• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo a kdyz chcete psa nalozit do auta, tak si nejdriv vymysli vlastni prochazku...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A tam se pujde priste

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ale na jezdeni na kole to neni

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kde vsechny ulice, krom tehle, tak nekam vedou

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Do mesta

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Do mesta

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Das si pivo a jdes do mesta

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A kdo nedaval pozor na latine, tohle je 1212, zlata bula sicilska, a rika se tam: koho puda, toho vira.

    Proto u nas byla driv hodne multi-culti spolecnost.

    Stramberska Truba mi najednou pripadla fajna

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A nebo, ze by radej kamenny dum, ala hobiti nora?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A pak uz je to jenom romanticky (apro nekoho, kdo si chce postavit srub vlastnima silama poucny)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A podle pravidla... kazda cesta nekam vede, ktere chci napsat na hrob, tak dorazis k Rudemu (kameni), nebo taky Certove Lejnu

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Rozhledy... ta fabrika dole je Tatra Koprivnice

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pak tam taky maj rozhlednu, ze ktere jsou...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taktilni chodnik na Bilou Horu, maj tam hromadu her, hadanek a blbustek. Tady je napsano “vyzuj se a zkus jak je zdrave chodit bos”... no jako makadam nic moc ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vyfot me v lomu se psem, no takze... ehm, je tam lom, pes, i ja... no ja to nefotil no ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zda se, ze by slo i pod zem. Trochu sem se tam chtel dostat pri ceste z5, ale Adla uz pri prelizani zdi hrozne prudila, odemykat 30min zamek? = sem mrtvej.

    Stejne jsme nebyli i v jeskyni Sipka i dalsich, a ani v arboretu. Na to dojde. Konecne je to kousek, chci tam vzit Miu.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A my dnes nezvladli Kromeriz. Desna noc. Vsichni v baraku jsme chodili do 5.rano, Adla kricela ze spani, ja se prevaloval a potil a pak se mi zdaly hruznosti bez podstaty.

    V 11 jsme ss vyhrabali do ranniho slejvaku, za me 2 kafe a asi 20 cigaret, vcelku bez ucinku, takze kam... venku vysvytlo slunko, vlhko a tlak jak palici. V aute, jeste se 3 psi k nevydrzeni.

    Co uz, takze Stramberk, tam je podle mapy asi tak vsechno. Jeskyne, rozhledna, arboretum, batani ka zahrada, lezecka oblast,...

    Noa ono fakt jo. Navic je to tam fakt hezky i jako mestecko a umi varit i halusky, coz jsem potkal v CR poprve...


    Fotka : botanicka zahrada, ala stredomori a lezecke steny

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: imho nadoba je staKan ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo a dobra zprava: dnes jsem se osmelil, a po te, co mi id MiM zaplatil 3 najmy a zaroven se zadluzil 3. najmem o patro vejs. Proste jsem mu rek: vypadni hajzle, jinak te sezere Zelena Pdisera.

    Od zitra dohlizim na to, ze bali. Od 1.7. Do nej zacnu regulerne kopat, taky tu mam teleskopicky bic, a myslim, ze fakt pobezi.

    Svoboda, svoboda, rovnost volnost pohoda!

    Amen.

    23,93!!!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A jinak: takhle se tady (poprve od svatby - vcetne- mame)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam