• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    V poradu “Zeme v nouzi” odvysilanem ct24 par dni z5, nejaka pani “modelovala” ucinost pripadne cov-19 vakciny, a promenne byly neco jako:
    - cas, kdy prijde (nevime, ale treba na jare, to nehraje tolik roli, ted)
    - ucinnost vakciny (na schvaleni musi byt nad 50% ... logicke, he? Chripky maji 75%, treba tetanus 98%)
    - pocet naockovanych

    “Modelovala”, ze pokud se dnes je ochotno dat naockovat 30-40% lidi v CZ, a vakcina by mela ucinnost treba 60%, nedokaze zastavit epidemii techle epickych rozmeru.

    Taky se tesite na vakcinu? Tak se teste, ale hlavne to pak chce, dat se ockovat, no.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Iran behind threatening pro-Trump emails to U.S. voters, feds say https://politi.co/2TcGRwX
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hele je tu nekdo z hackeru i nehackeru, ktery furt jeste zajima nejakej realnej dopad hackeru na spolecnost?

    Fakt me hodne serou takovy ty QAnon veci, hacked-hackers typu zneuziti blba Snowdena a WikiLeaks sovietskou propagandou, taky treba to, ze dneska zverejnilo Politico, ze Soveti a Iranci maji detaily americkych volicu a tudiz budou schopni falsovat postovni volby (mozna, ale je to atomova bomba).

    Furt uvazuju, ze nez stavet psa, radej by se mi libilo zacit neco delat s tou tovarnou na lzi. Aspon zacit tlacit do medii realnou stranu mince, najit i nejake psychology, co by analyzovali jak je to postavene uz od Goeblese, a podobne.

    Proste hackeri versus Tovarny Na Lzi.

    Nepredpokladam, ze to bude snadne, levne a bezpecne, ale svedove/finove/norove/kanadani, tak na to maj uz i ucebnice do skol, a u nas je spis citit, ze ta propaganda maka.

    (Kdyz mi 32 linuxaru s IQ nad 100 rekne, ze ockovani nefunguje, a proto se nenechavaji ockovat, zacinam tusit obrovitost dopadu malych lzi,....)



    SpeCZ? Co Ruza a podobne, existuji duveryhodni lidi? Pripadne dela nekdo uz neco? Moh bych se pridat? Pripadne zorganizujem neco?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jen tak zbezne jsem koukal, ze loni zastrelili kolem 22tisic divocaku


    Platná nařízení SVS a možnosti lovu divokých prasat v ČR - DO HONITBY.cz
    https://www.dohonitby.cz/platna-narizeni-a-moznosti-lovu-divokych-prasat-v-cr/

    Adlin otec rika, ze dik nulovum zimam klidne 3 vrhy po 6 mladych rocne
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chci dokoukat rano


    Nakažených je až 400 tisíc. Promořování nefunguje, nemocnice ho nepřežijí, říká Levínský
    http://www.youtube.com/watch?v=FlRyvng4SyI
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: joaha, a ani hovno, pac do Linux Mintu ve verzi 19.x nejsem shcopen narvat intell drivery ke grafarne

    https://www.gog.com/forum/stalker_series/stalker_for_linux/page2

    kdo by vedel jak na to, shanim tohle: libtxc-dxtn-s2tc0:i386

    kazdopadne se mi podariolo u Call of Pripyat poresit nefungujici mys, je to nekde ve Wine Advanced Config -> Andvanced Wine Settings -> MouseWrapOverride = disable [misto default]

    Tak aspon neco, Call of Pripyat jsem driv taky nedohral, a vzhledem k tomu, ze mam UPLNE TOTALNE ASOCIALNI NALADU, a nebavi me si cist, pac me boli zaludek a je mi na picu, tak aspon trosku neco pro zabavu... a jinak mi asi jebne i tak
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nasledovat bude asi tohle...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: joaha

    https://semak.dk/

    a vic info tady: https://gsc-game.com/...ex.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr&thm_page=1&thm_id=21286&sec_id=17


    je to 2020 overhaul mod, teda ne ten z 2009, potazmo overhaul z 2012
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    pokud by si nekdo znova chtel zahrat STALKER na enginu Shadow of Chernobyl ale s castecne [prej dost] jinym pribehem, tak tady je dil, kterej se odehrava po Call of Pripat, me to rozchozene pod WINE normalne beha, staci narvat

    ~/STALKER - Shadow of Chernobyl/prefix/drive_c/STALKER - Shadow of Chernobyl/
    resp. kam jste si to nainstallili, ale tohle je default tech wine-scriptu...

    potazmo zeditovat konfigurak podle readme
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Druhá tráva vydává z nové desky jen Díl první. Je poctou Waitsovi i Nine Inch Nails — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...ava-z-nove-desky-jen-dil-prvni-je-poctou-waitsovi-i-nine-inch-nails
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Nejsou zavrene hranice, ale tam moc neznam pravidla,... imho kazdy stat jinak?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak a je zavreno. Krom cest do zahranici je to stejne jako najare. Na ulicich jen 2 lidi a to s rouskou, zavreny vsechno, krom zakladnich sluzeb: potraviny, drogerka, lekarny... (doufam, ze zavriu i krmiva, to by pobavilo nase psy, a kamoscinych 32 koni)...

    Aktivovano od ctvrtka od 6:00 rano.

    Policajti tentokrat budou dodrzovani kontrolovat...


    ŽIVĚ: Vláda od čtvrtka zavře některé obchody a služby. Nařídila také omezení pohybu — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...198-zive-brifink-po-jednani-vlady-o-dalsich-opatrenich-proti-sireni
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Omezeni prav na informace? Wtf?!


    http://irozhl.as/byG
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem, vubec jsem netusil, ze to jeste lidi nenapadlo:
    “Rousky jsou na picu, je to rymicka,.... bla bla bla”
    Ma odpoved
    “Tak to jsem rad, ze se nebojite, mam pozitivni test a prisel jsem si jen nakoupit, muzu si to teda sundat, jo?”


    (Bacha na presdrzku)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Napsano jinam a ma to kontext, ale to asi pochopite i bez celeho copy pastu:


    To je vyhoda “byt zamestnanec”, clovek v kancelari nema dojem, ze se mu neco nedari, nebo, ze jeho prace je uplne zbytecna... kdezto kdyz ti ovce chyti kulhavku, pes ti zdechne na torzi, pole ti pomlati kroupy, nebo ti jej posekaj hloupi spolubydlaci, rikas si “jak ja toho Joba chapu”...

    Jedine co zustava je mit vzdy nejaky plan b. Varit se da vzdy ze surovin koupeny od jinych a nekdo ti neplati za surovinu, ale za umeni.

    Proto je ovsem velmi nebezpecny dlohodoby krizovy stav, protoze zahradka 10x10m je k hovnu, kdyz prijdou kroupy, zlodej, nebo jiny druh neurody.
    Zemedelstvi potrebuje hektary a hektary, diverzitu... nemluve o hromade vedy... nikdy jsem uplne neveril v bio-chovy. Je naprosto bezne, ze treba na pastvine se rozmnozi skrkavky (treba hnojenim, ale i divokou zveri), ktere ti vybiji bio stado, nesyrena reva/vino je blbost uz od ... jakziva. Jako jo, par litru vina z toho bude, ale nevymenis je za veprove a umres hlady.

    Rika se, ze minimalni udrzitelnost bez zisku je 10ha.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: To bude asi desne slozity. Treba anodizace titanu je v tomhle dost zajimavej proces.
    Fyzikalni... no, rekneme chemickej, budto laserem nebo roste elektrinou na anode dokazes menit povrchove vlastnosti titanu tak, ze bud dostanes skoro RGB barevne, nebo treba vyrazne snizis treni... zajimave je, ze tim vytvarix oxidy, ktere jsou porad soucasti puvodniho materialu (takze oteruvzdornost a tak)...

    Taky me to bavi, ale zachazim do casti poznani, kde nemam ani zaklady, a tohle jsou takove cherry picking hezkych momentu aplikace
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adla ted dala k dobremu dobrou storku [pac jsem daval, jak kamosum ukradli ze zahrady 3 kozy, kdyz vedle stal kun, plnokrevnik, v te dobe za bratru 80 tisic, potazmo, jak stejnym kamosum, a u toho jsem byl, ukradli ze sklepa Jawu 250, na ktere jsme prijeli o 20min predtim]... potazmo, ze jinemu kamosovi ukradli ze zahrady barzoje Miu, coz ovsem trosku posrali tim, ze s nim pak sli k veterinari, ktery byl nas znamy, takze to zkoncilo ponekud krvave a pes byl navracen pravoplatnemu majiteli ...

    Kazdopadne Adla: no, ja mam kamarada u Karvine, co tam ma farmu, jednou chtil bandu deti, ktera mu po poli jezdila na ctyrkolkach, pricemz on zaroven byl na poli s traktorem. Jak byl nasranej, prejel jim ctyrkolky traktorem, ... dostal za to 1/2 roku podminku.

    Vracime se z5 k problemu, ktery jsme tady resili s Lancrem, tedy, zda bych byl ochoten strilet po ciganskych detech, ktere mi kradou boty.

    Jsou tady nazory: ano, protoze boty te muzou delit od zivota a smrti... pak jsou tu nazory [treba moje] : ne, protoze nic co mam, krom treba zrovna zbrani, mi nestoji za to, abych vzal zivot...

    Obecne furt ale dodavam, ze mi VADI CESKY ZAKONODARSTVI, ktery rika, ze v dobe hajeni vlastniho pozemku, domu, ci svobody a zdravi jsem trestne zodpovedny vic nez "trespasser".

    V tomhle PLNE obhajuji US legislativu [mmchodem s tema volne nosenyma zbranema a tak to nein jak si mysli vetsina Eu lidi].... ktera rika "trepassers will be shot, survivors will be shot again"

    S tim naprosto a uplne souhlasim. Oznacene misto, ktere rika, budu po tobe strilet, poslu na tebe psy, a kdyz te najdu s dirou v brise, nezavolam ti sanitku, ale strelim te do hlavy, to mi pripadne fehr.

    To ted nema nic spolecneho s par kytkama, ty me uplne uprime vubec neserou, uz kvuli tomu, ze hulim tak jednou za mesic, a to jen kdyz nekdo neco ma, a kdyz nema, klidne si na to rok nevzpomenu. [i kdyz ted jsem mel obdobi, kdy bych si zahulil vic, jak jsem odvykal z kratomu]... spis jde o princip. Me se proste nelibi,ze neko muze lezt na cizi pozemek bez dovoleni.
    Copak mam stejne pravidlo na sukani sve zeny, nebo koupani v me vane?

    Jako v konecnem dusledku mi vsichni rikaj, ze jsem levicak, coz bude asi v mnoha ohledech pravda, ja si myslim, ze jsem pravicak. Nicmene, co mi pripadne svate je "osobni vlastnictvi"

    soryy, ale treba i technare, kteri si jen tak udelaj Piknik u cesty na mem pozemku, potazmu squatttery, kteri si jen tak obsadi muj barak, tak bych nejdriv vyslechnul, co a jak, a pripadne bych je hnal hroubou silou [min squattery, vic technare]...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nejsem ani moc nasrany, pac to nikdy nemelo byt k uzivani, proste me bavilo pestovat kytky. Kazdopadne vcelku mu preju ten postrik proti plisnim, bude to urcite zdrave a chutne koureni

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chtel bych “podekovat” neznamemu zlodeji

    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: ty kytky maj casto UV barvy a ty hmyzaci videj..

    is my green your green byl jen vtipek, kdysi na to byl muj oblibenej philosoraptor. ale vic me zajima to michani barev.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam