• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Prase není blbý, není úplně malý a dokáže klást aktivní odpor, i s jateční pistolí (taková ta trubka s poplašňákem uvnitř , ten udá energii tyčce která dělá dirku do hlavy) je to práce pro několik fyzicky zdatných jedinců - zvlášť pokud se to nepovede napoprvvý může být veselo.

    Občas může bejt překvapivej problém i z opačnýho konce spektra, s mrňavejma zvířatama.
    Králika samo zpracuju sám, ale dobrá pakárna byla s morčatama. To se tchán doslechl o morčatech Cuy, co mají mít hmotnost 2-3kg, a tuším že snad v Peru se berou bežně jako jateční zvíře. A tak si jich několik pořídil, s tím že by to mohla být chuťově zajímavá změna oproti králíkům.
    Jenže buhví co mu to kdo prodal, 3kg rozhodně nemělo ani jedno z nich, všechny kusy byly pod dvě kila. A tchán měl najednou zásek, že takhle malý tvorečky prostě nezabije. Takže jsem tam jezdil tři neděle po sobě, a každej víkend vraždil morčata. Jednak byl problém je omráčit, vydržely mnohonásobně víc než to co vypne běžnýho králíka, a kůži na krku měly zkurveně tuhou, takže jsem si na to nakonec trochu dobrousil desítku hřebík - ostrým slabým nožem kterým normálně zabíjím a stahuju králiky to na morčatech nešlo, nůž se ohnul ale neprojel špičkou dovnitř, takže nakonec jsem musel dělat do kůže dirku hřebíkem a kladivem, a pak teprv řezat. A stahovat je z kůže taky byla mňamka, zaboha to nešlo, držela neuvěřitelně pevně, a navíc ty jejich tenoučký tlapičky nešlo pořádně přivázat k ramínku na stahování. Takže nakonec jsme to dělali tak že já jsem jich vždycky několik kusů zabil, a tchán mi je pomáhal stahovat (to už mu tak moc nevadilo, ale teda předtím i potom si dával rum :-), on je oběma rukama držel za tlapky, já jednou rukou rval za kus stažený kůže co to šlo a druhou jsem tomu pomáhal nožem. No pakárna strašná.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Dokazu ji zabit, oskubat, vykuchat, naporcovat - ale neumim vařit :-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SH_PANDA: Tak třeba tady z auditu minimálně dva, Já, Over, další se hlaste :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Oh jeah, skoda, ze sleduju media jen obcas, pak nemuzu byt cynicky casto.
    Takze dneska predelali O2 Arenu na ockovaci centrum, coz je samozrejme logicke, zvlaste pak ve svetle prohlaseni z 16.12. :)))

    Nahodou to je bozi. Driv sem se chechrtal treba u Red Meatu, Oprasku s Ceske Hystoie, a ted staci i jen normalni noviny.

    Fakt jako vazne, uz od rana se smeju pokazdy kdyz “otevru internet” ;)))

    Uvazuju, nerikal treba ten samej stat, ze nas za nase dane bude chranit a branit? Ja jen, ze kdyz by se to pozdej validovalo skutecnymi udalostmi, mohlo by se ukazat, ze to treba nebyl az tak pravda, a tak...

    Smejici se bestie ;)))

    Očkovací centra jako v Německu nepotřebujeme, řekl Blatný - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...ra-jako-v-nemecku-nepotrebujeme-zvladneme-to-bez-nich-rekl-blatny-40345410
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SH_PANDA: pravda, zabit prase by byl i pro me uz problem, nikduy jsem nitc tak velkeho “rucne” nezabijel, a strilet becku sadla kusi na dvorku je imho overkill ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Kdyz dostanete od kamarada zivou slepici “na polivku”

    6 hlasy od 5 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Hehe. Ted trochu meta Overdrive, jo?

      Takze jeste pred tydnem jsme tu meli rekneme 70% populace, co se nechce ockovat.
      Ted zacnu vytrubovar, pozvolna ale vytrvale, ze vakcina je strasne nesehnatelna, ale “existuji cesty”, ktere treba (a to uz bych hodne prealil) jsou statem umyslne potlacovany (proste nam to ty svine nechtej dat, pac jsou to mimozemska konspirace bla bla,...).

      Takhle v klidu, pomalicky vytvoris naladu, ze vlastne CHCES SE NECHAT NAOCKOVAT, jsi frajer, ze jsi to sehnal pro rodinu, vzdorujes vladre, podilis se na prime demokracii,...

      Ne vazne.

      Kdyz to nebudu tak zvelicovat, vzdyt to je stejnej hype, kterej ma bitcoin treba. Proste TO CHCES, cim vic se to nesmi a je rto tezke sejhnat.

      Z nejake uplne blbosti tak klidne vytvoris hodnotu.
      SH_PANDA
      SH_PANDA --- ---
      fakt by me zajimalo kolik lidi by zvladlo zabit, vykuchat a oskubat kure
      SH_PANDA
      SH_PANDA --- ---
      OVERDRIVE: prase je moc velky, imho by stacilo takove kure.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Napadl me “makerspace” fun project...

      Jak zaimprovizovat 1ml injekcni strikacku... ;)

      Je to podobny projekt, jakoze 2 teamum koupis cele prase, a bude se soutezit, kdo z toho udela vic jidla a min odpadu.

      A pak, ze kutilstvi v CssR vymrelo ;) (dnes uz nikdo nechape, proc se mi lide smali, kdyz jsem si vystrihnul sve prvni filtry do respiratoru z damskych hygenickych potreb.... jo, myslim vlozky, dyz by to nebylo jasny)
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Ulelecky smer nasledujici po post moderne?
      Cynicky realismus.

      ;)
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Trocha sf, ale myslite, ze je neeticke delat viralni vakcinu? Jakoze to bodnes jednomu, bude to mit R treba 100 a navezes do toho payload proti konkretni nemoci?
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SPECZ: Ted se nahlas smejiu.

      Ja bych to mychal 1:30 s ketaminem. To uz bude i business plan ;))
      SPECZ
      SPECZ --- ---
      Dostupnost vakcíny v ČR: DIY or DIE !
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SPECZ: Aspon je videt, jak stat muze zvladat potlaceni distribuce omamnych latek, kdyz sam nedokaze zvladnout ani distribuci ockovani.. mozna by to mohli rezat necim, co neco dela? Lidi by si prisli i pro nasup ;)
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SPECZ: No vidis, uz to pisou i... “noviny” ;)
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Hehe, britanie osamostatnena, v irsku prazdne regaly v kramech...

      Pobavilo, a asi nejen me ...

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Jak rikal Betik... takze Vincentka byla pod zemi 40 milionu let, a jen, co ji clovek nacpal do flasky, ma exp t+3mesice. Na co sah, to zkurvil...

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam