• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Prosim? Coze?!?!?!!?

    Tohle se mi pokusilo nacpat youtube. Teda jako nazev dobry. Zitra si to pustim, a pak cekejte kurva overdrive!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zimni zahrady, tedy on je to spis chov, nez pestovani, ale,...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zdravotníci na pokraji sil — Podcast Vinohradská 12
    https://ceskepodcasty.cz/episode/jX6S5QTWWVv8XhF5ktSt
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A je to jasne!!! Cipy jsou v ockovaci latce!!! Ted se yto ukazalo! Konecne. Sirte, nez to smazou!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: pes = 0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zoja na Home Office

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: vlastne by pro reseni problemu pomohlo hlavne prenastavit statisticky parametr “life expectancy” (ocekavana delka zivota)... z rekneme 82 let by se nastavilo 65, a je po krizi.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Protiepidemicky plan CR: pockame, az umrou vsichni, komu je 80+.

    Soudruhu, soudruhu, to ale nebude fungovat, pac kazdy den nam pribejvaj lidi, kterym je 80, jak to mame teda pocitat?

    To je ovsem ZASADNI PRISPEVEK K TEMATU SCHUZE, dekuji soudruhu!

    Takze znova: pockame, az umrou vsichni, komu je 80+.

    Nejake dotazy, soudruzi a soudruzky?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: Jak tak koukam, za mesic muzes ven.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: To jsem presne ja :)
    Kdyz bylo zase jednou jasne, ze vlada netusi, co se deje, tak vydava opatreni stylem: "kdyz to nepomuze, aspon vykazeme cinnost" asi tak kazdych 5 minut, tak jsem se prepnul do autonomniho rezimu a kaslu na ni.
    Takze jsem se v lete nerozvolnil a na podzim nepromoril a vubec netusim, co jim tam zrovna vylosoval slepy papusek, pes, ci jine zvire nebo nahodny clen vlady.
    Az me to prestane bavit, tak opatrne vykouknu a pokud ani pametnikum covid nebude nic rikat, tak treba i vylezu :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zacina mi to pripominat znacku “trojuhelnik s jelenem” (neco jako bacha, zver na ceste).
    Ta tam sice taky je, ale vsichni ji ignoruji.
    Ja jen, ze takova epidemicka opatreni a takova znacka, ktere kazdy ignoruje = tim padem se vlastne nic nedeje, ne?
    Sice to neznamena, ze nebudou mrtvi, to rozhodne budou. Ale valka, ve ktere jeden narod zbesile utoci, a druhymu je ti uplne jedno, i kdyz utoci na nej, to je fakt hodne asi-metrickej konflikt.

    Nebylo by lepsi rict: ok, covid vyhral?

    (To je prosim pekne ironie, nebo co.)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: To ja teda jo, jel bych xakru nekam k moooru.
    Nebo aspon za dcerou na sk, kde bych se pak moh projit i krmit kacenky k rece, ne jen na nakup a domu, jinac pokuta.

    Mmchodem, za poslednich 10 dnu jsem videl asi 13 lidi (nepocitam duplicity), a z tech 13 mely rousku tak max 2 prodavacky.

    Na ulicich uz nema rousku nikdo, v kramu kazdej druhej. V mhd nekdo.

    Zaci a mi to cele pripadat imaginarni, ze treba se mi to jen zda, jenze to nevim, pac nechodim mezi lidi. Jak takovej ten japonec, co se 40 let schovalal, takze ani nezjistil, ze valka uz zkoncila.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: Otevre dvere, opatrne se rozhledne na obe strany, pak je zase zavre a zasepta: "A kolik byste chteli, aby to vyslo?"
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Toz mame tu pres 100 milionu aktivne nakazenych. Jak, ze vypada exponenciala? Kdy to bude prvni miliarda?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: To jsem pochopil, ale smrdi ji furt po rybickach a kvasenem zelu? ;)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: To byl vtip.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Kdy bude PES = 0 si netroufnu odhadnout. Asi nikdy? - Myslim ze se odhaduje, ze az 30% populace CR se odmitne ockovat.

    Nicmene zrovna ja se spokojim i s dosazitelnejsimi cili.

    Poprosil bych 2 davky pouzitelneho ockovani pro kazdeho clena moji rodiny a zaroven otevrit detske herny a apartmany (idealne hotely, ale na uvod staci i apartmany) nejmene pro ockovane. Mimo tohoto zrovna ja v COVID19 dobe o nic neprichazim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: jo, ja to spis myslel tak, ze jak pozname, ze uz mame rict, ze PES = 0.

    Jinak v okolnich vesnickach jsem zaznamenal, ze maj otevrene hospody. Uvnitr jsem nebyl, ale ocividne chlapi s pivama jo.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: tyvoe, to by byl pokrok pro meducinu, a katastrofa pro kvaseni - pac smrdute nohy je mlecna fermentace.

    Citis ruzne kvaseny veci? Nebo zeninu tu, eeeh ... kundu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam