• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Coz je imho lepsi. Jen nemyslim, ze normalne stoji 8,-; to byla beztak ta 7dnu vystavena za 20*C tepla ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Od 40:05, mmchodem ten kudrnaty pan dost vrtal do SK organizovaneho zlocinu, pokud vas zajima SK, poslechnete si to cele


    Árpád Soltész: Keď prídu dejiny, Slováci si stiahnu gate a dúfajú že použijú lubrikant
    http://www.youtube.com/watch?v=jvot6tz8D2s
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Mozna Heru zkusim taky, ale aplikovanou zastudena. Proste ji tam namackat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo, 20 tacu za patent neni moc, pravda, delali to v pracovni dobe, no


    ..Legendární výbušnina.. - Dokument CZ HD (2015)
    http://www.youtube.com/watch?v=NyWU8bC0kyE


    Delal jsem nejake pokusy, typu glycerin a hypermangan .... a youtube neni blbe a zacalo mi nabizet relevantni dokumenty, no. (Jo, to co jsem si chtel vyzkouset jsem si vyzkousel)

    Pac mam zanet stredniho uch, blbe se mi soustredi na cteni, takze dokumenty docela spotrebovavam.

    Svicka hori od 12, s 15min pauzou na pokus se zhasnutim, tudiz 8,5h a chybi 1cm od puvodni hladiny tuku, vzhledem k tomu, ze lahvicka ma cca 7cm tuku na vejsku, pokud se ve frakcich nebude menit rychlost horeni, tak pres 60h by to horet v klidu mohlo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Necekane (cekane) dobry video... prej z nej mel vcelku problemy. Mmchodem jako Jude jsem si hodne veci zduvodnil stejne ci podobne. Nemyslim, ze sem chodi nekdo, kdo by to nedal, ono ne vsechno je pravda, prasata treba jsou spis i vydelujici prvek, jako politicky, pac jinak by treba nesedelo to same s kravama, a tak,... ale jde na to koukat (poslouchat)


    ISLÁM je dokonalý systém pro přežití rozpadu civilizace
    http://www.youtube.com/watch?v=NPUOUqZfqJc
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ty pisnicko!!!

    Pri nasich sexualnich hratkach mi stara rekla: zhasni svetlo a strc mi ho do zadku.
    Podle toho, jak potom rvala, rek bych, ze jsem ho mel nechat chvili vychladnout ;))))

    —-

    A dalsi nalezenec:

    To, jestli mi zenska da, to poznam podle bot.
    Kdyz ma potpatky, vetsinou to klapne.
    Dyz ma tenisky, vetsinou stihne utyct.


    ... no nic
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mazel jde s klukama na “jedno”
    O pulnoci uz zena znervozni, v jednu rano uz zacina byt utahana, ve dve rano nastvana...

    3:30 a zena slysi “tiche” odemykani dveri,...
    Nabehne do predsine, tam manzel s mokasinama v rukach a ona zacne:

    “Tak ses konecne toma...!”

    A on:

    “Pssst, ja zas pudu, jenom sem si prisel pro kytaru.”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Jop, nicmene je to tak.

    Mmchodem hori to dost dobre, zezacatku to prskalo, nicmene za cca 3h to hori furt, necoudi to, vicemene to nijak necitim, ale jsem kurak a v mistnosti se kouri, takze je mozne, ze by to nekomu smrdelo, ja necitim nic podstatneho.
    Zkousel jsem to i zfouknout a zapalit pozdej, a bez problemu.

    Funguje to “olometricky” tak, ze akrylova svicka prohori kousek pod hladinu nataveneho rostlinneho oleje a pak uz nehori/nefunguje jako palovo, jen drzi knot, at je okoli tekute jak chce (nechodim s tim, je to stacionarni, jinak bych na dne asi udelal nejaky drzak, treba z plechovky od piva, pac viskozita “stuzeneho tuku” neni sice uplne olej, ale taky ne pevna hmota...


    No a jak se zaleje svicka, knot uz zere olej a hori rovnomerne, bez smradu, bez zahrivani flasky, spotreba je relativne fakt mala, nedelam si risky na skle, ale pokud 2cm akrylove svicky shorelo za 20min, akrylova svicka vrazena do Hery jeste neubrala ani 2mm hery a to hori 3h


    Za me tenhle hack funguje. Sel by asi vylepsit, treba lepsim upevnenim svicky v nadobe, omotanim nadoby dratem, kvuli bezpecnosti a snadnejsi manipulaci... ale z levne svicky a hery asi 100h plus minus fakt dostanes
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jsou naše potraviny závadné (1988)
    http://www.youtube.com/watch?v=wQafbu1kDV0
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Gravitacni deleni frakci hery pobavilo :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uz ted mi pripadne, ze to ma nedostatky...

    Z hery se oddelily 3 frakce, uplne dole to pripomina kokosovy olej, dalsi je pak neco jako zrnitej olej s nejakymi priboudlinami ci co, a pak je tam zluty zbytek, kteryzto uz ovsem neztuhnul uplne....

    Svicka ma dost intenziv plamen a bojim se, ze zavarovacka by mohla rupnout, hrdlo je imho dost uzke, co to udela s privodem vzduchu, taky nevim

    Dalsi, co me napada, jak se to zachova hodne u dna nadoby, stihne to zhasnout, nebo to praskne? Uvidime, zatim se akryl jeste nevyparil dost, abych si cuchnul k horici here.... ruzne frakce asi budou pak smrdet ruzne




    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Jako, schazi mi tam takovy to rozvadecovy "D".
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak co me prekvapuje na vsech tech prepperech a survivalistech, jak hrozne zanedbavaji elektriku. Ja bych ji zas az tak nezatracoval. Treba baterku ma kazdy auto, dratu taky lezi, nejen v karach hromada, a znam v Ostrave bezdomovce, kteri treba ocividne pouzivaj autobaterky a ledky na sviceni, dalsi, co jsem si u bezdaku vsimnul, tak, ze konecne maji stany.
    Predpokladam, ze jsou to nejaky czorky z decatlonu a teska, nebo tak, ale dycky jsem si rikal, jestli jsem blb ja, nebo oni, ze se schovavaj pod mostama, vetsinou ve vetrnem tunelu nejake reky nebo zeleznice, vzdyt tam je doprdele kosa jak z nosa, proc radej nejit jinam a nevyrobit si strechu/stan, aspon z igelitu... v Ova uz nejakej socwork (Adla vi), rozdava dokonce takovej tunel z nejaky kovo-plasto folie, co navic ani nehori, a je to hodne termoizolacni. Dyz by v tom byl dratenej vyplet (my suggestion), tak by to slo i zamknout a schovat v tom veci... kdo strihal kralici pletivo vi, ze zalejt to do folie, byla by to docela betelna mrdka.

    Kazdopadne fakt nechapu, proc pri tech survivalech, typu dlouhodobe bezdomovectvi na jednom miste, trvalo bezdakum 20 let, nez vymysleli stan? Nedalo se to snadno corknout a ted to rozdava charita? No mozna?

    Muj oblibenej homeless si klestema otevrel pretlakovy ventil na parovodu a umejva si tim nadobi a ohriva jidlo, a zaroven ocividne sviti ledkama. Pac je ocividne pyroman posuk (najdes ho na pozary.cz, tak 3x tydne), tak topi drevem... lidi mu z pulky mesta vozi kdeco, co se da spalit a jinak by museli platit za kontak. On na fizly a hasice mrda a dela obcas dobry fire-show. Blbej ale fakt neni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hele, potrebuju zbrojak na cernej prach? Nebo mi na to staci zivnost? Chtel bych neco zkusit a nechci si palit prsty pri samovyrobe, jsem docela lempl, ktery treba v elektrice veci resi tak, ze cim tlustsi kabel, tim min problemu, nez aby to pocital, a to v chemii neni uplne dobry, co tak rikali lidi na popaleninach.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Prave jsem rozlozil Adlu Prawitzovym (asi DIY) vtipem:

    Heim je vlast
    Blut je krev
    ... a blut kref neni dobry!


    Stejne je skoda, ze Prawitz tu neni, to by byl teprv mazets, ne tady tam naklicena cocka, pri zjeveni Burkhara....

    Ty Burkyno, dokopej ho, at se zas wobjevi nekde? Rekni mu, ze tu muze i hajlovat, sice bude kazdymu pro smich, ale nikdo to vic resit nebude.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SpeCZ: vis proc tam nejsou dvirka? Ti blbouni to maj udelany tak, ze na tom vysi plastova krabica, z ty to protahnou do soklu durch, dovnitr a nahoru. Mmchodem ta krabica neni ta tyhle stverecky, trouhelniky a dzuzny, ale je tam zakrytovana fabka.
    Zas jako kopacka kanadou a je. Ale stejne je to uplne offtopic.

    Zlaty telefonni budky v 90.letech, s dratama vytazene kusem trubky nad strechu... zlatej z-protocol, zlate bbs-ky. Ja se tady snad rozplacu nostalgii.

    Kazdopadne neco fakt servisni nema. Capu-li to dobre tak proto, ze standardne je to na 16kV kery tahnou vzduchem pro trolejbus a jsou to jen uchyty, jine pouziti je pak sekundarni
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Akorat teda, ze souhlasis automaticky se zasilanim newsletteru a nejlevnejsi posta za 120,- no meh... zas furt je to o 300,- levnejsi nez totez jinde. Uvidime. To modreni nic moc, ale to se odrbe. Na klicich to chvili bude vypadat cool.

    Uz jsem rikal, ze mam rad klice od co nejvic mist? ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem, sice to bude asi dost shit, ale modri vedi, a davat na Alze 600-900,- za totez, ne dik, a zas blbnout s tim typu DIY, no jsou takovi extremisti...

    Za 99,- dobry ;) spousta srandy za 188,- ;)


    Klíč víceúčelový Silverline | uni-max
    https://www.uni-max.cz/...aveni-dilen/rucni-naradi/klice/specialni-klice/klic-viceucelovy-silverline


    Multifunkční klíč Silverline | uni-max
    https://www.uni-max.cz/...veni-dilen/rucni-naradi/klice/specialni-klice/multifunkcni-klic-silverline


    Este se vyplati vedet, kde vzit velkej, na nekery hydranty a na kanaly, ale...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam