• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Ten sem mel taky!!!! Rambo!!! Mmchodem, zkouknul jsem vsechny ty 80.

    Cobra, Rambo 1-3 (a pak i dalsi a Expendables), s Adelou Predator a 3 vetrelci, Comando, Terminator 1 a 2 (Adla ma theme song z terminatora 2 jako zvoneni na telefonu, pac kdyz v 8-12 letech delala de-facto balet a akrobacii na konskem hrbete, u tohohle zazila nejaky mistrak)


    Jako dobry.


    Mmchodem nuz to byl desny, ale bowie noze maji cosi dosebe, doporucuju kouknout na kazasky Ka-bar.

    Ja sam jej nenosim, pac nemam uziti pro velke tezke bojove noze, ale i US-A kluci je docela maj radi, specialove od nich zas pouzivaji ruzny ty bojovy drapky.

    Super se to brousi, drzi to, a probodnes tim plech od dveri nakladaku.


    http://www.noze-nuz.cz/ka-bar
    FRDK
    FRDK --- ---
    Ehm...

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: No, tady to je taky ne uplne chudinska ctvrt, je tu bezknkurencne nejhorsi obydlenej dum v ni, a vyuzivame ho naplno :-) Sousedi z sirokyho okoli sem berou deti jak do zoo, aby se podivaly na slepice ...
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Ségra ode mě dostala kdysi tyhle červené martensky, narazil jsem na ně v sekáči, byly úplně nové. Za kilo!

    A bomber? Zásadně od ťamanů. Bratru za štyry stováky a mám ho dodneška, takových šestnáct let.
    Pro polské 'glady' značky Steel se jezdilo do Cieszyna, měl jsem vysoké za asi třináct set. Byla řehole v tom chodit, hlavně to obouvání. A byla v tom kosa v zimě! Nj, ach ty pózy ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Chutna a voni, jakoby v nem byla trocha cerstveho pepre. Mel jsem stastnou ruku. Ratraye u nas driv moc koupit nesly, jen ovonene a ty ja nekourim.

    Jinak tohle me sere, fakt hodne:

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hezky flake! Malo latakie, spis burley a virginka, trocha nejakeho vonaveho vychodu. Potesilo.
    Koupil jsem si na to testovaci kukuricnou dymku, tak uvidzeme.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Tam je dobre! Ja jsem uz dnes v milionarske ctvrti... navrhuju udelat meetup auditu... uz se mi nechce psat, jsem v chuzi u reky. Vecer, nebo zitra...

    Otviram neznamy tabak... Olomouc je na dymku super
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak z tech sovetskejch vychytavek (coz vodka fakt neni), tak desne doporucuju jejich vojensky pruhovany trika. Ale kua zadnej miltec, originaly.

    Delaj natelnik, kratky rukaf, dlouhy. A 4 gramaze. To 4... jak to rict? 4uzlikovy? Proste nejvic zimni? Tak funguje tak, ze kdyz vezmu to a sako, v minus vic jak pet i lehkej svetr, tak se svejma 60kg (aktualne 52kg, pac jsem hodne zvracel a malo jed, deprese je provazena i necim, jako anorexii/bulimii, jak kdy... proto ted jim temer vyhradne tvaroh, banany, kondenzovany mliko, vejce (i syrovy) a ryby... potrebuju okamzite 10-15kg navic, pac schodit 8-10 za tyden neni pri 60kg dobry, pokud chces unyst martensky)


    Kazdopadne rusky armadni trika jsou bozi!!!!

    Mmchodem nastudujte si barvu pruhu...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    To je zahradka na vesnici ktera o sobe tvrdi ze je Praha :-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Nj, nyxdroid pokazdy tise zfailoval aniz by mi sdelil co je spatne :-)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Furt nic
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: S dymkou se moc nenasmejes, vsimni si jak se mi vraska koutek oka, to se prave smeju ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Kouknu, ted chci kourit, pit a poslouchat Viecno Molodec ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: No ono totiz pred tema par rokama jsem v nich zakladal Labku ;) koupil jsem si cerny, pac ty meli jen ti nejvedsi frajeri, dolozeny cervenejma kanickama uplne cool.
    Koupil jsem je v pracovnich odevech za 790,- a zaplatil mi je kamos, co ma 3x za rok narok na pracovni boty ;)

    Skoda, ze dnes uz nikdo nevi, ze bomber byla bunda, ktera byla tak levna, ze jdyz te chytili pri kradeni v armyshopu, ani se neobtezovali ti rozbit hubu, a martensky jsou uplne nejzakladnejsi pracovni boty, ktery se kupovaly v necem jako je ted treba Canis.

    Jak se z toho stala moda, martensky za 3000 a alfa za 7000? Jako oboji mam, ale jsou to spatny materialy a za tu cenu to nestoji.


    Dycky me pobavi, kdyz nejakej punkac, v botach za 3litry odeme somruje drobak. Vzdycky se ptam, jestli je ukrad.


    Bohuzel uz se moc nedelaj zakladni pracaky s ocelovkou, po kotnik. Prochodil jsem v nich cele 12-20, pac nasi mi nedavali kapesny, jen obcas na hadry, a ony staly 240,-, tak jsem vyfasnul 2000 na boty a dziny, boty jsem si koupil pracovni a dziny ukrad v sekaci, tak, ze svoje jsem tam nechal, a prevlik se do cistejch a neodranejch.


    Mel jsem obdobi, kdy dziny byly vic z kobercovky, nez z latky, a ja prisel na to, ze si na to fixem nebo propiskou muzu delat poznamky, treba telefonni cisla.

    Pak jsem se jednou prevlik, a asi dva dny jsem picoval, pac jsem prisel o vsechny poznamky, a v sekaci Na Ranci uz jsem je nenasel.


    Chjo ;)
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Usměj se, cype :-D
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Sleduješ tenhle klubík? :-D
    [ Slav Squat & post Soviet memes ]
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: To jsem si myslel, že se to nenasdílí, ale chtěl jsem to vyzkoušet. Prostě šestery boty, letní šedé, pantofle denim černé, šedé air, denim, sport bíločerné a zimní. Za ty prachy máš určitě minimálně na dva tři roky vystaráno.
    Jsem teď trochu nakupoval, taxe pochlubím. Pořídil jsem boty (nejen) na kolo a (nejen) na běhání.
    Ty barefooty Bennon jsou za necelé líťo. Uvidím, co vydrží...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam