• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Dyz by volby nahodou mohly neco zmenit...

    3 hlasy od 3 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Overdrive blog:

      Libi omacku mame, ty varil pho bo, libi omacka zdarma ty

      A caj mate?

      Ty zdarma. Zkusit!

      Tak sme se dohodlli a vyfasnul jsem nakonec vietnamske houby, neco jako viet podravku a200g caje zadaco a ruzne omacky za 50%. Musim ji donyst ochutnat. Oni umej prodavat kde co, od pasovanych cigar a heraku az po nejlepsi chute sveta a falesny adidasky. Vietnamci jsou muj sestersky narod, at se z toho Amici a Frantici klidne poserou.

      Mmchodem narod, kde davat kratom nebo jine opiaty je spolecenske chucpe/faux pas, ale v principu je to statu jedno, to mi taky pripadne koscher o huleni ani nemluve.

      15kg jasminove ryze= 220,-; tesco 1kg teze ryze= 140,-

      Volal jsem do toho ruskyho kramu, prej mi otevre na zazvoneni. Drze sem se optal, kolik dostanu slevu za platbu v hotovosti a drze mi odpovedeli 30%

      A pak mi utekla fena a 2km jsem ji nahanel i s tim orechem... uz jsem byl skoro u nich, tak o 200m popobehli. Nastesti pejsek nevi, kam to spravne parei a do hlavy to neni...

      Snehulak mnich (o 2km nahaneni harajici feny pozdej)




      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SPECZ: Akorat bych sel po vic jak 0,5l
      Treba kdyz slapu kopce, nosim 2 feldflasky, kazdou po 0,5 a stejne je to malo.

      Treba na Kralicaku jsem chytilFrdka, ktery se prejel kratomem a bylo mu fest blbe, a nez jsem po tech pitkach od feldflasky uvaril masoxovou polifku, a 2 caje, stihnul vycerpanim usnout.

      Sice budes varit dyl, ale zas jako pro dva je pul litru horke vody fakt uplne minimum, v dobe, kdy ji FAKT CHCES.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SPECZ: Nene, je to vcelku koscher, co tak pozoruju. Zvlast za tuhle cenu i s tim nadstavcem, kdy z toho mas nahore i varic. Dobrej link.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SPECZ: Jo jo, estliva si doma ted zapalim, mozna poletime na vodik
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Jde ledni medved a jeho maly synek kolem polu...
      Ty tatii a nejsem ja medvidek panda?
      Ne nejsi, jsi ledni medvide
      Ty tatii a nejsem ja medved myval?
      Ne neotravuj, je blizzard, jsi ledni medved
      Tatii, tatti, a nejsem ja med koala?!
      Ne nejsi, co furt blbnes?

      No dyz me je takovaa desnaa kosaaa!

      SPECZ
      SPECZ --- ---
      SPECZ: Jen bych jí asi nabíjel přímo v autě nebo někde před dveřma, ať se ti zbytečně neorosí :-)
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SPECZ: To zni logicky. Dik.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SH_PANDA: Zas jako uvaha, ze kdyz uz nekdne neco zavani fakt hustou nekazni, jsou to spise pravicaci. Sice uz se taky naucili rozdavat letaky, ale kupodivu to neberou jako hlavni cast riotu ;)

      Ghandi dobry, ale krabice granatu lepci... neco v tom duchu.

      Za me tam ani tak nejde o to, kdo nakonec veme gewehry, ale jak moc do toho budou zduchat ruzny ty propagandy a dezinformace.
      SPECZ
      SPECZ --- ---
      OVERDRIVE: K baterce - v autě se ti do ní taky hned po nastartování začne tlačit proud z alternátoru, i když je venku minus třicet. A ten altík je tam schopnej poslat i větší proud než blbý čtyři áčka ...
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Tak jsem dneska chtel zkusit youtube Heil Hitler, ee Cau neasi, furt ne, Cau zzmrdi... jo, tak je to.
      To fakt nekdo dokaze koukat? Jeste navic pravidelne?
      Won vyhodil Marka Prchala?
      A) je to desna nuda
      B) tomu nejak chybi obsah
      C) ale takovej ten svih, kdy lze jak kdyz jedou sanky, co mival driv a ja mu to vcelku i zraval

      Ale uprime jsem to zkusil.

      Myslite, ze muzu studenou baterku z auta rovnou svihnou na recharger. Digitalni max 4A?

      A zkusil jsem i Koviho, pac prej je dobrej... je. Starsi dil, ale jako furt dobry:

      Andrej Kovyš | KOVY
      http://www.youtube.com/watch?v=4FQZwce_NuM
      SH_PANDA
      SH_PANDA --- ---
      OVERDRIVE: ja to zase az tak moc nesleduju, ale i bezny Joe v USandA ma doma pod posteli krabici plnou pusek a naboju. Tohle muze vyustit do docela drsny obcansky valky i kdyz imho ne moc dlouhy. Oni vsichni far right maji plnou hubu kecu, ale malokdo je v dnesni dobe ochotny umrit za nejakou vec. Spis to bude takovy ten domaci terorizmus a eskalace riotu kolem ruznych akci jako jsou volby a ne jenom prezidenta ale i do kongresu a senatu.
      SH_PANDA
      SH_PANDA --- ---
      OVERDRIVE: samovar je epic! cely turecko jede na samovarech, jsem myslel ze to je jenom takova okrasna vec v CCCP, ale ne! a docela mne to prekvapilo. mile
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Co myslite? Jak dalece ma pravdu?
      On teda rozhodne neni z mojich “nej” prepperu, casto jsou jeho videa dost kecy, zas jako jindy ne, no... rict “nekde bude valka” je takovy Nostradamus. Navic ona nekdy nekde nebyla valka? Ale treba uvaha, ze tem blbeckum z kapitolu museli rozbit drzku na ferovku, pac si usa nemuze dovolit vetsi masove protesty, to ma neco do sebe. Zatim tam lita snad nekratsi doba v base 10 let, nebo tak cosi.
      To, ze to byla banda naprostejch pitomcu, to uz je o necem jinym.

      WARNING: SHTF Predictions 2021
      http://www.youtube.com/watch?v=MoL_QQMyu9w
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Pokud se vam nechce prokousavat Zuzcinou nadseneckou kvasno vedou, tak tohle maka (ja davam hodne min zazvoru, pac zazvor hrozne prebiji ostatni chute, zas davam treba kren, no)

      How To Make Kimchi At Home...Easy Mode
      http://www.youtube.com/watch?v=aXhJcdXPyYI
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Dyz by nekoho zaujalo kimchi, je to vcelku trivka, ja na skrob kaslu, kvasim 2-3 dny v pokojovce, pak cpu do lednice.

      Kimchi jde ale jist i veskrze hnedka, ideal je asi udelat jej rano a pojidat ve er. Ono to je pak uz vcelku chutove komplexni a treba Adle (pac je emerickej spion), tak vadi kysele chute fermentace (a me treba uz hodne kysele zeli a kimchi taky moc neba)...

      Chce to udelat par pokusu, ale pak uz je to proste nafurt a navykove jaxsvin.

      Me treba chutna vymacknout do smesi trochu citronu, pripadne mi, ze to dela jinou chut, ktera tam normalne neni...


      Kimčchi | Zkvašeno.cz
      https://www.zkvaseno.cz/kimcchi
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Jinak vcera jsem uvaril pho bo, dnes jsme jej meli k veceri, a musim teda rict, ze to chutnalo jak v dobre vietnamske restauraci.

      Mozna mi to chutna i vic, nez cesky vyvar, akorat vim, ze se to casem preji.

      Nicmene doporucuju... ja do nej dal jeste bobkovy list a kusy zbyle mrkve, ktera uz trosku chodila.

      Doporucil bych, po precedeni vyvaru, tak dat do nej jeste znova na jemno nakrajeny zazvor, aby vune a chut nebyla jen v celem slozeni, ale zvyraznila se.

      Za me polivka 9/10, s mojim skillem 8/10 (nemel jsem cerstvy koriandr a jarni cibuli, a oboji tomu chybi pri podavani... improvizace pomoci nejemejsiho vnitrku cibule a suseneho koriandroveho listu taky funguje, trocha hutnejsiho chilli uz na taliri taky neskodi, ale to je v rybi omacce vlastne skoro vzdycky ... krom Ostravy, kde jsem dobre Pho jeste neobjevil)

      Pho Bo | Recepty na Prima Fresh
      https://fresh.iprima.cz/recepty/pho-bo
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      96 Hours Inside Afghanistan in 2020
      http://www.youtube.com/watch?v=J74B2jzr8iA
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam