• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Kamosova uvaha:

    Od brezna uvazuju o goth/punk/metal koncertu, kam by vsichni prisli v atombordelech s protichemickymi a protibakterialnimi filtry a misto koure poustet na podium slzak. Jednak by to otestovalo, ze lidi maji vsechen gear v poradku a druhak by tam nelezli policajti jen tak.
    Ale kdybych to udelal, tak budu urcite za strasneho porusovace narizeni a terroristu, zatimco vlizt do narvane saliny jenom s kusem hadru na hube je legalni a spousta lidi je k tomu nucena svou ekonomickou situaci.
    A z toho by se - vazeni - jeden pojebal.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem

    26,000 years ago in the Czech Republic, one of our ice-age ancestors whose name is not even remotely remembered, selected a hunk of mammoth ivory and carved this enigmatic portrait of a woman - the oldest ever found ow.ly/L77G30n05qc


    https://twitter.com/rainmaker1973/status/1359842256547643397?s=21

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pojďme nasrat vládu! – Punktopia
    http://punktopia.cz/pojdme-nasrat-vladu/

    Takove to, ze se jako budes chovat rozume, a nepotrebujes k tomu Burese. (A ani opozici).

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: jo, to se resi uz tisic let. V Italii je zas zakon, ze musis vencit psa aspon 5x denne, jinak je to trapeni.

    Tyvoe, tyhle zakony tady mozna, a to spis mozna, zacne nekdo resit tak za 5 let a jedina razitka, co ted budou hvizdat, tak budou umrtni listy, dedictvi a exekuce.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Ocekavam, ze za naseho zivota nekteri panicci v CR, o sve psy tak jako tak prijdou. Mavnutim kulateho razitka.

    Protoze drive nebo prodeji sem doputuje nejmene toto:

    Dangerous Dogs: Owning Attack and Guard Dogs - France - Angloinfo
    https://www.angloinfo.com/how-to/france/family/pets-animals/dangerous-dogs
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak Adla nasla, ze 2019 se odhadovalo 2 miliony psu a asi milion kocek.

    Tak to je 1:3, a ta cisla muzou byt dost podstrelena (moc se mi nezda, ze psu je vic nez kocek, ale nevim, no).

    To by byla tancovacka. A jeste treba divocaci do toho.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vis co by byla taky totalni haluz? Kdyby uz se to delo.
    Jakoze by treba korelovalo to, ze tu mame snad nejvic mazlicku v evrope s tim, ze jsme best in covid.

    Uz jsem to naznacoval v covid auditu, ze by bylo mozna dost zajimave udelat pcr vzorkovani domacich mazlicku z nakazenych komunit.

    Jakoze zadna panika, zatim v klidu, ale asi je rozumne o tom premyslet.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: stejne si myslim, ze je to spis prilezitost pro vybusniny... ale proti gustu.

    Kazdopadne umis si predstavit, ze by se to fakt stalo? Ze by pejsacci zacali prenaset nejakej morovej kmen covidu?

    Jak tahas tem ubrecenejm detem a babickam z ruk ty Punti, Aliky, a topis tisici kocickama?

    Ona ta norkova farma totiz nesla srat jen tak z legrace, a jestli uz na to nekde zdechaj tygri, tak ta genetika od kocky domaci mozna zas neni tak daleko. A jak casto se tygrici potkavaj s lidma, zejo?

    Podle me je to moznost sice ted zabavna, ale za 1/2 roku zcela realna.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem, jak Bures dnes rek, ze na nej opozice porada dzihad, tak jsem usoudil, ze vyhodil Maru Prchala a PR mu zacal psat Dan Landa.

    Ale mozna je to jinak, mozna si Bures jen rikal: “tyvoe, musim se na tu plesku nejak pripravit, co vlastne resi, at nejsem za kokota”
    No a slovo dzihad mu proste u uvizlo v hlave a nemoh se ho zbavit.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: ted jsem tady dostal ROFL! Jakoze vazne az tak, ze jsem se polil kafem a tak...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: "V zemi, kde kazdy ma aspon 2 psy nebo kocicku" - Nemame zadne domaci mazlicky, nevidim duvod. Mame deti, coz mi prijde lepsi, ale nic proti vkusu.

    "Otazka je, jak mazlicky hromadne zpopelnit." - Pokud mi dopravite nakladak ruznych urvanych, hysterickych, pripadne agresivnich psu vsech druhu a barev, klidne se o to postaram. Budu chtit proplatit strelivo, benzin, pronajem bagru a nejaky cas.

    Prosim bez jejich blaznivych majitelu. Tez nejsem bez viny, tak mi neprijde, ze mam na to vhodny mandat.

    Ale jestli je to nutna podminka, muzu predat na jine lidi, kteri by asi nemeli problem ani s tim ;-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pekne, pekne. Dnes jsem nasel asi 3 clanky o dalsich savcich, co zacali umirat na lidske mutace c19. Rika se tomu zpetny prenos, defacto to rika, ze to zmutuje na 7miliardach lidi a zacne to vrazdit dalsi savce. Izraelci uz asi mesic varuji, ze cim vic ockuji, tim vic se jim posouva vek hospitalizovanych dolu, plus nekteri (prej je to panikar Flegr) rikaji, ze pokud nezacnem ockovat domaci mazlicky, mame problem. Hahaha. V zemi, kde kazdy ma aspon 2 psy nebo kocicku, tak to bude urcite velka legrace. Otazka je, jak mazlicky hromadne zpopelnit.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    No co? Dame konferencni hovor? Jeste mi zustaly nejake dogecoiny, tak budou i zmackana petikila za lem kalhotek, cuz?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Základ populární sociální sítě Clubhouse tvoří software málo známé čínské firmy. To vyvolává bezpečnostní obavy | Hospodářské noviny (iHNed.cz)
    https://zahranicni.ihned.cz/...tvori-software-malo-zname-cinske-firmy-to-vyvolava-bezpecnostni-obavy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud clovek umi Eng, tak tahle kapela ma podobny potencial jako Havarna

    Bubbles and the Shitrockers (feat. Alex Lifeson) - Who's Got Yer Belly
    http://www.youtube.com/watch?v=4vLaO7hoTxM
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo jo

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Co me sere je, ze se ted vsechno spolitizovalo na uroven neudrzitelne diskuze. Takze Vondrak je “pro vladni” pac je z ano. Jenze ne, on ve snemovne prohlasil, ze jsou curaci, a ma se to delat jinak, ale ze si nedovoli nerict, ze vyjmecny stav neni potreba.

    A vsichni = no jasny, on je z ano, tak kope za burese.

    To vidim jako pruser.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SCHWAB: Jde o to, ze to je fiziologicke poskozeni. Hledej niz jak jsem psal o “fog mind”
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam