• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Pacient tedy chtěl telefonovat na zdravotní pojišťovnu, stěžovat si na jednání lékaře a po strážnících žádal telefonní číslo. Strážníci mu vysvětlili, že toto číslo je v rámci konspirace utajeno a vyvedli ho z budovy.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ukradeno z jakou mate naladu obrazkem

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky si pujdete zabehat?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: A na to primator

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    AgroFertig!

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    E-rouska zije !

    Domníval se, že má v ruce implantovanou eRoušku | Krimi Plzeň
    https://www.krimi-plzen.cz/a/erouska/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Navic jsou vsichni ockovani, proto je take je mozne je sledovat pomoci cYpove technologie.

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Jo, takovych kramu je par i po praze.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Polsko na 2 tydnu uvolnuje restrikce.

    Gilhade! Muzes jit ven. Za 3 tydny po c19 nikdo ani ne(v)zdechne
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Copy pasta:

    A je po covidu uz i verejne. Temer od radnice probiha nejaky zavod-beh. Komenaky jsou plne bezcu, bez rousek, kdo koho dobehne s tim se potka. U radnice stoji stany, speaker s mikrofonem.... to uz neni pravda. Asi snad vubec...

    Odmitam jit bliz pro lepsi fotku

    To jo, v nemocnicich organizatorum podekuji. Trochu mi vadi, ze v Ova nemam cislo na zadneho novinare. Zajimave je, ze se bezi od radnice. Statni urednici ocividne nemaj prescasy v sobotu.

    To by me zajimalo, zda pes rika, ze na verejnych prostranstvich se dnes muzou provozovat sportovni akce nad 100 lidi, bez ochranych prostredku. A kdo k tomu povolil zabor mista v parku.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pocitadlo, kdy se veci vrati do normalu. Hezke. Aktualne 7 let

    [ YMLADRIS @ viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2/COVID-19) ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Jinak v zapadnejsi evrope byvaj treba i yogurty, cokolady, vsecko mozny. Ale u nas jsou dokonce regaly “s proslou zarucni lhutou”, coz jsem teda jinde nevidel.

    V centru Ovy je takovy kram, kde se tyhle po-zarucky prodavaj, Embargo tam dycky nakupoval veci pro Labku a nikomu nerikal, ze je to prosly. Pak si toho nekdo vsimnul, no kupovalo se to dal ;) ale ja tam nikdy nebyl.

    V Ove moc dumpster nefunguje, i kontaky u nas pred barakem, tak kazdy den projede tak 5-6 lidi. Nezustavaji tady ani nabytky a tak. V Praze jsem krom postele mel vsechno od kontaku, tady to nejde, pac dycky je nekdo driv a asi se tady ani netoci tolik lidi, ze bys vyfasnul rok starou Ikeu, jak na Zizkove.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Hezka zasobicka. Sak treba Slunko a Drevena_Krysa takhle resej uz dlouho, coz je mmchodem jediny mod, jak ted muze clovek, ktery musi mit uz rok zavreno, nejak prezit.

    Proto se vyplati aktivovat mod http://zkvaseno.cz, abys nasledovne nemusel nic vyhazovat ;)


    Mmchodem napadlo me, ze posledni genetika, co jsem Chido videl a delala na ni, tak byly zmrzle mysi, ne?

    Tam byla finta v tom, ze se hledala geneticka sada, ktera u mysi zpusobuje to,ze ji vymenis krev za neco, vlastne aby ji nepopraskaly mrazem bunky a zmrazis ji. Ukazalo se, ze mys je schopna to prezit a fungovat... myslim, ze jse zahlid i vysledky v Nature a Vesmir-u. Ale jestli to byl Chido team, to uz jsem nezkoumal.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    U jednoho kramu jsme to naferovku vybirali vedle kamionu kterej prave vykladali - kamion nadoraz k rampe, takze z kramu na nas nebylo videt, zevnitr bylo slyset pojizdeni paletaku a my stali metr od kamionu kde jsme plnili tasky :-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    A mozna je to i bezpecnejsi nez jit pro to do kramu klasicky, s ohledem na covid :-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---


    Tak jsem si dnes zkusil dumpsterdiving, tohle je nasbirano za 1,5 hod ve ctyrech lidech ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem nekteri nyx-virologove objevili zpetny prenos c19 na jinesavce nez cloveka. Tak jsem si rikal, no dyk to znate....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam