• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    At uz to ma jakykoliv kontext, tak tohle byc pasoval na vyrok tydne.
    Rika to neco jako: pulka je strasne moc.

    Na kontext srat, jen si nemuzu nevzpomenout na vsechny ty vetsi a mensi pulky, nebo nej idealnejsi veci a podobne.



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jezis! Ja si chci cist dedektivku, ale z “greta thurnberg naked” keywordu do googl padaj desny moudra. To je zas 11chan

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A neni to ona

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Aha, sakra, tak takhle uz je si snazila sbalit nejaka kanadska ropna spolecnost, no nic no,...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: coz doplnuje ideu, ze uz si nikdy nekoupi zadny hadry

    (Aby me nekdo nechapal spatne, ja ji mam fakt rad, a jestli vypada bez hader nejak takhle, klidne budu i tvarista, ale pomlcim o tom, abychom si rozumeli)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole, me uz fakt hrabe, sem si myslel, ze je to Greta Turnberg

    [ BOSOMT @ Meeeeee!!(kozicky)!! - Otevreno pro verejnost ]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A ja:
    Find /adresar -name log* -exec rm -rf {} \; :

    A kolega cd /adresar; rm -rfy *log*

    Sak co se muze posrat?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tvoje “best practices” jsou ovsem taky kvl 3:

    - dyz mam vyhratou flasku
    - kdyz je v ni tak deci horlaviny
    = tak to jen stekne

    To je jak rict: sak kdyz napisu rm -rf . tak to stejne nic duleziteho neudela, kdyz teda nejsi v adresari, kde je neco dulezityho, a neni ctvrtek

    Voe!

    Tohle bych chtel, aby mi v praci ucilo novacky. Nastesti je to vetsinou jeste horsi a na novacky serem uplne.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uzdriv jsem psal, ze me desi, ze ma 10k a vic sledujicich. Ale v kontextu dneska, jeden mrtvej tam, druhej sem. Tenhle aspon obcas neco cte. Sice ne do konce a ty veci malejma pismenkama, ale jako alchymistu lvl 3 bych ho do druziny vzal. Do tabora uz ne.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Me se to nechce hledat cely, on pak ma videjo, jak to teda udelat poradne a v nem prave dela vsecko proto, aby se odlozil pod travu... sak si ten kanal projdi, takovych momentu je tam vic. Proste “kdyz nemate kaviar, mrdnete tam sardinky”
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: No, ale i u něj vypráví že flašku jen odnes a odložil do trávy, jen ho to blafnutí trochu pocákalo ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Aha propanol
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak jsem málem uhořel aneb nezdařený pokus faraonův had
    http://www.youtube.com/watch?v=iYCPh9OnokU
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: dobre, z tohohle pohledu je to dobre no... zasranej hive mind
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: ja nevim, jmenuje se to “jak jsem malem uhorel” a je to na youtube, takovej typek, co zkousi pouzivat chemikalie zpusobem “vsecko na vsechno” a jsou to jako naucny videja.
    Pojima to navic trochu jako soudruh L. Hruska... nechce se mi to hledat, chci si cist. Myslim, ze chtel delat “hady” puvodne
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: ja bych rekl, ze se po chvili ozve rana, strela zmeni trochu rychlost, zatimco nabojnice podstatne.
    Ale kdybys tam hodil sutr, tak bude padat jen 3 metry a pak ho sezere kamenozrout zeleny.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Naaahodou, na Adlu to zabralo i bez drog. Pridala si rotaci zeme, nekteri dalsi pridavaji nelinearitu tavenin,...
    to je nahodou super problem... v podstate at reknes co reknes, dycky je to z nejakyho pohledu blbe.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Nějakej link na tu story ?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Já tady nedávno s výrobou a zapalováním par ipy docela blbnul, v kanclu :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: malo lsd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam