• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Ve vykopnuti dveri mi brani treba to ze nechci delat zbytecny bordel kdyz nemusim. A treba taky to ze v objektu je hlidac a tak nechci delat zbytecny hluk. A taky to ze (soustavne) trenovat tichy, "neviditelny" postup objektem beru jako samozrejmost ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dost me bavi, a to jeste v pripade, kdy jsem koukal a nacital si kriminalistiku se zamerenim na organizovanou, ale hlavne vrazdy, tak mi youtube nedelal... rekneme 2006-2009, ted to taky nedela “umyslne”... ale kdyz koukas na videa o Kolinskem Gangu, kde treba je nocni hlidac ubodany 97 bodnymi ranami, a pak ti youtube nabidne nejakou 3000x zredenou obdobu Assassin, kde buchta ve spandexu/latexu kydli nejaky zlouny... no rikas si : neasi.

    Ono je jako dobry to srovnat pak s Adlou, ktera, kdyz doma uvazujes o survivalu typu bezdomovectvi, tak ti zacne vykladat, ze nejuzitecnejsi nastroj, co se ostrych tyce, tak je maceta, ze se o ni hadalo 20 holek, co melo cistit stezky pro kone, a ze ji v jeden moment doslo, jak moc je to ostre... jo, v tom vyznamu.

    Myslim, ze jeji utocnik mel vcelku stesti, ze byla chraneny svedek, a ono to funguje reverzne. Obeti sexualniho nasili nejsou schopny se i roky mstit, vzhledem k tomu, ze v te dobe chodila s dustojinkkem z Jugosky, pozdej z Afganu, rikas si... maceta.


    To je jedno. Ja mam treba zazitky s gunshot wounds z Brazilie, kde jsem videl hit n run ala GTA nebo taky ohledani po cc hodinach, kdy chybelo pul hlavy. Zaroven mi tady lezi stohy kazuistik, a furt a furt si rikam: kdyz by lide nebyli snadno schopni zabijet, nebyla by Jugoslavie, kdyz by se lidi zamysleli, jak funguje FAB zamek, nebylo by bezpeci.

    Bavil jsem se ted s kamaradem o urbexu a o tom, ze obcas chybi klika, takze je dobry mit ruzny nastrckovy klice,... tak to neni, na urbexu vykopnes dvere, dokonce je vemes prazdnym hasicakem, pac co ti v tom muze branit... vysypat davku z uzi do zdi a chodeb na urbexu je easy, ....

    Maceta.

    A kdyz mi do dokumentu o profi vrahovi youtube strihne reklamu na gamesku, kde hlavni hrdinka s patricnyma kozama a prdelkou kosi nepratele macetou, rikas si... no a tak
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A hele, takze mezi Krejcirem a Kocnerem je prima vazba, a dokonce si spolu podavali rucicku v kauze Cepro, no, a pak ze niesme bratia a Slovaci su ini ako mi ludia... pekne pekne.

    Organizovany zlocin me bavi, kdyz clovek kouka, jak ty nase statecky nefunguji, rika si jak je to mozne... taky pocita, a kdyz vidi i treba podnikani rodicu nekterych kamosu, kde se nektere veci deji o pul roku predtim, nez projdou nejake zakony, rika si jak... no a ono tak.


    Existovala československá mafia, v ktorej bol Krejčíř aj Kočner?
    http://www.youtube.com/watch?v=vIRb0Z5z8xk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Sorty, ona je Zuzova... konkretne: Alena Zsuzsová

    Krasna to zienka, domacia



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Vyhrocené situace se daly očekávat, protože v úterý 19. května se před soudem četly šifrované zprávy z aplikace Threema. Data z aplikace se policii podařilo dešifrovat z telefonu Mariana Kočnera během vyšetřování.


    Kauza Kuciak, den 15: Zprávy z Threemy jsou podle Kočnera zmanipulované - investigace.cz
    https://www.investigace.cz/kauza-kuciak-den-15-zpravy-z-threemy-jsou-podle-kocnera-zmanipulovane/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak vlastne rozsifrovali ty Threma zpravy a cally?
    Trema mela nejakej fatalni bug?
    Ja ji teda nikdy moc nepouzival, tudiz nesleduju, ale Kocner prave Tremu pry pouzival a presto se provalily dukazy. Vymlatili z neho telefon?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ty PICO!!! Slovaci maj specialniho prokuratora ve vazbe, jako jo, zatim je neodsouzenej, ale to nejlepsi je, ze on je furt prokurator... proste jak Bures: neodstoupim, nikdy neodstoupim... takze SK nemuze vyjmenovat noveho specialniho prokuratora.

    To uz se jen tlemis, ne?

    S ohledem na to, ze Ruzova a Koncner nebyli odsouzeni, resp soud je osvobodil, ac existuji cele retezce dukazu a svedci (resp. svedek, tedy vykonavatel vrazdy Kuciaka a te jeho pritelkyne, co jsem zapomel jmeno), tak si rikas: co se asi zaroven deje u nas? Kdo je novej Mrazek, co na to Vodnik, tedy Slouf, co ta sqvadra kolem Zemaku, co ma kancly primo na Hrade.... jako muzem se mozna Janosikum smat, ze tam maj bordel a soudy tam funguji hur jak v Palermu, ale co kdyz u nas jen chybi vrazda dvou lidi, a provali se nekde nejakej pruser tohohle rozsahu.
    Jsem mozna pesimista, ale ruzni ti Kellerove, Bakalove, Mlinari, Pitrove, Mrazkove,.... dyk tam snad nikde moc ani nikoho nikdo nesoudil. Konecne Babis snad dodnes dluzi Pente svuj zakladni kapital, ne? Jipi jou kaieye, ty zmrde!

    Prečo kedysi najmocnejší ľudia v štáte končia vo väzbe
    http://www.youtube.com/watch?v=BGFj97_0-Hk

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem sledujete Kuciaka a novodoby organizovany zlocin na SK?

    Ja teda jo, pac je to tam docela zas jinak zajimave, nez unas, kde je to vic o podvodech rekneme ekonomickych, na SK to vzdycky bejvalo spis o poctivem Palermskem zabijeni... kazdopadne zajimavy rozhovor, jak ho v jeden moment donuti dost debilni otazkou “takze vy nemate typ, kdo byl nad Koncnerem?” ocividne... hmm, ne zalhat, ale uhnout... bylo mi z toho dost trapne, kazdopadne metadata no


    Novinár Mego: Som presvedčený že nad Kočnerom niekto je
    http://www.youtube.com/watch?v=a7niA9_7DzY
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Me se treba libi Boris Kollar, ktery na SK v 90.organizoval setkani spicek mafie, Zalud, Pito, Sykorovci, Takacovci... on to moderoval, s Pitom jezdil na Floridu na dovcu a tak (ty gangy maji minimalne 200 lidi jen na jiznim SK zakopany na zahradkach, a to je jen, co se “vi”)... obchodovali se vsim od pika az po uran, bezne na ulici znasilnovali nahodne vybrane zeny, vladli Bratislave z cernych G4 a podobne, tak tenhle samej Boris Kollar si zalozi stranu Sme Rodina... to me jako uplne rozesmalo nejvic, to uz je fakt vtip, takhle otevrene odkazovat na Mafii....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Hlasky typu:
    Nase armada neni dobra ani jako zly vtip ... myslim, ze nevyzrazuju zadne vojenske tajemstvi, kdyz reknu, ze neni bojeschopna ;))) (dodava: nasi vojaci nejsou vtip, ale armada je vtip).

    Nebo:

    To, ze bylo Slovenske Narodne Povstanie byl historicky exces, a Slovenska narodni tradice je:

    Kdyz se na obzoru objevi dejiny, zacnem kopat jamu, pak do ni vlezem hlavou napred, stahnem gate a cekame, ze dejiny pouziji lubrikant, az to prejde, vylezem, zapalime vatru a mavame valaskou, dokud se neobjevi dejiny,... ;)))


    Ale jako nazor na svet, jako intelektualni (meh) komedii kdy sledujes, jak homo sedi na vetvi, kterou reze pilou, a kdyz ho upozornis na gravitaci, rekne, ze je to konspiracni teorie.... ;)))

    No souhlasim s nim, souhlasim...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Coz je imho lepsi. Jen nemyslim, ze normalne stoji 8,-; to byla beztak ta 7dnu vystavena za 20*C tepla ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Od 40:05, mmchodem ten kudrnaty pan dost vrtal do SK organizovaneho zlocinu, pokud vas zajima SK, poslechnete si to cele


    Árpád Soltész: Keď prídu dejiny, Slováci si stiahnu gate a dúfajú že použijú lubrikant
    http://www.youtube.com/watch?v=jvot6tz8D2s
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Mozna Heru zkusim taky, ale aplikovanou zastudena. Proste ji tam namackat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo, 20 tacu za patent neni moc, pravda, delali to v pracovni dobe, no


    ..Legendární výbušnina.. - Dokument CZ HD (2015)
    http://www.youtube.com/watch?v=NyWU8bC0kyE


    Delal jsem nejake pokusy, typu glycerin a hypermangan .... a youtube neni blbe a zacalo mi nabizet relevantni dokumenty, no. (Jo, to co jsem si chtel vyzkouset jsem si vyzkousel)

    Pac mam zanet stredniho uch, blbe se mi soustredi na cteni, takze dokumenty docela spotrebovavam.

    Svicka hori od 12, s 15min pauzou na pokus se zhasnutim, tudiz 8,5h a chybi 1cm od puvodni hladiny tuku, vzhledem k tomu, ze lahvicka ma cca 7cm tuku na vejsku, pokud se ve frakcich nebude menit rychlost horeni, tak pres 60h by to horet v klidu mohlo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Necekane (cekane) dobry video... prej z nej mel vcelku problemy. Mmchodem jako Jude jsem si hodne veci zduvodnil stejne ci podobne. Nemyslim, ze sem chodi nekdo, kdo by to nedal, ono ne vsechno je pravda, prasata treba jsou spis i vydelujici prvek, jako politicky, pac jinak by treba nesedelo to same s kravama, a tak,... ale jde na to koukat (poslouchat)


    ISLÁM je dokonalý systém pro přežití rozpadu civilizace
    http://www.youtube.com/watch?v=NPUOUqZfqJc
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ty pisnicko!!!

    Pri nasich sexualnich hratkach mi stara rekla: zhasni svetlo a strc mi ho do zadku.
    Podle toho, jak potom rvala, rek bych, ze jsem ho mel nechat chvili vychladnout ;))))

    —-

    A dalsi nalezenec:

    To, jestli mi zenska da, to poznam podle bot.
    Kdyz ma potpatky, vetsinou to klapne.
    Dyz ma tenisky, vetsinou stihne utyct.


    ... no nic
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mazel jde s klukama na “jedno”
    O pulnoci uz zena znervozni, v jednu rano uz zacina byt utahana, ve dve rano nastvana...

    3:30 a zena slysi “tiche” odemykani dveri,...
    Nabehne do predsine, tam manzel s mokasinama v rukach a ona zacne:

    “Tak ses konecne toma...!”

    A on:

    “Pssst, ja zas pudu, jenom sem si prisel pro kytaru.”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Jop, nicmene je to tak.

    Mmchodem hori to dost dobre, zezacatku to prskalo, nicmene za cca 3h to hori furt, necoudi to, vicemene to nijak necitim, ale jsem kurak a v mistnosti se kouri, takze je mozne, ze by to nekomu smrdelo, ja necitim nic podstatneho.
    Zkousel jsem to i zfouknout a zapalit pozdej, a bez problemu.

    Funguje to “olometricky” tak, ze akrylova svicka prohori kousek pod hladinu nataveneho rostlinneho oleje a pak uz nehori/nefunguje jako palovo, jen drzi knot, at je okoli tekute jak chce (nechodim s tim, je to stacionarni, jinak bych na dne asi udelal nejaky drzak, treba z plechovky od piva, pac viskozita “stuzeneho tuku” neni sice uplne olej, ale taky ne pevna hmota...


    No a jak se zaleje svicka, knot uz zere olej a hori rovnomerne, bez smradu, bez zahrivani flasky, spotreba je relativne fakt mala, nedelam si risky na skle, ale pokud 2cm akrylove svicky shorelo za 20min, akrylova svicka vrazena do Hery jeste neubrala ani 2mm hery a to hori 3h


    Za me tenhle hack funguje. Sel by asi vylepsit, treba lepsim upevnenim svicky v nadobe, omotanim nadoby dratem, kvuli bezpecnosti a snadnejsi manipulaci... ale z levne svicky a hery asi 100h plus minus fakt dostanes
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jsou naše potraviny závadné (1988)
    http://www.youtube.com/watch?v=wQafbu1kDV0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam