• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: mmchodem my mame v rodine uz 3.covid:
    - Adlin bracha a jeho manzelka, zato haranty maji oba neg.; priznako y prubeh, ale maj cich (mluvil jsem s typkem, co ztratil cich, a rikal, ze nehorsi je, ze nevisk, kdy jsi najedenej) - oba na home-office

    - adlina babicka, ktera uz na jare deklarovala, ze na covid kasle, ze mela uz i spanelskou chripku...’lehky prubegh, na atg i pcr pozitivni, vicemene to skoro neresila
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: No vidis, ja byl na ATG vcera kolem 12, u doktora jsem byl sam, strcili mi tycku az nosem do prdela, moh jsem se koukat, co to kde dela (nuda, dva prouzky pruser, zadnej prouzek pruser, jeden pruzek : test funguje a neg.), odesel jsem neg, a zitra emigruju.
    Nasla se finta, abych moh imigrovat, potrebuju PCR tes a 14 dnu karanteny. Takze spatky jdu proste peso, a dam si nejakej survival v Beskydech, no ;)

    Vtipne, na SK muzu, pac budu mit 72h atg + tam mam dceru. V Cechach sice bydlim a mam tu vsecko, co ne v baglu, ale uz tu nemam tu dceru, a ani ATG test.


    No nenasmal by ses?

    Myslite, ze cloveka fakt jde prefiknout 16” motorofkou?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Kurva, a to jsem doufal, ze otaceni obrazku bude hrat pro me :/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vanocni darek od Adly ;))))

    A to necte mistni audit...

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Koukam ze ve fronte na testy u vas bylo veselo:

    Ostrava: Testování rozehnala policie. Lidé brečeli zoufalstvím - CNN Prima NEWS
    https://cnn.iprima.cz/testovani-v-ostrave-rozehnala-policie-lide-breceli-zoufalstvim-15886
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Preposilam Adle ;)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak jo, HO, HO, HO... hajzlici!
    Uzijte Jezisa, at vam moc nezakrvaci koberec, a nejakej vtipnej obrazek bude nasledovat.

    Chtel jsem stromecek omotat lanama a rebkama [paracordama], dat tam obcas nejaky dotahovaci kolik, zaseknout pod to sekeru do parket, oprit o ni pilu, vysypat par hrebiku a darky omotat kobercovkou.
    To mel byt zaklad pro obrazek PF 2021, akorat mi to Adla zakazala ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zezacatku je to nacteni otravne, ale musim ocenit

    Terry Pratchett Zeměplocha Sekáč Audiokniha
    http://www.youtube.com/watch?v=rJzLCHYu2Ow
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Tak si tak jdu po ulici a potkam chlapika. Rikam si, je to Julek, neni to Julek ...
    Tak jsem zasel na gestapo, no a co myslite ? Byl to Julek !
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dnes jsem kupoval lnene platno (taky kridy, rezne nite, ruzne jehly, patentky, koncovky pasku, ... you name it...)... kazdopadne prodavacka, ktera ocividne nebyla blba a ocividne si prosla vsim, od Reckeho bordelu (meh, fakt jsem s ni kecal, no) az po vlastni prodejnu s metrazi, a to hned vedle prodejny se vsim ostatnim, od naprstku a jehly, po xandy,... tak mi nechtene ukazala trik, ktery se pouziva pri strihani (a vubec mereni) lnene tkaniny... de facto vytahnes jednu az dve nitky, treba jehlou, ona to davala nehtama, a zatahnes, jak kdyz zatahujes vacek s mincema, udela se ti sklad, ale hlavne rovna cara “po vlakne”

    Musim rict, ze na poprve je to mrdacka, ale az si budete sit kosili, nebo kabat z morene tkaniny, jeste si na me vzpomenete,...

    Tady je to v englictine

    Tips for cutting linen – Simple Crafty Life
    https://simplecraftylife.com/2014/12/01/tips-for-cutting-linen/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky se vam to nikdy driv nepovedlo?

    Turning A Feather Into A Pen - Historical Writing Series Part 1
    http://www.youtube.com/watch?v=k3aPOXkzNPk


    Popravde me zajima hlavne inkoust
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Jo jeste spektralni analyza by se mi hodila, a kdyz uz by to fakt jinak neslo, tak alespon stolni verze MRI...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takhle prijdu domu a pod stromeckem lezi stabilizovany zdroj, osciloskop, generator modulovaneho signalu a elektronovy mikroskop.... jo, tak tohle se mi presne nestalo a nestane.

    Stejne jako tam nebude klicek od zapalovani Cobra Shelby GTS 1969, pumpa brokna trench sweeper, klicky od zapalovani A10 tank killer a jedno volitelne prani k Panu.

    Proste vanoce nefungujou jak by jeden cekal. Chjo ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: Mmchodem desne se mi libila hlaska: tak jsem proste zrovna mel jeden pristroj na elektroliticke pokovovani v garazi, tak jsem to zkusil (v dany moment mu zavidim regulovatelny stabilizovany zdroj; meli jsme jeden v Labce, ale po rozpadu, majitel si jej samo odnesl... to je zrovna kus naradi, co bysem vcelku chtel a kurva se prodrazi)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: To je super!!!

    V podstate otiskne gramodesku, ja si z toho zas vzal nejakej (i) survival, a pokusim se vyrobit si zrcadlo, coz je taky vec, co by v 10.stoleti byl asi pekny zazrak... (furt narazim sakra na chemii, posledni dobou, jak na pajt driv; nechce se mi to ucit, nelibi se mi to, ale bez toho nemuzu delat na 80% projektu, co me zajimaj, sakra, spatky do skolnich ucebnic, no...)

    Vkladam primo link na video. A dik!!!

    Holograms on chocolate
    http://www.youtube.com/watch?v=UsDnkrDvkBo
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Survival to sice neni, ale vareni a civilizace rozhodne ano :)
    Hologram na čokoládě - RoboDoupe.cz
    http://forum.robodoupe.cz/viewtopic.php?f=10&t=1478
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uz jste nekdy varili vanocni jedli? Ne? Watch me! ;)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Polifka, po dnu suseni; v troube, uplne jen vetrakem. Jde o to, ze to jde uplne na prirodno, proste v pruvanu, ale ja nevedel, zda to ma smysl resit, a jak spravne postupovat, takze jsem sel nejrychlejsi cestou, za pouziti mnohe energie. Jinak by to slo na ohni, z nejhorsich kusu masa, ktere ale nezbavujes blan a chrupavek (ruzne ocasky a podobne). Dat pryc co nejvic tuku, ten casem “rancid”... nevim, proste chutna hnusno horce/kysele...

    Je to FAKT VYDATNE chutove, a FAKT SLANE JAK MASOX, a to bez jakekoliv pridane soli. Rozpousti se to pri cca telesne teplote na zelatinovou konzistenci, v horke vode je to rozpustnejsi nez zmineny masox.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam