• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    To neni pandero, ale hadry, pravda, jsem zvonik od matky bozi ;) ale ne takhle

    Vyvrat

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Nefungující chytrá karanténa způsobila chaos na slovensko-rakouské hranici, úřad ustoupil - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...ntena-zpusobila-chaos-na-slovensko-rakouske-hranici-urad-ustoupil-40325124
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vecer vic, jsme na edzi

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Pro nas tezko rict, my vzdy vidime dle aktualni situace...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Mladymu je taky 5 a je desny maslo :)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    over: mrkni do posty
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: S vetsim uz by neco slo, tomu bude v lete 5, horsi je to s mladsim - tomu jeste nejsou ani dva roky, to jeste neni moc na nejaky velky courani. S mensim si troufnu zatim max. nekam do kempu pod stan, zadnou velkou divocinu.
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    Nevím, kolik je tady lidí z Olomouce, ale i když nejste, o olomoucké Ponorce jste možná slyšeli....pokud byste chtěli přispět na její fungování, číslo účtu a dopis od Cipíse tady https://www.ponorka.com
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Specz: jsi ochoten vymyslet in situ pro decka nejaky hry? Mas vlastne decko/a nebo ne?
    To same plati pro primo-neoslovene pany, navstevujici tohle uditko.

    Znamena to, ze budm “zbytecne” tahat treba lana, rek bych.

    Blby je, ze u Klastova neni, co vim, zadna voda, mozna lepsi by byl Domasov. Ale to jeste domyslime.

    Jdem do toho? Pojdme vymyslet vypravu, kde stary musi, mlady muze, jak rika Teta Katerina.

    Cuz?

    Nudim se a snim o dobrodruzstvi. Na Shadowrun uz dnes kazdy sere, tak “lets do the job, together”

    Jsem ochoten promenit se i v nemrtveho, pokud to pojmem treba takhle.

    Moznosti na LARP je spousta, deti jsou dobry material. A to klidne i ve 30ti, neco o tom vim.

    Zadna pravidla, typu “zadny zensky”, na to jsem nikdy nekyv a nekyvnu, jediny pravidlo : i kdyz jsi prtavej, stojis za stejne jako dospelej, tak jako uctu, tak i pesti.

    Samo to neznamena, ze budu mlatit decka (a zvirata), ale verim, ze kdyz vi, tak vi, a kdyz nejsou rovny, hra neplati.

    Jedine opravdove je : safety firtst

    At si maj noze a zapaky, at si vari jidlo, pro me za me, at se v 10 letech poblejou z ukradenych cigar nebo flasky vina, ale nesmi snist konvalinku misto medvediho cesneku, a pit z rybnika, kdyz muzou z potoka (a i tak se poserou)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak pravidlem je, ze KAZDY! z rodicu bude schopen vykladat aspon jednu strasidelnou historku, a to at uz za pochodu, nebo v tabore.

    Chci se taky neco naucit, be se jen starat o haranty a kdejakou vdovu ;7
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: sancha!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Na Klastove (na telefonu delam prekvapive mnozstvi preklepu, navic mi od rana neni dobre, mam teplotu a trosku jsem zvracel, a uz 35h s prestavkama spim)... to se stava.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Tyvoe! Maj i lupary (uriznutou brokovnici)...

    Sak jo, az zkonci covid, uz je tusim rozhodnuto, ze delame cundr s deckama ne? V horsim pripade zkonci svet a potkame se u pastyre, i s deckama.

    Tak nejak cekam, ze nebude rozdil, mezi holkama a klukama, driv nebo pozdej na bobrika mlceni dojde. Jen je otazka, zda pojedou vsechny matky, nebo nekde pojedou treba jen matky.

    To uz je precejedno.

    Navrhuju ten podzimni Slunovrat na Kladtove.

    Za a) tam strasi, za b) tam leje, za c) je tam paradne


    Pokud se cov19 protahne do te doby, proste navrhuju se na to vysrat, coz uz udelala Adlina babicka. Zahlasila, ze ma pred sebou treba 2 roky zivota, a radej jej bude zut, nez se schovavat.


    Takze: - kdo do toho dete?

    Spcz, Evelina, Launcher, Hyena... ja?


    Muzou samo jet i bezdetni, most weel cum!
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    Našla jsem na nyxu v jednom auditku a napadlo mě, jak si tady občas pánové ukazujete zbraně, že tohle by klidně mohla být výbava našeho domova .....aneb když máš dva syny .-)

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Ne. Z ty snury co na ni visi sit, proste udelas "odbocku" - kus volnyho spagatu co visi kolmo dolu - ono to pak tece po nem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam