• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Takze uz mas dva zakazniky :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: vidis, tim jsi mi pripomel, ze bych chtel nejaky udelatko na nabijeni veci z autobaterky, ala auto zapalovac. Zabavil jsem tu Adli baterku z auta (po nakupu nove), ale ta jeste muze slouzit.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Rikal jsem si, ze si v Ostrave koupim par bytu, ale domnivam se, ze 3+1 na sidlisti nestoji v Ostrave avizovanych 350k, ale nejmene 1.4mio.

    Zdroj: https://www.sreality.cz/hledani/prodej/byty/ostrava?velikost=3%2B1&razeni=nejlevnejsi&bez-aukce=1
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: tyvoe, ale udelat tam bordel ;)))

    Blby je, ze tam bydli jeden clen parlamentu (nebudu jmenovat, ale znate, kdu-csl), policajt a reporterka CT Ostrava.

    Tam bordel,... no, nasla by se lepsi mista ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SCHWAB: jo, to tady taky. Treba ten Adli byt bez rekonstrukce 1+1 stal taky pres mega neco, mozna i vic. Moc jsem nepatral. Zalezi kde, jak, od koho.
    Kazdopadne koupit tady byt neni potiz. Spis je casto potiz jej prodat. Ostrava je obrovska, jako fakt.

    Spolubydla ted koupili domek taky neco jako 3+1 a 3000m pozemek za 2,2mio
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Takovej prepper a prazdna baterka! Styd se! :-D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    When life gives you lemons, make lemonade :-))

    Az bych rekl, ze se primo nabizi moznost, pronajmout si levne nemovitost od ID Overdrive OVERDRIVE a zacit tam provozovat byvalou servirku Janu LAUNCHER.

    ;-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: na druhe strane parku. Partyzanske namesti. Tenhle dum. Prizemi vedle vchodu na 3.hodine

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    jak se srovnávalo kladno a ostrava OVERDRIVE tak 3+1 v kladně jsou za desetkrát tolik. A i 2+1 se dostanou přes tři mega.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Coz je smutne. Ale zaroven vcelku bezny periodicky proces leckde.

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Kde to je ?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nam s Adlou se uz rok nedari pronajmout nadherna 1+1 v cihle. Maximum, co za to chtej lidi dat jsou 2 litry. Jen udrzba stoji 3.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SPECZ: taky jsem to tak pochopil :D
    [ SCHWAB @ Věci Veřejné - zkrátka si to musí zorganizovat a je to jejich záležitost. ]



    LAUNCHER: rozepíšu se později, honí mě práce :)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Čtyři ? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

    Ty si asi nikdy bordel/privát neprovozoval,co ?
    Čtyři denně, to je jen volnočasová aktivita :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: hele za 350 tis se tady prodavala 3+1

    Sak ted prodava byty pronajimatelum RM system, ci jak ss jmenuji, uz se jim nevyplati byty vlastnit a starat se o ne, jak to pada.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: toz to je jasny! Ja mit malou ruzovou kocicku.... tssaaa! Akorat furt vysvetluj detem, proc jsou doma 4 ruzni strejdove denne.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: "kazdy desaty byt volny " - Tak to pak ty najmy musi jit paradne dolu ne? Dotycny se nastehuje do toho volneho bytu, pronajimatel bude nadseny ze dostane alespon neco a nebude to mit prazdny....
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Aneb "najděte si sponzora na internetu" :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja mam prvnich dojmu jen par, nejsem moc socialni v realite.
    Co vim ja, tak jsou 2 lide, co uz zavreli tak, ze neotevrou (to uz jsem psal), vim o asi 4 lidech, kteri zakazy ignoruji a podnikaji i dal, i kdyz se to nesmi a funguji v modu kde neni zalobce, neni soudce (a umyslne nebudu zpresnovat).
    Vim o tom, ze nektera povolani maji problem s tim, ze nemaji komu dodavat a pritom na tom meli zivnost, pocitaje v to domaci pivovar a jednu biofarmu.
    Vim o jednom paru (chodi sem), kterej zivilo prodavani na trzich, jo, luxusni zbozi, domaci vyrobky, sperky... jeste smerovano smerem vysoka kvalita. Ti uz od jara neprodali ani n...

    To ze nekomu uvolni nekdo jiny byt je hezke, ale za a nepotrebne, protoze jen v ostrave je odhadem (kdyztak dohledam) kazdy desaty byt volny (ostrava totiz doopravdy uz davno nema 300 tis ale neco jako 198tis obyvatel).

    Bytu je rozhodne vic nez zajemcu.

    Navic v konecnem dusledku ti lidi, co nemakaj a nebydlej = dalsi HROMADA vydaju od statu. Oni totiz nikam nezmizi, jen se z nich stane potiz.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SCHWAB: Docela dost, protoze jsem mmj programoval veci kolem payroll, takze jsem to ztrhavani z platu vedel i o lidech, o kterych jsem to vedet ani nechtel.

    Proc se ptas? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam