• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: A to jako jeste, ale predstav si, ze jsi nejaky malofarmar, ktery to dela rad a poradne a najednou te prejedou koncerny.
    To neni podpora Ceskeho zbozi a vyroby, to je totalni likvidace malych podnikatelu. Snad kazdy krok, ktery ta vlada za rok udelala.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Obavam se, abych moje aktualni Glocky spis nemusel za nejaky cas prodavat.

    Zacina se nam tu v CR dost smrakat. Mam spatny pocit, aby fakt neprisel den, kdy budu muset vzit rodinu a emigrovat.

    Takove zakony... to preci neni normalni, ne...?

    Jako kde to sme, aby vlada rikala, jaky pomer potravin se smi nebo nesmi prodavat? V CSSR v 1980?

    Dneska mi na hodine Nemciny moje lektorka rikala, ze mam na tu nemcinu s nasi aktualni vladou alespon dobrou motivaci :-(

    Je mi ted z toho hodne smutno...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Distro: TinfoilHat ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Frant Fuka Rullllzzz!


    Následky očkování - PRAVDA!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=KTsm9BHqUGk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A druhe... to vzniklo tak, ze v jednom hrnci se delal vyvar z ryby a zeleniny, v druhem z hub a ras... do kazdeho jsem pridal trochu pasty, pro takovy ten “finishing touch”...

    Polivky jsou proste vdecne, 15min prace, 6l vyvaru.. ideal, kdyz prijde Adla

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Miso... tohle je spis rybi vivar a jen trochu pasty (polozrale, me ty uplne cerne nechutnaji)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: tyvoe, chtel bych nejaky crash course na vysilacky, vzdycky mi nekdo posle 400 strankovou ucebnici, kterou jsem si pravda uznavam, nikdy neprecet, a nevim NIC.

    Nejaky weelet a 2denni weekend s rumem a dratama?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nevite nekdo, co je tohle za kanal? Je to takove pouzitelne, ale zajimalo by me, co jsou zac lidi, co za tim stoji

    Dušan Neumann 1. díl: V Americe se děje něco, co se podobá Mussoliniho korporativnímu fašismu
    http://www.youtube.com/watch?v=79L7zYjUCQ0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hara mi Zoja, takze samec a “to” jsou zavreni v jinem pokoji. Celou noc jekot. Vyti jak na lesy... a to uz tyden. Mam kruhy pod ocima, ale ze je teda vyhodim ven.

    Jeden vubec nevstal, prilepenej k podlaze slinama, jak neco z Vetrelcu.
    Druhej vtal jak v kocovine, dosel k drepicimu ja, polozil mi hlavu do klina a ve stoje usnul.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chjo. Jestli ja nestarnu. Uz si rikam, ze ani policajti nejsou svine.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Za banditi, ;)
    Za takovy videja bysem dostal ban i ve Slav auditu. Dneska sici chciu mat vsecko vymazleny...

    Meanwhile in RUSSIA FAIL/WIN Compilation
    http://www.youtube.com/watch?v=Ca3uJOAObRo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Rikal tady nekdo dolejvat s flasky?

    Meanwhile in RUSSIA! |Part 1| 2020 |Best Funny Fails and Wins
    http://www.youtube.com/watch?v=aCHbkYyfI9g
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kenneth O’Hara: Nôž tvaru delta (1976)
    http://www.youtube.com/watch?v=DmQ9Za-x3N0



    To mam doma v samizdatu,...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Myslim, ze lidi, kteri se furt divi, ze i pres vsechny demokracie a staty, tak furt funguji mafie, bratrickovani a kontakty, tak jsou neuveritelne naivni.

    Clovek, ktery neveri, ze je dobry mit brachu policajta a tetu doktora, a sestru ja nevim, urednika na katastru, atd. Tak je sice idealista, ale nechape, jak se to toci.

    Roky nelzu (kdyz nepisu storkty spis zajimave a s pointiu, nez jako vecnou kazuistiku), nikdy jsem nikoho nepodplacel a v pravde ani moc neprosil. Ale vim, ze kolem me je neviditelna sit, ktere obcas nemusis vsechno vysvetlovat 3x a ktera by me chytila, aspon v nejvetsim pruseru.

    Proto ja sam neopoustim kamarady, a to treba i ty, co me fakt nemusi, a ze jich neni malo... nektery veci nedelas za odmenu, nekteri lidi proste maj klice od tveho baraku.
    Jo a nekteri lidi prodali sperky, co mi zustaly po babicce, a ti pak rozhodne nemuseli cekat na to, az shori v Prekle.

    Ale jak rikaj fotbalove bojuvky
    “Fight, fail, regroup, walk in pack.”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jako zas chapu, ze v Ostrave je lepsi mit drobnosti v pici. Kdyz jsem jeste jezdival s klukama z poulicnich aut na vycvyky, nebyli to casto zadni lumeni, nekteri si obcas i uhajlnuli. Ale treba cigose maj zvladnuty. Proste s nima umej tancovat, nejdou do toho jak bili, ale jak cigosi. To je treba hutnej styl a chce to zkusenost a vycvik.

    Adla treba rikala, ze po znasilneni, tak byli policajti proste dokonali. Nejen, ze pachatele dostali v ramci hodin, ale jeste ji pomohli se vsim, vcetne “obouvanim bot” a to az tak, ze ji vlastne pomohli, aby typek dostal 4 roky.

    Stejne si myslim, ze mu zachranili zivot v, vlastne, pac Adla tou dobou zila s vojakem, ktery byl od Jugosky az po Afgan, a je fakt, ze by asi “prosakly” informace, pokud by soud nedopad.

    Sak, kdyz mi Adla rikala, ze kdyz bych se nekde za hranicema dostal do problemu, sla by za timhle typem, a vysekalo by me z toho cpulka NATO, pripad jsdm si, ze me ma fakt rada.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak kamose, co ho vcera sbalili na stodolni, kvuli pivu na ulici ( a on jim odmitnul ukazat obsah kapes, ale dal jim nastesti aspon obcanku), tak nechali prespat na stanici a rano jej kopli do pozadi bez snidane i bez flastru.
    Musim rict, ze Ostravti fizlove jsou zatim nejvic v pohode, ze vsech mest, kde jsem kdy zil.

    Jednou jsem se porval s dvema na Vrutkach a taky me pustili, taky az rano.

    Ale treba v Olomouci by za pivko na ulici hvizdnul aspon litr. Za drzost a odpor klidne i patnacka.

    Stat, kde nejrozumnejsi obcan je policajt? No toto?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE: To neva, nekterych mam vicero kusu a tesim se, ze az dam dokupy zateplenou dilnu, tak z nich konecne zacnu delat funkcni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Proc jako?
    Nemuze to delat nekdo jinej? Treba v Brne je hezky,... ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak za me: noze. Sbiram noze.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: Mam jeden i s dokumentaci, podivam se Ti na typ, ale budes jej asi mit. Plne funkcni ale s upravou nahonu, aby se to neklepalo.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: vysílačky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam