• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zas neproslo, ze hejtman by se melo psat hate-man.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pritom ona furt resi, jak bylo desne bozi, ze dala petku za to, aby si dala skolu smyku.
    To mi pripada, jak kdyz by ridicak dostaval kazdy, aniz vby nekdo slohnul tatovi skodovku.

    Nic proti, Adla ridi paradne a je jediny ridic co znam, ktery jezdi, co auto da, podle situace, pac cas je drazsi nez benzin, ale to, ze se boji obratit auto na strechu, je furt skoda ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dneska, konec cesty s patricnou znackou, po kolena s nich, v tom zabodnuta filcka.

    Ja: adlo, naval klice, tohle bude prdel
    —- adla mi po minute dohadovani navali klice od sveho auta a sedne na spolujezdce
    —- samo jsme tak na 3 konce zapadli, a ja si hraju, jakoze dopredu za jedna, naser si, dozadu, znova do zadu ale se zhoupnutim, dopredu za jedna, dozadu... dopredu na dva a jina se spojkou
    —- proste carmageddon v 40cm snehu
    —- 2 minuty (normalne za tu dobu prumerny player ani nevychyta zakladni pohyby, ne tak comba a fatality) adela poskakuje na spolujezdcu a strasne rve
    — radim a s klidem odpovidam, zda nekam specha, nebo je ji snad lito podrazek gum v pul metru snehu, furt rve a poskakuje
    —- nakonec jsem to dal na artistic combo, jeste s dalsi otockou pres pedal, ne rucku a jeste jsem se u toho chlamal, Saladin style

    U fabky me sere asi tak vsechno, ale co me sere dost je, ze neslysim otacky pres zvuk klimatizace. Normalne, kdyz mas cas koukat na budiky, nasrat, ale ja jezdim (jako i jine) na zvuk motoru.

    No bozi!!!!

    Kdyz bych vedel, ze Adla pribalila moje snehove retezy, vletel bych s tim do pole, ale rekla mi to az doma, koza.


    Nemam ridicak!!!! Ale ridil jsem 20t kamion s navesem (celkova vaha, prelozeny o 6t), kdyz ridic na piku odpad, pote, co jsem byl nabran jako stopar (s 500g hasise v baglu na dalnici s mrtvym ridicem a prelozenym nakladakem u Lionu zustat NECHCES!!!), ridil jsem mercedes 209c, zapadly na 3 kola uprostred pisecneho lesika, kola podlozena bundou igelitem a kartonem.

    Tyvole Fabia? V Ostrave? Ve snehu? ZUUUUUZO!!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: Ser na punk. Delej to dal.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SPECZ: Cyve, tak to jsem uz rok punkac a nevim o tom! :)
    Nebo se to pocita jen kdyz to delam, abych nasral nejake idioty, ale nepocita, kdyz na ne seru a delam to pro sebe?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Carevna

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Toz squatting na lede neasi

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ohen na lede 2

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ohen na lede 1

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ma zena vypada jak morovy doktor

    SPECZ
    SPECZ --- ---


    Akorat v tom maj sami hokej, svatby a pohrby jsou ve sloupcich nezmeni se i zmeni se :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Se mi poved jinotaj, tak ho musim spamnout vsude:

    Jsem si to vcera predstavoval tak, ze Sauron hodi valku ve Stredozemi na Kraj, hobiti ho s tim poslou k sipku, ze na to nemaji a Sauron rekne: ok, tak navalte Prsten a ja s tim teda neco udelam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: No a jeste tam jsou takove drobnosti (bejvali, proto to chci videt), ze jako isp musis poskytovat pristup k veskerym datum a to tak, ze povinne umistis jejich man in the middle hardware do svojich serveroven. .... to bude panecku botnet.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Prelozeno do cestiny:

    Naberou zejmena par neschopu za neschopacke penize, ktere by si v soukromem sektoru neskrtli.

    Na vse zasadni si dal budou objednavat soukromy sektor, jako to cinili do ted.

    Secteno a podtrzeno: Dalsi zbytecny urad. Dalsi spatna zprava o vyhazovani penez nas danovych poplatniku.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Cute

    How a Handgun Works: 1911 .45 - Animagraffs
    https://animagraffs.com/how-a-handgun-works-1911-45/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A spat!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mozna je to neco, jako obmena vozoveho parku. Ze jako mossin nagant po dedkovi uz nic moc... ja ti nejak nevim no. Toz jako Tikka T3, kdyztak, prosim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    No, jestli to zrovinka tedka padne na urodnou pudu, to si teda fakt netroufam odhadnout. Pokud chcete nekdo neco vracet, vemte to pres Ostravu. Ja to poresim za vas ;)

    Jako udelat zbranovou amnestii v roce, kdy narust poctu nove zakoupenych zbrani je neco jako ve stovkach procent, to me zas pobavilo.

    Začala další zbraňová amnestie, lidé mohou zbraně bez povolení vracet do července
    Před 2 hodinami
    Už dva týdny můžou lidé bez obav z postihu odevzdávat nelegálně držené zbraně a střelivo, případně i dodatečně vyřídit potřebné doklady. Jde o pátou zbraňovou amnestii v historii Česka. Poslední takový generální pardon vyhlásily úřady před sedmi lety.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Co sem to prave videl?
    To je ale vesely malicky narudek, zijici predevsim praci svych rukou, milujici zabavu a dobre jidlo... nebo aspon... jakekoliv jidlo.

    【脚ガー】朝鮮人民軍歌 / 日本語字幕 JAPAN.sub / Military song of DPRK
    http://www.youtube.com/watch?v=aIS61YdiCU0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam