• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: proc mas pocit, ze crypto je horsi nez oblibene zelene bankovky?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vtipne je, jak ti sami lidi vubec nedavaji pozor na nejake socialni signaly, pac pokud v CZ komunite existuje nekdo, kdo vic bojuje proti cryptu, nez ja, tak ho asi neznam, i kdyz par lidi to resi z dalsich pohledu, z kterych taky vyplyva, ze crypto je scam bilych modrych limecku, ze ktereho se plati v podstate ty nejzlejsi a nejbezohlednejsi verze totalit a kradezi dneska, a kazdy, kdo na tom vydelava je na urovni podvodnika a pasaka, i kdyz by za tim mel jakkoliv bohulibe planuy.

    Tzn, ze bych zrovna ja doporucoval crypto market, to se FAKT nestane a nikdy nestalo ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Organizuju grylovacku aneb poroc v CZ nefunguji startupy

    Tak jo, ja nakoupim, poslete mi treba 200,- pres revolut
    Z davu: ja nevim co je Revolut
    Ja: o k o to lip, tak vas pozvu, a za kazdeho dostanu 450,- to nam zaplati akci
    A: ja ti ty prachy dam pozdej na ruku, nechci obchodovat s bitcoinem
    B: no, tak jsem se na to dival (ne, ze by to nainstalloval a zkusil) a nema to zadne vyhody
    Ja: no, je to nejlepsi bankovni system na platby v mikro hodnotach do 1000,- czk, nic to nestoji a ma to dobre stredove kurzy a smenarnu, lepsi jak banky, kdyz potrebujes jine meny (ideal na platby z netu)

    Oni: naah, na to ja seru, dalsi banka

    Tak si povzdechnu, a rikam si “skoda, konecne takhle to bylo i s Linuxem, vzdyt jsem dost blbej, aby mi stacily Widle, k cemu potrebuju Linux”


    Akorat nevim, za co teda nakoupim, kdyz mi (krom jednoho) daji prachy az zpetne. Pac jsou chytri a umi obevovat veci. (Zas tim vyridis lidi, do kterych nechces nic investovat, no, pac plati zpetne a nemaji drive neco zkusit. Snadne, mily Watsone.)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: Cim se lisi "jet na tabor" a "jet na vicedenni akci"? :)
    Jako stany/chaticky, spolecne akce, individualni akce ve skupinkach, spolecna vyvarovna/indivindy vareni ... takovych uz jsem zazil dost (at jako dite, nebo jako dospely, v tom druhem pripade jak s partnerkou, tak bez a nevadi mi, kdyz si nekam takhle vyrazi ona )

    Jenze ono je to taky o pristupu - nekdo to ma "nikam nepojedes, jeste bys tam koukal/a po zenskych/muzskych" no a jiny vola domu "Hele, uz jsem na nadrazi, tak koukej vykopat vsechny milence a milenky, at je doma volno driv nez prijedu :) "
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zadani podminek me prace, z moji strany:

    pokud tam budou mladi komousi a tatcheriste, jsem pro to, at si hadaj picarny mezi sebou, odmitam jakkoliv moderovat indoktribovana decka, co misto cowboju a indianu resi modrou a rudou. Ale nijak bych je neomezoval, jen at si hraji… na klepacich s merunou a startkama.
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    EVELINA: Našla jsem tu sýpku, musím se tam zajet někdy podívat, úžasný prostor..
    https://www.osovabityska.cz/o-obci/historie/58-galerie-sypka#
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: ano, vlastně jsem byla už jako dospělá, bylo mi kolem 20, takže časna dospělost, nádherné místo u Osove Bítýšky, myslím Vlkov, spali jsme v rekonstruované sýpce, tematicky zaměřeno na černobílou fotku, vyvolávání v černé komoře, atd.psali o nás i v místních novinách;), ráda na to vzpomínám
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Zajimavy napad z twitteru: jeli byste na tabor pro dospele? Vadilo by vam, kdyz by partner jel (branili byste mu)?

    — ma odpoved:

    Uz nemuzu hlasovat,ale pripadne mi to jako dobry napad,a tudiz ANO.Zene bych v tom nebranil,ona me zrejme take ne.Idealne ovsem kazdy zvlast.

    Dodavam, ze by se mi to i vcelku dost libilo, jak tematicky zamerene, ala kone, pocitace,hrani na hudebni nastroje, ale treba i kurz preziti (stavba pristresku, komunalni vareni ze ziskanych zdroju, preziti s minimem “nuz,sirky a co mam na sobe, a to pro cely tabor, tedy ne individualni)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zajimavy napad z twitteru: jeli byste na tabor pro dospele? Vadilo by vam, kdyz by partner jel (branili byste mu)?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak Hetesa : Sex drogy a cyb’n’roll je zatim vcelku nuda, a ne cyberpunk. Nicmene ma obcas zajimave info, znate treba vydavatelstvi Anok Books?

    Puvodne udajne vydalo The Anarchyst Cookbook (filurt mi nikdo nechce pomoct s ceskou variantou, kde zaroven dame aktualni navody na nejaky ten mayhem, podle toho, co umime? Kompy, chemie, vysilavky,… ja bych chtel pridar neco k sobestacnosti, bejake navody na neddovolene oxbrojovani bych tam chtel,… atd.

    No, zas rozbihava mysl, takze Amok Books, maji pry mit treba “techniky vloupackybod a-z”, nebo “prani spinavyh penez”,….

    Zatim jsem nasel “ted jsme cikani”, coz muze byt taky zajimave.

    Odkladam na vic rano:



    Amok Books - Amok Books
    https://www.amokbooks.com/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Mmchodem: vite nekdo neco o Truce? Cim se zivi? Kde zije? Deti, psi, kocky, partner(-ka?).
    Jak vypada? Furt stejne? Nebo mladne, jako Evelina ci Hyena?

    Zas jako az tak me to u srdce neboli, ale kdyztak, ze ji pozdravuju.


    A ted uz konecne chvilka sneni? Nejak jsem se rozepsal. Chmm.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jdu klimat, ale postreh: po 2-3 hrnkach makoveho caje ;tak 20makovic na cca 2litry (2-4 hrnky)… proste nastane moment slabost (aai Mena tlaku) a pak rizvlacne roztekle pavoucatko Spiderer. Ale ne uplne down & under

    Ale ubalit si cigo.m je nemozne.

    Ubalim za chuze, v precpanem
    Mhd, v kase, jednou rukou, drugou jednou rukou. Na ketaminu bez tela, na LSD v jinych konotacich,…

    Ne vsak, kdyz najede caj. Pokazde uz je zamotane, nez olyznu, prijde mikrospanek, vzdycky cigaro upustim, nebo se vzbudim trhnutim a tabak je pak vsude.

    Vcera za 8h jsen zvladnul 4 ciga. Nepomaha se premahat, uvolnit se, mluvit,… ne proste velmi rychly a brutalni coma>restart. 2h na cigaro. Hromada mikrospanku, pritom normalne muzu cist, jist, varit, asi blbe, asi v nejhorsim i ridit,… proste normalka a hromady let zkusenosti. Ale mechanicky zen baleni cigarett mne proste spolehlive vypne.

    Docela by se mi libilo mit na hlave nejaky merak, co vlastne se v mikrospanku zmeni, pac ten sesup do vtrrinoveho bezvedomi. Na H to nebylo tak markantni, ale opiovy caj je proste takhle, chca nechca. Vyspany, utahany, sam i ve skupine,..

    Drobne detaily.

    Jednou jsem si tak vsimnul, ze spici lide nikdy nekychaji (neznam vsechny lidi, ale nikdo, co znam). Tak jsme se hadali s Adelinou tetou (plicaeka Mudr), no a je to tak, dokonce je i nejak vysvetleno, proc ten reflex ve spanku zanika.
    Tak ja proste umim bejt vypnutej u kazdeho baleneho ciga, uz asi 100 let zkouseno v praxi. A taky mi vypadne u horici cigaro, rado. Proto jsem mel derave matrace a periny, nekdy zupan a tak, a na opiatech jsou ciga nebezpecna jaxsvin, no.


    Tak, a to byl posledni postreh u domackeho cajovani a jdu si halucinovat. Jak to clovek rok nemel, zas to dela i vizualni halucinace i zvukove. Predchvili me z parket pozoroval imaginarni pes a kdesi za zdi hraje nesrozumitelne radio, nejake lidske hlasy, coz je ovsem nesmysl, pac za zdi je ver ex
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Zmizeli po Anglicku? ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jedna tak trochu eroticka, pro mistni buziky ;)

    Uz mi zapojili druhou antenu. Zatim jedinej efekt navic, ze mi pri plavani byla kosa, a makovicovy caj (uz se blizime do finale, pac 2,5 dne-noci snespat a uklidit 2 baraky a 2 zahrady, az jsem se rano nemoh pohnout+huba a mozek jediu hur nez na pika-pikacu, to uz staci… holt opiaty po hodne letech moc neuspavaji, ale kouzlo to furt ma, az moc…)… jo no, tak 16ka pivo a makovicovej cajik me zmazaly jak klokana. Mam potiz trefit tlacitka, vzdy o jedno jinde, coz uz je moc i na mistni posadku, (a na me taky;).

    Tak sexy buzicek. Pac a pusu & 3x slava!!!

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Aktuální, reálná zpráva: https://apnews.com/article/bagram-afghanistan-airfield-us-troops-f3614828364f567593251aaaa167e623

    The Onion, "zpráva" vydaná před deseti lety:
    U.S. Quietly Slips Out Of Afghanistan In Dead Of Night
    https://www.theonion.com/u-s-quietly-slips-out-of-afghanistan-in-dead-of-night-1819572778
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Noa takovehle rozbihave mysleni vic jak 3 dny fakt nechci. Takze krabice za 3x zmizne a bude pokoj ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LIBRIUM: Uz jsou oplachnute a susi se na strese na slunci. Udelame to, jak rikala ma dobra kamostka: ten tvuj pes je jako ty, narocnej zakaznik, takze do kundy, do huby a do prdele, a pak jeste ceka snidani do perin.

    Takze tohle bude bleskovka na 3x. Rychle do plnejch, zadny skladovani mrtvejch stetek.

    Sak uz ted jsem vic jak 15h v polo-limbu. Luxusni tot stav (sak prave, krom toho, ze je to me oblibene afrodisiaum, taky me napadlo to mimozni prirovnani: stav z makovic je proste to, co zbyde po trech orgasmech, kdyz uz kourite v propocenejch perinach ;)


    Hledal jsem sigura 3x-Tam-a-Venka a nasel svou (svou oblibenou) basnicku….


    4/20/2006

    Zjistil jsem, že jsem první umělá inteligence
    Zjistil jsem, že jsem první umělá inteligence

    mé ego je totiž lego.
    lego, lego...

    ...legovaná ocel,
    chlupy ze psa či vlka,
    ptačí lebka,
    kostra krysy.

    jsem složený,
    složitě,
    mozaika prasete v žitě,
    ze stavebnice,
    dětské hry,
    asi merkur...
    ...venuše, země, marz.

    jsem první umělá inteligence vložená do těla prchajícícho zajíce.
    rozpálená do běla,
    kalená světlem měsíce.
    podkutá vibramem.

    inteligence komínů,
    dálnic,
    odpadků.

    krev a cisterna na mlíko.
    vibrace, šplouchání, hvízdání brzd.

    ochočený ostnatým drátem,
    zlatými klíckami.

    zloděj v zaniklých v zahradách.
    loňský vítěz hry na schovávanou.

    jsem tedy jste:

    písek pána snů v soukolí synapsí.

    hra v sázky a dostihy.
    sázíte,
    máte spoustu dobrých rad,
    od dvou je to snad stereotyp?

    důstojná hra v šach.

    písek místo kamenů,
    v hodinkách.
    ostrá zrnka v ozubených kolečkách,
    z merkuru, z titanu,
    z oceli, z lega...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam