• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Tak to zatim nejezdi, mame ucpany krematorium, a druha mrtvola v kompostu.... eeeh, lastne co to placam... no, dokud se nenajde Adla, nemel by te kdo zakopat. To vis, zenska prace.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Teď už tejden ležim s nějakým moribundusem. Zítra nebo pozítří mi dorazí sada ATG testů, tak uvidíme ...

    Vypadá to velmi dobře.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Repu, mrkev, vejca a kopr skladuju v omezenych ale nadmernych mnozstvich. Jen moc nevim, kde v ova sehnat slusne heruinky, co vim, neni tu ani jeden ruskej kram (jinak bych si taky nezavaroval vsecko, co nesnim, ale z lenosti si to koupil).
    Majonezu moc nejim. Ale mam chut to zkusit.
    Tatarku uplne nesnasim, to je snad jedine jidlo, co jim jen 2x rocne se smazenym kvetakem.

    Jinak Adlu jsem jeste nepohdbil do kompostu, psali, ze organicke zbytky kazi kvalitu. Ale uz jsem ji 2 dny nevidel. Myslis, ze jsem ji mel ric, ze je nebezpecna krava?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: No zalezi kolik muzu nakazit lidi...

    Dovez suroviny, bude snidane.

    Vypada to dobre, ze?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Jak dlouho dopředu potřebuješ ohlásit návštěvu abys stihnul nakoupit suroviny ?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle proste BUDE oblibene jidlo mojich navstev (tedy jestli jeste nekdy nekdo prijde na navstevu)...

    No reknete- zkoureny herinky, slany herinky
    - varena mrkev
    - varena repa
    - zemsky jabka
    - slepici zarodky
    - majoneza
    - kopr


    Jestli ma nejaky jidlo vetsi sanci odradirt nekoho, aby ke me zno a prisel na navstevu, tak nevim jaky.

    Ale ja si to rozhodne dam, pac z toho mam rad asi vsechno


    Suba
    Herring under fur coat (селедка под шубой) - Cooking with Boris
    http://www.youtube.com/watch?v=2df9l3o2gtQ
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ;))))))))))

    Jupiter is not so far, just 10 min driving from Vladivostok ;)))

    SOVIET SPACE PLUMBER - Yupitergrad
    http://www.youtube.com/watch?v=zuQeAKoRIIo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Typico! Shadowrun! Zavrit vsecky metalidi na ostrov, aby zbytek spolecnosti moh v klidu zit...

    Jak nekdo trefne podotknul: Shadowrun je z pohledu pravidel uplnej hnus, ale z pohledu popisu sveta se z nej vic a vuic stava ucebnice historie...

    Jen tato nenormální doba mohla dát vzniknout myšlence „karanténních táborů“; je to okrajový nápad mozku bezpochyby chorého (odkaz neuvádíme záměrně) a ke cti českých sociálních sítí slouží, že ani tam se mu nedostalo příznivé odezvy. Nápad to je prostý: pojďme prostě seniory na několik měsíců zavřít do izolačních karanténních táborů bez styku se světem. Nebudou-li chtít nastoupit, zříkají se práva na lékařskou péči, vždyť je stát živí, tak proč by jim to nemohl nařídit. My ostatní tady zatím budeme žít normálně, v klidu a ve zdraví se pomoříme – a bude po epidemii.

    Via link od id Keray:

    https://www.reddit.com/...%C3%BDm_skupin%C3%A1m/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Milacku vis, pred 30 dnama jsem ti byl nevery s takovou pani, bez gumy, napsala mi, ze ma HIV, tak at to vim.
    Ale my si verime, ze. Ja se totiz stydim jit na test, tak dobry, ne?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Davkuju si jej postupne, zas me rozesmal

    Matryoshkas and Caviar - Moscow review (200th video)
    http://www.youtube.com/watch?v=DBvshxCiau0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zacal jsem si pocitat lidi, ktery jsem teda potencialne kakazil, pokud by orenos byl 100% a jen, co jsem dosel nakoupit neco k jidlu, bylo to 32 lidi.
    Pokud je vetsina naroda jeste blbejsi, nezbyva nam asi nic jineho, nez Marz (potazmo ja to beru pres Izrael, i dybych mel narukovat).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zemrela s covidem
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Klicove slovo frustrace...

    Ty Adlo, uz je to 6 dni od setkani (8h/uzavreny prostor/nechranene) s cov+ kolegini; kdy teda des na ty testy.
    Na pcr nebylo misto, tak zitra vecer.
    Adelo, tvoje teta ma na polici nekolik set ATG testu, proc si nejdes pro spejli do nosa.
    No, ale vzdyt to bych se jen dozvedela, zda jsem nakazena...



    Pohravam si s kuchynskym nozem, a vymyslim si anekdotu:
    “Adelo, prededverma jsou zombaci.
    Jiste milacku, uz bezim otevrit.”


    Dnes jsem pochopil, proc se deje nasili na zenach.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Stejne doufam, ze se propracujem k nejake variante “volny trh” a “narod sobe”... uz to zacina byt videt. Zas a znova selhava vlada, tak to treba nemocnice zacnou optimalizovat.
    Clovek si rika, ze mozna jsme jako stat hrozna banda hovad, ale jako lidi mozna jsme zas vcelku jeste v pohode. Nekdy tak clovek muze mit z divnych zprav nakonec i radost.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Odsud: https://irozhl.as/cqH

    Dost s nima souhlasim, ockuji proste mimo poradnik kazdeho koho sezenou na konci smeny a je mu pres 65
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Doslo na moje slova, jenze bohuzel neznam nikoho, kdo by tohle delal taky. Naredena vakcina propadne za 6h...
    —-
    Uz jsem to nekdy psal? “Ja jsem vam to rikal?”
    —-

    Až do pátku jsou vakcíny proti koronaviru vyhrazeny pro zdravotníky a nejohroženější seniory. Přesto některé nemocnice očkují také zájemce mimo oficiální pořadníky, jak zjistili reportéři serveru iROZHLAS.cz a Radiožurnálu. Zdravotnická zařízení se tak snaží zachránit dávky, které jim po každodenním očkovacím maratonu oproti původnímu plánu zbydou. „Byla by velká škoda, kdyby se něco vyhodilo,“ vysvětlují.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    OVERDRIVE: Nemame se ceho bat, ridi to nase vlada!
    ...oh, wait!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Ale – jak říkal už Giordano Bruno – držet se padajícího hasičského vznášedla není plán.“

    Citace z knihy
    Zabíjení
    Štěpán Kopřiva
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Fauda mmchodem znamena chaos, ale to uz jsem tu taky psal; myslim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam