• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Ehhh, coze / jak jsi na tohle prisel?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Zdroj je Blesk
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: ? :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Detr Spiegel!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Jinak jsem v soku, ze si to novinky neozdrojuji. Zurnalistika po cesku...?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SPECZ: OVERDRIVE:

    Hamburg - Grüne verbieten Einfamilienhäuser: Traumhaus adé - Kolumne - DER SPIEGEL
    https://www.spiegel.de/...milienhaeuser-traumhaus-ade-kolumne-a-00000000-0002-0001-0000-000175196783
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #practical

    Pokud mate tendenci lidem neco vysvetlovat a jste z toho unaveni

    - vydrzte
    - jedte na “lzi detem” v tom smyslu, ze furt dokola opakujete: ochrana dychacich cest, rozestupy, umejvani rukou, preventivne povazovat sam sebe za nakazeneho, pcr/atg testy i jen pri podezreni, ockovani
    - opakujte furt svoji pisnicku, ale nemusite argumentovat
    - netlacte
    - reagujte na kazdou zjrvnou dezinformaci tak, ze “blbuvzdorne” zopakujete pravdu—- netlacte, neargumentujte, neurazejte se. nula emoci. Jen kolovratek

    Vysvetlim:
    - pribyva lidi, kteri jeste pred tydnem byli radikalni odmitaci, a ted maji v okoli nakazu
    - zacinaji se bat, a kdyz vi, ze jste mluvili jednoduse a mluvite furt stejne, zacinaji si chodit pro informace a je videt, ze najednou poslouchaji, uklidni se, prestavaji tlacit, opousti nesmysly
    - podrzte je, i pomoci lzi detem, poradte, furt bez emoci, zadne “ja jsem vam to rikal”

    Ma to cenu! Byvaly odmitac co pochopi aspon neco, tak ma vlastni skupinu, ktera mu veri. Pravda nakonec projde.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: 6 kostek vule (+ pripadne opakovani za karmu - az 3x) versus 2 power/charisma ducha, to asi fakt nedaj :-D ... obzvlaste ten liskodlak by z toho fakt nespal ... :-D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: ja bych jim dal!!!! Udelal bych necekanou vec, ze duch je stejne inteligentni, jako jeho forcece a zahral bych jim tam ; “fuuuj, co to tady jee? S timhle ja tady nebudu!!!”; kdy treba duch cloveka bude holka, a duch zvirete ji bude klovat oko a furt ktrast rozdelana kouzla.

    At si naserou s tim, ze bytosti pouzivajiC, jak kdyz by to byl jednorazovy balicek sirek.

    Ono to taky muze byt ultra cute, a syn si bude hazet vuli proti charismatu ducha (power), aby vubec byl schopny tu roztomilost poslat na smrt, a podobne.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: prosimvas, a jsou k tomu nekde primarni data? A mohla bych je videt?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: jo a on to byl Mojzis
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: ne, tak takhle to nefunguje, ale Adlu to rozesmalo.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: stejne se bude mit, ten clovek, co na nej vyjde 666... periodickych, sice to bude pit po panakach, nebo tak,...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Podle me to pujde dotahnout tak na 2,80,- za pullitr. To mas nejakych 28 milionu na milion ockovanych. Nemuzu to najit, rekneme, ze den karanteny stoji 50 milionu. Tak mi to vychazi, ze treba za tyden to vyjde hrube levnej.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Pokud by pivo stalo 6kacej, jak je to cca v becce z malobchodu, dnes jsem jich zaplatil 2666,666... periodickych.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Toz, dne som zaplatatal posledni ty dane, zdravky, asocky a tak.

    Predpokladejme, ze pivo by stalo ctyricet, ono to de masove stahnout, kazdopadne za tu cenu jsem jich zaplatil dnes 400.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Staci se zamyslet: ke kazdemu ockovani 10 piv zdarma (pro nepicky ekvivalent ve slusne veceri, nebo tak).

    Share, nez to smazou.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Gaslighting. Neviditelné domácí násilí zbaví oběť vůle se bránit | Heroine
    https://www.heroine.cz/...logie/4138-gaslighting-neviditelne-domaci-nasili-zbavi-obet-vule-se-branit
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pac vim, ze tady par lidi Biblu cetlo/cte, napadl me takovy jinotaj:

    Predstavte si, ze prijde Abraham za Bhem na tu horu, a B se mu zjevi, a preda mu misto desatera takovej, ze jako volnejsi plan, jak by to slo udelat lip.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Už žádné nové rodinné domy, chtějí prosadit němečtí Zelení - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/.../clanek/uz-zadne-nove-rodinne-domy-chteji-prosadit-nemecti-zeleni-40350686
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam