• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jako jasne, radej bych si dal basturmu, misto salamu, ale zas me tesi kourit dymku, ten Malcolm’s Flake je fakt dobry. Uz jsem tech cernot vonavych mel dost. K virgince se asi nedopracuju, ale burley to porad jeste pritemnuje, s cernym chlebem, cajem, zeleninou a kvasem... parada.

    Jen do kvasu nebudu davat kvasnice, furt to po nich smrdi. I kdyz karamelovy roztok (kuler) to zjemnil a je to fakt dobre piti, ty kvasnice mi v tom vadi...

    A jinak ma nejoblibenejsi dymka, Butz-Choquin Atlantic Apple.

    Je zvlastni tim, ze ji muzes kourit i v leze (uz jste nekdy zapalili les, nebo postel? Zlate cigaro. S dymkama do lesa nebo usnout v posteli: NENE, VUBEC!!!).

    Kazdopadne ta dymka by sedela i paraplegikovi, proste vtipne kopiruje (muj) ret, bradu aproste hubu. Muzes s ni ridit, veslovat, sbirat houby, valet se zfetovanej kvetakem nebo cist.

    Pokud trochu umis kourit (potahnout 1-2x za minutu, zapalit jen 1x az 2x za obsah dymky), tak muzes treba hodinu pokurovat a ani na ni nesahnout.

    Moje uplne nejvic nejoblibenejsi.

    Chtel bych nejakou jeji nelakovanou sestricku.


    Jednou jsem si dal nejaky ketamin, venku lilo a ja kouril, a zdalo se mi, ze modre lakovana dymka chutna po vode, po oceanu, po svezesti a noci za bourky u more.

    Takze krom dokonale pasujiciho tvaru, jeste jsem si ji podminil ve zmenenem stavu vedomi.

    To bylo asi pred 5 roky a od te doby se o ni trosku bojim, pac bez ni bych uz nikdy s dymkou nebyl tak stastny.

    To je ta druha, co jsem si ji koupil podle obrazku, z netu, a byla to stastna volba.

    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Utopia neznám, looks interesting.
    Dost jsem teď čuměl na filmy a seroše a ze sf se mi líbilo:
    Roky a roky / Years and Years (TV seriál) (2019) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/724055-roky-a-roky/prehled/
    a
    Love, Death & Robots (TV seriál) (2019) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/697624-love-death-robots/prehled/
    Ještě mám připravený novy Westworld, někdy...
    Altered Carbon moc nebavilo. Trochu zklamání.
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja vim, ze vsechno davam podruhe, muziku, knizky, serialy. Ale me to dava smysl... nemusim se tolik soustredit, pritom hledam souvislosti, posunem zkusenosti a casu ve zmenenem svetle...

    Znate serial Utopia?

    Je to fakt divne, takova surr detektivka s vynikajicim OST


    ThePirateBay.org - Download unlimited torrents on Pirate Bay
    https://www.pirate-bay.net/search?q=Utopia?q=Utopia
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Jasan. To je cool. Bavi me delat tohle, sme meli i na kolejich i pak na privatech (s Disparity) pak i dal. Navstevy, deti... jj. Tady v Ove je to slabsi, jakoze vsichni ze pijdou a pak nikdo nikde.


    Tak delam grylovacky a zewl asi tak pro 5 lidi, kteri aspon prijdou bez slibovani.
    Sousedi na jedne strane jsou asi bezdetni, a na druhe jsou trapici psa, na treti mafian s tabakem. Sici sou fajn, ale je to spis tak, nijak.

    Chodim se socializovat do parku.

    V Ostrave uz asi 4 roky hledam misto, kde chci bydlet, a vysledek je = nikde.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Tak tak. Steely taky mel, ale zahodil jsem je, to nebyly glady. Martensky mame doma skoro si i, teda ja, ma ex a i ma zena. Zbytek chlapu chodi v teniskach, dzinach do mrkve od maminky a v sportovni bunde od tamanu... ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Ten sem mel taky!!!! Rambo!!! Mmchodem, zkouknul jsem vsechny ty 80.

    Cobra, Rambo 1-3 (a pak i dalsi a Expendables), s Adelou Predator a 3 vetrelci, Comando, Terminator 1 a 2 (Adla ma theme song z terminatora 2 jako zvoneni na telefonu, pac kdyz v 8-12 letech delala de-facto balet a akrobacii na konskem hrbete, u tohohle zazila nejaky mistrak)


    Jako dobry.


    Mmchodem nuz to byl desny, ale bowie noze maji cosi dosebe, doporucuju kouknout na kazasky Ka-bar.

    Ja sam jej nenosim, pac nemam uziti pro velke tezke bojove noze, ale i US-A kluci je docela maj radi, specialove od nich zas pouzivaji ruzny ty bojovy drapky.

    Super se to brousi, drzi to, a probodnes tim plech od dveri nakladaku.


    http://www.noze-nuz.cz/ka-bar
    FRDK
    FRDK --- ---
    Ehm...

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: No, tady to je taky ne uplne chudinska ctvrt, je tu bezknkurencne nejhorsi obydlenej dum v ni, a vyuzivame ho naplno :-) Sousedi z sirokyho okoli sem berou deti jak do zoo, aby se podivaly na slepice ...
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Ségra ode mě dostala kdysi tyhle červené martensky, narazil jsem na ně v sekáči, byly úplně nové. Za kilo!

    A bomber? Zásadně od ťamanů. Bratru za štyry stováky a mám ho dodneška, takových šestnáct let.
    Pro polské 'glady' značky Steel se jezdilo do Cieszyna, měl jsem vysoké za asi třináct set. Byla řehole v tom chodit, hlavně to obouvání. A byla v tom kosa v zimě! Nj, ach ty pózy ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Chutna a voni, jakoby v nem byla trocha cerstveho pepre. Mel jsem stastnou ruku. Ratraye u nas driv moc koupit nesly, jen ovonene a ty ja nekourim.

    Jinak tohle me sere, fakt hodne:

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hezky flake! Malo latakie, spis burley a virginka, trocha nejakeho vonaveho vychodu. Potesilo.
    Koupil jsem si na to testovaci kukuricnou dymku, tak uvidzeme.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Tam je dobre! Ja jsem uz dnes v milionarske ctvrti... navrhuju udelat meetup auditu... uz se mi nechce psat, jsem v chuzi u reky. Vecer, nebo zitra...

    Otviram neznamy tabak... Olomouc je na dymku super
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak z tech sovetskejch vychytavek (coz vodka fakt neni), tak desne doporucuju jejich vojensky pruhovany trika. Ale kua zadnej miltec, originaly.

    Delaj natelnik, kratky rukaf, dlouhy. A 4 gramaze. To 4... jak to rict? 4uzlikovy? Proste nejvic zimni? Tak funguje tak, ze kdyz vezmu to a sako, v minus vic jak pet i lehkej svetr, tak se svejma 60kg (aktualne 52kg, pac jsem hodne zvracel a malo jed, deprese je provazena i necim, jako anorexii/bulimii, jak kdy... proto ted jim temer vyhradne tvaroh, banany, kondenzovany mliko, vejce (i syrovy) a ryby... potrebuju okamzite 10-15kg navic, pac schodit 8-10 za tyden neni pri 60kg dobry, pokud chces unyst martensky)


    Kazdopadne rusky armadni trika jsou bozi!!!!

    Mmchodem nastudujte si barvu pruhu...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    To je zahradka na vesnici ktera o sobe tvrdi ze je Praha :-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Nj, nyxdroid pokazdy tise zfailoval aniz by mi sdelil co je spatne :-)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Furt nic
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: S dymkou se moc nenasmejes, vsimni si jak se mi vraska koutek oka, to se prave smeju ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Kouknu, ted chci kourit, pit a poslouchat Viecno Molodec ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam