• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: pisek je nadherny!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Btw ceny realit se u nas v Pisku behem COVID... chvilka napeti... vydaly nahoru.

    Nedelam si srandu.

    Kroutili jsme nad tim s kamaradem nechapave hlavou.

    Treti kamarad nam pak vysvetlil, ze jak jsou lide s deckama povinne doma, tak pry hledaji vetsi bydleni.

    Dava mi to smysl, ale podlozene cislama to nemam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: v Olomouci v centru bude asi taky volneho dost. Akorat je to UNESCO. Nesmis tam vysekat ani zasuvku do zdi.

    Prave, ta inzerce nemovitosti v ova je hrozna, musis fyzicky do realitek a rozhlizet se.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: A do tretice nase okresni mestecko Pisek, kde davaji lisky dobrou noc. To neni kritika, mne to takhle vyhovuje :-)

    Panelak 3+1 za 2.6mio a vyse:

    https://www.sreality.cz/...%2B1®ion-id=860®ion-typ=municipality&razeni=nejlevnejsi&bez-aukce=1
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: vicemene takovy jakoze zidovsky prvorepublikovy cinzak-vila. Uplne nevim, jak to pojmenovat, neco, jak kdyz bys mel zizkovskej cinzak, ale ne postavenej pro delniky, ale postavenej ja nevim, vysokym urednikem v prvorepublikove tovarne. Fakt nadhera. Navic to bylo fakt cele bezvadne rekonstruovane az po vitraz na chodbe, nebo vyrezavane dvere.

    No a o 300m dal zbytky slavne Prednadrazni.

    Ale ocividne tam bydlet slo, pac jinak by to nekdo tak nenapucoval. To nebylo nove, ale pouzivane.

    Ten me xakru mrzel.


    Jinak treba Adlin rodic ma taky cinzak s 5 bytama. Fakt se to da poridit. Akorat necekam, ze ted se to moc vyplati. Ostrava nahoru nepujde, ted ne.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Tyjo, koukám že teda ostrava v inzerci neni moc pokrytá.
    Že je dobře pokrytá praha a brno mě nepřekvapuje, ale docela pobavilo centrum olomouce :-)
    BTW maj i mobilní appku, která dokáže doporučit nejbližší bordel na základě zadaných kritériíí :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: SCHWAB: Doplnuji pro zajimavost o diskutovane Kladno. Panelak 3+1 za 2.8mio a vyse:

    https://www.sreality.cz/...2B1®ion-id=3661®ion-typ=municipality&razeni=nejlevnejsi&bez-aukce=1
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Naopak, tím je to ideální místo !
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: musis hledat, jde to. Spolubydla hledala treba ten barak rok, ale naslo se, a 2.2mega je fakt dobry...

    Vim, ze moznosti jsou, koukam na fyzicke realitky... kamosi v nasem okoli zkupuji kazdou chvili byty tady v okoli parku, uz jich maj neco jako 20+, pronajimaji.

    Treba v Privoze jsem mel vyhlydnuty dvoupatrovy dum (jo, v cikanske ulici), v bezvadnem stavu. Drevene podlahy, vybaveni ala anglicka hospoda (jakoze vsude drevo, takova ta bytelnost). Chteli za nej tusim 1.8

    Ale vic cikanskou ulici v ostrave nenajdes. Bohuzel Adla ma po jiste udalosti v zivote smrtelnou hruzu z cigosu, takze to pro me pada.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    LAUNCHER: To si musí pronajímat Jana a její kamarádka co jsou chudý studentky a přivydělávají si, jinak je to kuplířství ...
    Ale zase jim můžeš zajišťovat služby:
    ostraha, catering, pořizování fotek pro inzerci na mapy.sex.cz , komunikace s klienty místo nich (někdo musí s klientem chatovat a domlouvat podmínky, když slečna právě maká na dílně), zajišťování úklidu a praní prádla (bejvá velká spotřeba ložního) a podobný věci, a za to si jde docela dobře účtovat ...
    Resp musíš to tak dělat abys tam sice od nich měl prokázenaej příjem, ale ne moc velkej - a pak jsou prachy bokem co nejsou vidět :-)
    A taky je dobrý aby pár místních fízlů mělo slevu, to napomáhá stabilnímu byznysu.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Takze uz mas dva zakazniky :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: vidis, tim jsi mi pripomel, ze bych chtel nejaky udelatko na nabijeni veci z autobaterky, ala auto zapalovac. Zabavil jsem tu Adli baterku z auta (po nakupu nove), ale ta jeste muze slouzit.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Rikal jsem si, ze si v Ostrave koupim par bytu, ale domnivam se, ze 3+1 na sidlisti nestoji v Ostrave avizovanych 350k, ale nejmene 1.4mio.

    Zdroj: https://www.sreality.cz/hledani/prodej/byty/ostrava?velikost=3%2B1&razeni=nejlevnejsi&bez-aukce=1
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: tyvoe, ale udelat tam bordel ;)))

    Blby je, ze tam bydli jeden clen parlamentu (nebudu jmenovat, ale znate, kdu-csl), policajt a reporterka CT Ostrava.

    Tam bordel,... no, nasla by se lepsi mista ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SCHWAB: jo, to tady taky. Treba ten Adli byt bez rekonstrukce 1+1 stal taky pres mega neco, mozna i vic. Moc jsem nepatral. Zalezi kde, jak, od koho.
    Kazdopadne koupit tady byt neni potiz. Spis je casto potiz jej prodat. Ostrava je obrovska, jako fakt.

    Spolubydla ted koupili domek taky neco jako 3+1 a 3000m pozemek za 2,2mio
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Takovej prepper a prazdna baterka! Styd se! :-D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    When life gives you lemons, make lemonade :-))

    Az bych rekl, ze se primo nabizi moznost, pronajmout si levne nemovitost od ID Overdrive OVERDRIVE a zacit tam provozovat byvalou servirku Janu LAUNCHER.

    ;-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: na druhe strane parku. Partyzanske namesti. Tenhle dum. Prizemi vedle vchodu na 3.hodine

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    jak se srovnávalo kladno a ostrava OVERDRIVE tak 3+1 v kladně jsou za desetkrát tolik. A i 2+1 se dostanou přes tři mega.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Coz je smutne. Ale zaroven vcelku bezny periodicky proces leckde.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam