• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: Pozdravuj Hienu ;-) a šťastnou cestu zpět....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak dnes legal ne pres hranice, zajimave je, ze pres hranice nic nejede. Mam stesti, ze mam 2 zeny ochotne me odvezt na hranice, a pak z hranic, ale jede se tam dostat odsobakem, pak cca 2km na hranice, a pak dalsi osobaky.

    Ja jen, ze 48h je zajimave, pokud mas auto, nebo dobre zeny..


    Kazdopadne jedu se spacakem, zdarakem a celtou, pac vlaky jedou nahodne, treba pica spolubydlo zustal v 22 v Trebove...

    No nic, ja jsem na ceste, bez psa, kdyz by se neco posralo, abych ji nemusel resit, pac sk carantena neumoznuje pobyt psu (krom toho, ze tam neni internet, casto ani jako lte)...


    Tak zdar a silu, naseda. Stop s vlastnimi zenami je mily, zajimalo by mne, zda by me vzal nekdo jiny. Nonejhur tozkusim...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Those were the days of good hunting and good sleeping.

    Rudyard Kipling“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Vždyť dneska je Saovine, pane velkomožný, tak jaképak vy-hrávání? Muzika na Saovine, to je ten vítr za oknem a meluzína v ko-míně. Dnešní noci vyjí vlkodlaci a goblini, kvílí bludičky, zuby skří-

    pou ghúlové! Beann’shie volá a úpí, kdokoli ji uslyší, tomu je brzká smrt souzena. Zlí démoni opouštějí své skrýše a bosorky letí na svůj poslední sabat před zimou. Saovine je nebezpečná noc.“

    „Přes les nechoď, ať tě divous nezadáví, přes krchov nechoď, ať tě umrlec do rovu nestáhne! Nejlepší je z domu ani nevystrčit nos, jen pro jistotu

    - 376 -

    do prahu zabodnout ocelový nůž, přes něj se zlo překročit neodváží.

    Matky musí střežit děti, neboť v noc Saovine může lidské děcko snadno uzmout rusalka anebo plačka a“

    „namísto něj podstrčit nelidského proměněnče. A ženská v jiném stavu by neměla ani na dvorek vycházet, poněvadž plod v jejím lůně může nočnice uřknout. Místo děvčátka se potom narodí striga se železnými zuby…“

    Citace z knihy
    Saga o Zaklinaci IV - Vez Vlastovky
    Andrzej Sapkowski
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vim o 48 hodinach, dekuju E, a ano, prejdu.


    „Dnes je noc Saovine!“ prohlásil děd zaníceným hlasem. „Této noci chodí duchové po zemi. Duchové mrtvých klepou na okna a vo-lají na živé: ,Otevřete nám! Pusťte nás dovnitř!‘ Je dobré dát jim kaši s medem, může se i pálenkou pokropit…“

    „Chá, pálenkou si raděj vlastní gágor pokropím!“ houkl La Pointe. „A tvoji duchové mi můžou vlézt někam!“

    „Ouvej, ouvej, velkomožný pane, netrop si z duchů žerty, poně-

    vadž oni mají bystrý sluch a jsou hrozitánsky mstiví! Je noc Saovine!

    Jenom se zaposlouchejte, jak kolem domu neustále něco šustí a klepe. Přízraky se“

    „přicházejí ohřát u ohně a dosyta se najíst. Po ho-lých strništích a opadaných lesích tancuje vichr, duchy to táhne k lidským příbytkům, kde cítí teplo. A když se jim nepostaví miska s jídlem na zápraží a zmory nic nenajdou, můžou po půlnoci do chalupy vstoupit…“

    Citace z knihy
    Saga o Zaklinaci IV - Vez Vlastovky
    Andrzej Sapkowski
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo, kamenny andel, co padnul na hubu do betonu, a uz tam zustal.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANTRAX: To neni utocna puska, je to lovecka puska (viz raze), ale odvozena od AK. Proste AK pro civilni sektor, kde nesmis legalne davku/automat.
    ANTRAX
    ANTRAX --- ---
    OVERDRIVE:
    Joujou.. Tu jsem neznal, tak jsem se ptal Strýčka , a i pro to jsem ti psal, že můj kvíz není útočná puška ;-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANTRAX: Nachytal jsem se sam, tohle je saiga...

    .223 rem

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANTRAX: Kdyz jsem byl kluk a potkal se s manicjama, coz uz bylo po 1989, ale ne zas tak moc, rekneme 1996-7, tak kazda z nich mela u sebe pas. Furt!

    Mam to taky tak. Pas moc nepomuze v bankach, idiota chtej trvale bydliste, asi kvuli prani penez, ale pas cloveku otvira hranice, pomaha na ambasadach, je kam dat viza.

    Muj propadne za rok a mesic, jak jdu pro obcanku (vydanou), zaroven zazadam o dalsi2 biometricke.

    Vzdycky mam aspon 2, jeden nosim, druhy je stacionarni v zemi, kde zrovna jsem, vetsinou schovany na pokoji, nebo v zapecetene obalce v hotelovem trezoru.


    Nechapu, co Adela nepochopila na tom, ze chci hlavne pas a na obcanku mrdam.... tak nas obednala jen na obcanky a sama pas nema.

    Pekne jsem prskal a zuril, i kdyz stylem ledovec, vetsinu jsem si nechal pro sebe aasi hodinu ji terorizoval ustepacnymi poznamkami ve stylu “az Ti zdrhnu, ani me nebudesschopna honit”, nebo “ty uz necekas, ze nekdy otevrou hranice”, nebo “hezky, a ceho, ze jsi to obcan?”

    :7


    Bez pasu ani ranu!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mate radi Amsterdam? Ja teda jo, a to hodne. Byl jsem tam asi 4x, vzdy za pozdniho leta, brzkeho podzimu, a tohle se mi libi (i kdyz tyhle kitchovite fotky nemam rad)


    A dobry clanek.... holt mi fakt chybi cesta, ted na tom cundru jsem byl taaak syˇtastny (koukal jsem se do pasu a posledni razitko mam z 2015 z Kazachstanu, 5 let, a cesty chybej - ne, ze bych nikde nebyl, treba Sutovske vodopady, a vubec Severni Slovensko, Gelnica na zachranarskych cvicenich IZS, hromada urbexu, nekolikrat praha v motelech, Berlin (konecne!), ale .... ale proste chci vic)

    10 amazing things you probably didn't know about Amsterdam
    https://www.telegraph.co.uk/...msterdam/articles/things-you-probably-didnt-know-about-amsterdam/amp/
    ANTRAX
    ANTRAX --- ---
    OVERDRIVE:
    No dyť. Není zlo a dobro, je pouze záměr a čin.
    To je jak nůž. Nakrájet chleba a namazat - nástroj, nebo zbraň
    A s enrgiíí je to to samé. Není pozitivní a negativní, pouze to, zda s ní tvoříš, nebo boříš ;-)
    ANTRAX
    ANTRAX --- ---
    Tak to si potřebuji také zařídit.
    Pas už mám propadlý asi 3R a občanku 0,5R :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dem si pro obcanky, Adla nema 4roky pas... kravka! Co jinyho nez pas potrebujes

    A ano, mam podmalovane oci tuzkou. Meni to strukturu fotek, treba pro Ai

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo!!! Ty ceny jsou brutalni, navic sou to vse chno fakt armadni hadry, takze tezky, neskladny a tak, ale maj tam vicemene jen originalky, doporucuju minimalne k videni.

    Ja si zatim poridel jen USMC history, jako knizku,... v sekci literatura napriklad skautske manualy pro medvedy a vlcata, samo katalogy militarii...

    No jako daj se tam najit zajimave veci, ja jdu po nosnem systemu alice, paratrooper bagu a butt packu.... no, a az budu mit zbytecnych 20k, coz ted fakt nevypada, tak vim kam zajit.

    Jinak jsou z prahy 3...

    M1 Army shop Praha - eshop s nejširší nabídkou vojenského zboží
    http://www.m1armyshop.cz/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak hrajou golf, pricemz odpaluji micky do minoveho pole, to je proste... vhodny komentar

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: To asi vite, ze postava HawkEye, tedy Hokyho zMash 4077, je postava z Posledniho Mohikana, aka Natty Bumppo, ze?

    A dyz by se nekdo ptal, proc po domacnosti chodim v cervenem zupanu a kanadach, obcas doplnenych ruznymi klobouky, tak proste proto!



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Posledni Mohykan - Cooper, James Fenimore.epub | Ulož.to
    https://uloz.to/file/nB7vSpbaHyHP/posledni-mohykan-cooper-james-fenimore-epub
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    To je tezky:
    Jogyn = negyn
    Dobrodej = zlodej
    A tak, no...

    Pratchett kdesi psal, ze opakem svetla neni tma, ze tma je pouze nepritomnosti svetla...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DobroFen : AntiKokotikum

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam