronavirus Live Updates: Over 36 Million Have Lost Jobs in Two Months


    https://www.nytimes.com/2020/05/14/us/coronavirus-updates.html?referringSource=articleShare
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam