• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Delam vlastni, ale budu delat bez kvasnic...

    Vyfiltruj si tu img src... zakladni navod tady, budu vyrazne vylepsovat


    Jak doma připravit ruský kvas (KBAC) | recept | jaktak.cz
    https://www.jaktak.cz/jak-doma-pripravit-rusky-kvas-kbac-recept.html

    (Uz tu probehlo, filtr, viz “kvas”, nekdy pisu “kbac” )

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Butterfly Knife Competition | Bali Royale Showdown
    http://www.youtube.com/watch?v=nBiLfLIYRFw


    (Ja to mam na krajeni vlastencu ;) vlastne chleba, co to kecam ;))
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Máme někde něco podobného, dvojici indických mačet a jednu dýku, fše v pochvách. Docela staré.
    A něco jako kukri by se taky našlo, jsem si vzpomněl, ale spíš ve stylu kudel z těch starých obrázků J. Lady.
    OVERDRIVE: O Fauda vím, ale téma ňák nezaujalo, příliš konfliktní imo.
    OVERDRIVE: Kvas mám hrozně rád, na Ukrajině nepiju pomalu nic jiného. Ten nealkoholický normálně z obchodu samozřejmě, tmavý i světlý je výborný.
    Pokud si děláš svůj vlastní, probudils moji zvědavost.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    10 EASIEST Beginner Butterfly Knife Tricks to learn FIRST
    http://www.youtube.com/watch?v=U8FNl76hHM0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    V rukavu, nebo v kapse na kondomy ted nosim tohle. Aktualni pracka, vybrousena ta, ze se s tim da holit, ale moc to nedrzi, jen se mi libi vymyslet nove a nove zpusoby, kterak se s tim da zonglovat, aby to clovek bleskem, nebo naopak velmi vyzyvave otevrel.

    Ted trenuju levou ruku, na jeden tah a otoceni.

    Az se mi opravi ruka, chci dat otoceni pres hrbet ruky, tedy nuz otevres dvema prsty, a uhlovou rychlosti jej donutis prebehnour ti v polootevrene podobe pres hrbet ruky tak, ze jej nakonec mas v ruce otevreny v podobe cepel k protivnikovi, spicka dolu, down guard (low guard)...

    Ale zatim nemuzu, zapestni kuska pro tom divne vrze. Navic kontaktni zonglovani s nozem je fakt tezky (jsem na to drevo, jsou to hodiny tydnu hrani si)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle bych ted chtel, nebo nejakou obdobu, idealne aspon 100 let starou.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Frdk....

    Uz to tu bylo... mezitim jsem ponachazel asi 20 dalsich.

    Ale nemam je takhle pohromade. Ja si na nozich fakt fak fakt ujizdim ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Spoil Alert
    Spoil Alert
    sPoIl AlErT
    !!!!!

    Jen pro ty, co uz videli ;)


    Utopia - Where is Jessica Hyde?
    http://www.youtube.com/watch?v=xCUNfg2qJN0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Utopia je navic i krasna (mmchodem, pry se to cele tocilo v nejake jedne vesnici, tusim ve Skotsku? Nebo v Irsku? Uz nevim, ale je to desne hezky, a ten Rusackej xicht, co umi jen jednu vetu a to “where is jessica hide” je fakt dobry monstrum)


    UTOPIA - TRAILER
    http://www.youtube.com/watch?v=uJnN3WMwDsk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Beru v uvahu.

    Pokud Te zajima Izra vs Palestina, specialove a polda/terrorista style, tak doporucuju Fauda (Chaos)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Znas tady audit “noze”... koukni se mi do infa.

    Jinak pokud chces fakt super praci za nulove prachy, ja miluju Mora, dnes MoraKniv, treba Classic s drevenou rucko... TO CHCES.

    Kup si karbonku a ponor ji dotepleho octa, zcerna a nebude Te srat, ze dela fleky.

    Fakt moc dobre noze s dobrym, snadno obtahnutelnym brousenim uhlenim, tak je moc hezke obtahovatko na noze.

    Jinak pomer cena-vykon jsou i francouzske Opinel, za asi 30 let jsem jich mel,.... paradni rybicka. Taky mam raci karbony, ale nekomu vadi, ze to cerna a rezne... me ne, ale staram se.

    Mmchodem MoraKniv brousek, coz je vlastne smirkovy papir na plastovem kousku se spravnym
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vzdy jsem chtel vzit krabicky tabaku do dymky a udelat cestovku “po stopach... treba ted Ratray’s Malcom Flake”

    Mmchodem Sherlock Holmes nekecal, ze podle smesi, at uz popela, ci vune, dokaze poznat cloveka.

    U nas se to nenosi, jsme levny kraj a maly trh, ale v Londnu ci Paris jsou tabacnictvi, kde maji stovky odrud a muzes si mychat do aleluja. Zapisou si Tve volby do knihy a muzes je pak treba opakovat, ci pozmenovat...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Napsal jsem jinam:


    Ty platky, to je na sobe polozenych treba 300 listu tabaku z ruznych zemi, od Damasku, pres Japonsko, Turecko, Brazilii, Venezuelu, az po Texas a Virginii, pak se udela smik a je z toho smes. Nektere se vyrabeji treba od 1732, do dnes. Neco jako cuvert, ale daleko, daleko nemenejsi. Dnes uz neexistuji vinne odrudy puvodniho Chatone du Pap. Pravda, taky neexistuje pristav Lathakia, predloni jej vybombardovali a srovnali se zemi (Asad), ale dokud existuje svet a britove a danove, kteri si uchovavaji recepty na smesi i po 10generaci, dymka bude posvatna slavnost opulentnich chuti. Kuraci cigaret, dokonce ani doutniku : nevedi nic!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vlastne ne, spis tahle, ale naustek je holt jeste jiny... ona to byla limitovana edice, jsou cislovane (ale nijak drahe, stala asi 3800,-); jinak uz bych jich mel plny stojanek

    Zas je hloupe mit vsechny dymky stejne, aspon je co hledat a objevovat, to je jak u zbrani...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Aha, ona neni na fotce videt, takze...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jako jasne, radej bych si dal basturmu, misto salamu, ale zas me tesi kourit dymku, ten Malcolm’s Flake je fakt dobry. Uz jsem tech cernot vonavych mel dost. K virgince se asi nedopracuju, ale burley to porad jeste pritemnuje, s cernym chlebem, cajem, zeleninou a kvasem... parada.

    Jen do kvasu nebudu davat kvasnice, furt to po nich smrdi. I kdyz karamelovy roztok (kuler) to zjemnil a je to fakt dobre piti, ty kvasnice mi v tom vadi...

    A jinak ma nejoblibenejsi dymka, Butz-Choquin Atlantic Apple.

    Je zvlastni tim, ze ji muzes kourit i v leze (uz jste nekdy zapalili les, nebo postel? Zlate cigaro. S dymkama do lesa nebo usnout v posteli: NENE, VUBEC!!!).

    Kazdopadne ta dymka by sedela i paraplegikovi, proste vtipne kopiruje (muj) ret, bradu aproste hubu. Muzes s ni ridit, veslovat, sbirat houby, valet se zfetovanej kvetakem nebo cist.

    Pokud trochu umis kourit (potahnout 1-2x za minutu, zapalit jen 1x az 2x za obsah dymky), tak muzes treba hodinu pokurovat a ani na ni nesahnout.

    Moje uplne nejvic nejoblibenejsi.

    Chtel bych nejakou jeji nelakovanou sestricku.


    Jednou jsem si dal nejaky ketamin, venku lilo a ja kouril, a zdalo se mi, ze modre lakovana dymka chutna po vode, po oceanu, po svezesti a noci za bourky u more.

    Takze krom dokonale pasujiciho tvaru, jeste jsem si ji podminil ve zmenenem stavu vedomi.

    To bylo asi pred 5 roky a od te doby se o ni trosku bojim, pac bez ni bych uz nikdy s dymkou nebyl tak stastny.

    To je ta druha, co jsem si ji koupil podle obrazku, z netu, a byla to stastna volba.

    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Utopia neznám, looks interesting.
    Dost jsem teď čuměl na filmy a seroše a ze sf se mi líbilo:
    Roky a roky / Years and Years (TV seriál) (2019) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/724055-roky-a-roky/prehled/
    a
    Love, Death & Robots (TV seriál) (2019) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/697624-love-death-robots/prehled/
    Ještě mám připravený novy Westworld, někdy...
    Altered Carbon moc nebavilo. Trochu zklamání.
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja vim, ze vsechno davam podruhe, muziku, knizky, serialy. Ale me to dava smysl... nemusim se tolik soustredit, pritom hledam souvislosti, posunem zkusenosti a casu ve zmenenem svetle...

    Znate serial Utopia?

    Je to fakt divne, takova surr detektivka s vynikajicim OST


    ThePirateBay.org - Download unlimited torrents on Pirate Bay
    https://www.pirate-bay.net/search?q=Utopia?q=Utopia
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam