• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: mmchodem ja na ty spolecny sprchy nejak nejsem, ale v minule firme jsme meli 4 po dvou na kazdem patre. Tam kde delam ted, tak jsou jednu, na prizemi, odhadem pro 100 lidi daneho pohlavi.

    I kdyz jezdim na kole do prace, resim to jinak.

    Ale kolegove byli holt smutni, ze jim zakazali sprchy a posilovnu.

    Me zas sralo, ze po dobu celeho akutniho Ovidu, tak kolem naseho baraku behaly stovky lidi bez rousek “uch, ech, huuf, haf” musim si zabehat, ugh ugh, prst do zadku, a jeste druhy (nic proti tomu!!!).

    Kazdopadne kdyz by to byl mers nebo ebola, jsem zavrenej v kriminale, nebo mrtvej, pac sporovci, ktery nutne potrebujou valku (no sak ona prijde, jen se nebojte)... pac je proste dulezity si jit vyhonit na verenost, samo bez gumy, sak koho sere hiv.

    Vetsina lidi mi okolo me pripominala fetaky, co si napali do zily, a pak zahodi buchnu do travniku. Se vsim vsudy.

    Tak nejak proto nechodim do bordelu, proto nebeham v parku a misto dolu, faram pres vpn, kde to jde.

    Za me: zmrdum bych zastavil privod vzduchu. Jenze pak by z toho byla genocida, prej.
    Tak cekam, az vymrou blbci sami. Coz se Bohu zel, nestane, svine a idioti se rozmnozuji taky a navic vrana k vrane...

    Mozna se i svezu, co ja vim. Urbexu a lokaci na prochazky je v okoli dost.

    Uf uf uf, beham tedy jsem!






    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Vime. Akorat do toho tolik netahamw suliny.

    Co je jineho muj zamestnavatel, v 12 a 14 patrove budove, kam, ke svemu mistu se dostanes jen vytahem, jednou za par minut, 16 v jedne kleci?

    Dul? Jo dul! Misto dolu, tak jedes nahoru.

    Proto tady porad jeste pisu, pac misto restrikci v “dole” sedim doma na vpn.

    Ja vim. Je to blbost fabrik na mozky, nebo na svaly. Jsou nas tisice v jednom baraku. At uz nad zem, prej ke hvezdam, nebo podzem, k cemu asi.

    Pokrytectvi davno zname. Zavrit vsechno... jenze, kdyz tak uvazuju, tak lepsi aspon neco nez vsechno...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Holiči a butiky vadily. Ale 200 nahých chlapů v těsných sprchách ne... - Blog iDNES.cz
    https://prasek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=751816
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nevi nekdo, kde je tohlencto? Nekde u Ceske Lipi asi...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Nic zvláštního se nestalo!“ vyhrkl pohotově strážný, vymotávající se z mého šatstva. Lidi je tak snadné získat pro Světlo či pro Tmu, ale největší radost mají z toho, když můžou zůstat sami sebou.“

    Citace z knihy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „přesně té skuliny, kterou mi tu nechali Temní, když strážnému svěřili ochranu svého štábu – vlastně jen tak pro pořádek, jako si v bytě někdy držíme malého pejska, který sice není schopen kousat, ale umí aspoň ňafat. Právě tenhle čin mi poskytl právo přetáhnout toho strážného na druhou stranu, za sebou. On přece nebyl ani dobrý ani zlý, byl to obyčejný člověk, který měl v podstatě rád svou ženu a staré rodiče, jimž nezapomínal pomáhat, a pak ještě malou dcerku a téměř dospělého syna z prvního manželství, muž se slaboučkou vírou v Boha, zašmodrchanými morálními zásadami a několika víceméně standardními touhami – zkrátka normální dobrý člověk. Kousíček potravy pro kanóny mezi armádami Světla a Tmy.
    „Světlo s tebou,“ řekl jsem mu.“

    Citace z knihy

    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Jak rád bych měl ruce čisté, srdce horoucí a hlavu chladnou. Jenže tyhle tři faktory se spolu nesnesou. Nikdy. Vlk, koza a zelí – kde je ten šílený převozník, který by takovouto trojici nacpal do stejného člunu?“

    Citace z knihy
    1 Noční hlídka
    Lukjaněnko Sergej
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Mmchdm ta strecha je doskova!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pozadi ja rad, taky domy, jak bych je chtel ja, zitra stipu a rezu drevo... slibuju! Ty 4m ohnovych klad fakt chtej upravit, a chci k baraku tohle! Nasrat konec svet(u)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jeste jedny vyhledy, potrebuju neco jineho, nez Adlino pozadi, na pozadi telefonu

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Cestovni agentura Covid19; asi si ji fakt zalozim, zivnostak na to mal.

    Cilem bude: vecer se vsichni ucastnici podivaji na mapy, najdou, kde jeste nebyli, rano vemou tolik aut kolik je potreba, vyrazi, zmoknou, ztrati se, nebude o miste nikdo nic vedet... no a pak mi za to vsichni zaplati.

    Za me fehr plan, cuz?!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A pak se rozhodne, ze je hroch... ideal do kufru auta

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo a kdyz chcete psa nalozit do auta, tak si nejdriv vymysli vlastni prochazku...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A tam se pujde priste

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ale na jezdeni na kole to neni

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kde vsechny ulice, krom tehle, tak nekam vedou

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Do mesta

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Do mesta

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Das si pivo a jdes do mesta

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A kdo nedaval pozor na latine, tohle je 1212, zlata bula sicilska, a rika se tam: koho puda, toho vira.

    Proto u nas byla driv hodne multi-culti spolecnost.

    Stramberska Truba mi najednou pripadla fajna

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A nebo, ze by radej kamenny dum, ala hobiti nora?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A pak uz je to jenom romanticky (apro nekoho, kdo si chce postavit srub vlastnima silama poucny)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam