• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SPECZ: Cyve, tak to jsem uz rok punkac a nevim o tom! :)
    Nebo se to pocita jen kdyz to delam, abych nasral nejake idioty, ale nepocita, kdyz na ne seru a delam to pro sebe?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Pojďme nasrat vládu! – Punktopia
    http://punktopia.cz/pojdme-nasrat-vladu/
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: ne, v nyxdroidu to hází do správný diskuse ale na úplně jiný příspěvěk, na desktopu to funguje korektně.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    kámoška v brmlabu fotila našla ve skříni neoznačený vzorek - a teď jí pěkně sere že neví co to je:

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Jako na vsechny socialni site, kde jsem? No, ne, no,... srry.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SPECZ: aha, tak to je rozbitý jen na nyxdroidu, na desktopu maká
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: ten link nejak nefunguje jak bych cekal
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    starý Indián vypráví vnukovi o bitvě, která se odehrává v lidském nitru? Perou se v něm dva vlci - hodný a zlý.
    "A který vlk vyhraje?" ptá se vnuk.
    A starý Indián odpoví: "Ten, kterého krmíš."
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja vim, ze je to picovina. Ale poprve kvuli tehle picovine fakt brecim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Bohuzel jsem si tim rozbil internety: okamzite povypinane notifikace z ruznych socialnich siti, pac je to zatim fakt hruza, kolika lidem se to libi. No nic. Cena za uspech.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zatim muj nejretweetovanejsi a nejlajkovanejsi prispevek internetum:

    [ OVERDRIVE @ viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2/COVID-19) ]
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Malorazka s tlumicem v pazbe ze slavie a pridelanym cinskym laserovym ukazovatkem se taky pocita ?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Vis jakej je nejzasadnejsi rozdil mezi kanadama a teniskama ? Kdyz v kanadach slapnes do hovna, je cely tvoje !
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Keď sa modlitba skončila, odložil knihu na stôl vedľa kríža. Muž pred ním si čoskoro odkašle. Každý si pred spoveďou odkašle, akoby hriechy boli skryté v hliene a slinách. Nikolaj mal slabé tušenie, že muža už niekde videl, no nepamätal si kde. A meno mu nič nehovorilo. Muža na okamih prekvapilo, že spoveď sa bude konať tvárou v tvár a pred ňou bude musieť povedať, ako sa volá. Ak mal byť Nikolaj úprimný, aj tak tušil, že muž neuviedol svoje pravé meno. Možno bol z iného spoločenstva. Občas sa stávalo, že aj členovia iných spolkov so svojimi tajomstvami prichádzali sem, kde bolo všetko malé a anonymné a nikto nikoho nepoznal. Nikolaj dal niekoľko rozhrešení aj veriacim Nórskej štátnej cirkvi. Ak oň požiadali, dostali ho. Božia milosrdnosť je nekonečná.“

    Citace z knihy
    Diablova hviezda
    Nesbø, Jo
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Priznejte se! Kolik z vas ulovilo vzduchovkou, prakem nebo sutrem cokoliv ziveho, nez vam bylo 18?

    6 hlasy od 6 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Uplne jsem zapomel: kamoska z Italie mi vykladala, jak ve 10-13 let jim tata dal brokovnici a chodili na zajice (mozna kraliky, nejsem si tady jisty prekladem)...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam