• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak Hetesa : Sex drogy a cyb’n’roll je zatim vcelku nuda, a ne cyberpunk. Nicmene ma obcas zajimave info, znate treba vydavatelstvi Anok Books?

    Puvodne udajne vydalo The Anarchyst Cookbook (filurt mi nikdo nechce pomoct s ceskou variantou, kde zaroven dame aktualni navody na nejaky ten mayhem, podle toho, co umime? Kompy, chemie, vysilavky,… ja bych chtel pridar neco k sobestacnosti, bejake navody na neddovolene oxbrojovani bych tam chtel,… atd.

    No, zas rozbihava mysl, takze Amok Books, maji pry mit treba “techniky vloupackybod a-z”, nebo “prani spinavyh penez”,….

    Zatim jsem nasel “ted jsme cikani”, coz muze byt taky zajimave.

    Odkladam na vic rano:



    Amok Books - Amok Books
    https://www.amokbooks.com/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Mmchodem: vite nekdo neco o Truce? Cim se zivi? Kde zije? Deti, psi, kocky, partner(-ka?).
    Jak vypada? Furt stejne? Nebo mladne, jako Evelina ci Hyena?

    Zas jako az tak me to u srdce neboli, ale kdyztak, ze ji pozdravuju.


    A ted uz konecne chvilka sneni? Nejak jsem se rozepsal. Chmm.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jdu klimat, ale postreh: po 2-3 hrnkach makoveho caje ;tak 20makovic na cca 2litry (2-4 hrnky)… proste nastane moment slabost (aai Mena tlaku) a pak rizvlacne roztekle pavoucatko Spiderer. Ale ne uplne down & under

    Ale ubalit si cigo.m je nemozne.

    Ubalim za chuze, v precpanem
    Mhd, v kase, jednou rukou, drugou jednou rukou. Na ketaminu bez tela, na LSD v jinych konotacich,…

    Ne vsak, kdyz najede caj. Pokazde uz je zamotane, nez olyznu, prijde mikrospanek, vzdycky cigaro upustim, nebo se vzbudim trhnutim a tabak je pak vsude.

    Vcera za 8h jsen zvladnul 4 ciga. Nepomaha se premahat, uvolnit se, mluvit,… ne proste velmi rychly a brutalni coma>restart. 2h na cigaro. Hromada mikrospanku, pritom normalne muzu cist, jist, varit, asi blbe, asi v nejhorsim i ridit,… proste normalka a hromady let zkusenosti. Ale mechanicky zen baleni cigarett mne proste spolehlive vypne.

    Docela by se mi libilo mit na hlave nejaky merak, co vlastne se v mikrospanku zmeni, pac ten sesup do vtrrinoveho bezvedomi. Na H to nebylo tak markantni, ale opiovy caj je proste takhle, chca nechca. Vyspany, utahany, sam i ve skupine,..

    Drobne detaily.

    Jednou jsem si tak vsimnul, ze spici lide nikdy nekychaji (neznam vsechny lidi, ale nikdo, co znam). Tak jsme se hadali s Adelinou tetou (plicaeka Mudr), no a je to tak, dokonce je i nejak vysvetleno, proc ten reflex ve spanku zanika.
    Tak ja proste umim bejt vypnutej u kazdeho baleneho ciga, uz asi 100 let zkouseno v praxi. A taky mi vypadne u horici cigaro, rado. Proto jsem mel derave matrace a periny, nekdy zupan a tak, a na opiatech jsou ciga nebezpecna jaxsvin, no.


    Tak, a to byl posledni postreh u domackeho cajovani a jdu si halucinovat. Jak to clovek rok nemel, zas to dela i vizualni halucinace i zvukove. Predchvili me z parket pozoroval imaginarni pes a kdesi za zdi hraje nesrozumitelne radio, nejake lidske hlasy, coz je ovsem nesmysl, pac za zdi je ver ex
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Zmizeli po Anglicku? ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jedna tak trochu eroticka, pro mistni buziky ;)

    Uz mi zapojili druhou antenu. Zatim jedinej efekt navic, ze mi pri plavani byla kosa, a makovicovy caj (uz se blizime do finale, pac 2,5 dne-noci snespat a uklidit 2 baraky a 2 zahrady, az jsem se rano nemoh pohnout+huba a mozek jediu hur nez na pika-pikacu, to uz staci… holt opiaty po hodne letech moc neuspavaji, ale kouzlo to furt ma, az moc…)… jo no, tak 16ka pivo a makovicovej cajik me zmazaly jak klokana. Mam potiz trefit tlacitka, vzdy o jedno jinde, coz uz je moc i na mistni posadku, (a na me taky;).

    Tak sexy buzicek. Pac a pusu & 3x slava!!!

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Aktuální, reálná zpráva: https://apnews.com/article/bagram-afghanistan-airfield-us-troops-f3614828364f567593251aaaa167e623

    The Onion, "zpráva" vydaná před deseti lety:
    U.S. Quietly Slips Out Of Afghanistan In Dead Of Night
    https://www.theonion.com/u-s-quietly-slips-out-of-afghanistan-in-dead-of-night-1819572778
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Noa takovehle rozbihave mysleni vic jak 3 dny fakt nechci. Takze krabice za 3x zmizne a bude pokoj ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LIBRIUM: Uz jsou oplachnute a susi se na strese na slunci. Udelame to, jak rikala ma dobra kamostka: ten tvuj pes je jako ty, narocnej zakaznik, takze do kundy, do huby a do prdele, a pak jeste ceka snidani do perin.

    Takze tohle bude bleskovka na 3x. Rychle do plnejch, zadny skladovani mrtvejch stetek.

    Sak uz ted jsem vic jak 15h v polo-limbu. Luxusni tot stav (sak prave, krom toho, ze je to me oblibene afrodisiaum, taky me napadlo to mimozni prirovnani: stav z makovic je proste to, co zbyde po trech orgasmech, kdyz uz kourite v propocenejch perinach ;)


    Hledal jsem sigura 3x-Tam-a-Venka a nasel svou (svou oblibenou) basnicku….


    4/20/2006

    Zjistil jsem, že jsem první umělá inteligence
    Zjistil jsem, že jsem první umělá inteligence

    mé ego je totiž lego.
    lego, lego...

    ...legovaná ocel,
    chlupy ze psa či vlka,
    ptačí lebka,
    kostra krysy.

    jsem složený,
    složitě,
    mozaika prasete v žitě,
    ze stavebnice,
    dětské hry,
    asi merkur...
    ...venuše, země, marz.

    jsem první umělá inteligence vložená do těla prchajícícho zajíce.
    rozpálená do běla,
    kalená světlem měsíce.
    podkutá vibramem.

    inteligence komínů,
    dálnic,
    odpadků.

    krev a cisterna na mlíko.
    vibrace, šplouchání, hvízdání brzd.

    ochočený ostnatým drátem,
    zlatými klíckami.

    zloděj v zaniklých v zahradách.
    loňský vítěz hry na schovávanou.

    jsem tedy jste:

    písek pána snů v soukolí synapsí.

    hra v sázky a dostihy.
    sázíte,
    máte spoustu dobrých rad,
    od dvou je to snad stereotyp?

    důstojná hra v šach.

    písek místo kamenů,
    v hodinkách.
    ostrá zrnka v ozubených kolečkách,
    z merkuru, z titanu,
    z oceli, z lega...

    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: tie makovice musis bud vysusit bleskom pri 60 °C v teplovzdusnej rure, zamrazit na -20 °C v mrazaku alebo nalozit do liehu, aby nesplesnively.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: To zas byla nejaka bananova akce v Lidlu?
    Kde by se tady proboga vzalo mexicky kartelovy piko, vzdyt to bychom jim mohli dovazet my, a jeste s mnozstevni slevou.
    Chtej pripaleny do zluta, nebo s primesi puvodnich pilulek, takze snad ruzove, ci snad modre?


    Zas ale: kdysi hrozitansky davno, dostalo se mi do ruky vietnamsky zbozo, krystaly velky jak jspicka meho malicku, fakt “glass” na kerym bylo sakra poznat, ze to varil chemik v laboratori a to z efa, ne cisteneho pseuda.

    Bylo to tehda k dispozici asi mesic, a musim rict, ze jsem si uzil kazdy den od prvniho, az po 31. Ty ucinky byly daleko vyladenejsi, pocitove to zdaleka nebylo tak destruktivni, vzdy po par dnech jsem si normalne lehnul a spal a vzbudil jsem se odpocaty. Dalo se k tomu i jist.

    Nikdy jsem zlej krystalek nemel v oblibe a nikdy si na nem nevypestoval zadne tolerance a zavislosti, kazdopadne kdyz uz to musi byt, tak nejaka ta zlepsena kvalita, mozna by trosku zmirnila ten masakr, ktery si u nas uzivatele zpusobuji. Nevim no.
    Nedam si.


    Takovy dovolenkovy tyden mi ted zas na rok zvedne naladu, a bude. (Kde jsou mexicani, kdyz ma clovek uz 6 mesicu chut na ketamin, a nema kontakt spolehlivy tak, ze by se mu to chtelo resit, he?)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zdani klame:

    Vybiram u Senima v Olomouci litr, na pivo a makrely, pac zena na oboji ma hroznou chut.

    Na hlave ciro, sandaly, nejaky polovojensky-polo hippisacky hadry.

    Za mnou chlapek, tak 65+, a chce bejt vripnej:
    “Mladej, nech mi tam taky neco, v tom bankomatu.”

    Taky chci bejt vtipnej:
    “Jo, vyberu svuj druhej milion a jdu.”

    Typek:
    “Jestli ty nekdy uvidis milion, snim svoje boty.”

    Podivame se se zenou na sebe, a ja.

    “No, on by to byl ve skutecnosti uz muj treti milion, a to nepocitam tech asi 900 tacu, co jsem projel v heraku…”

    Zena: “no, ja v byte taky aspon jeden mam, a to nepocitam druhej, co jsem vrazila do jezdeni na konich,…”


    A zacnem se hrozne smat. Pan by mel zacit vymyslet, zda ty boty chce s kecupem, nebo horcici.

    Pravda, v dany moment to byl muj predposledni litr do nejakoho 15., a zena na tom neni o moc lip, jenze to bude asi tim, ze nas nikdy nenapadlo setrit, a radej oba zkrachujem, nez nezacit podnikat, dalo by se rict.

    Kazdopadne to,ze ma Zoja rakovinu mlecne zlazy, a pujde to pryc, coz znamena cca 60cm jizvu + kastraci (tahne ji na 8.rok)+hystologie - cca 15k, jen to hvyzdne, a zas nebudu mit mesic nic… jenze to je otazka, co je to nic? Neumim si predstavit, ze bych tech par set euro za operaci nedal.

    Zajimalo by me, jak to ma pan, co dnes bude snidat boty. Dal by on par set tisic za to, ze muze jezdit na koni? Nebo si nekdy koupil pro radost pusku, nebo by koupil svemu nejlepsimu priteli operaci, ktera mu prodlouzi zivot?
    Nebo treba poctive setril, a pak si koupil auto s ctyrlitrovym motorem, a tajne doma sni o Ferrari, jako Burkhar?
    Miluje svou zenu, nebo ma spolubydlici, a sni o analnim sexu v bordelu?

    Jak snadne je nekoho soudit, treba, kdyz vypada na 25, a na hlave ma ciro, no ne?

    Vlastne bych mu pral, aby videlal treba aspon milion, a moh jej proste rozhazet za to, co ma rad. Aby aspon chvilku zil zivot, ktery by vydal na knihu, a aspon nekdy se moh smat vecem, jako je MILION. Treba milion kilometru. Jo vlastne, smal se, ze ja a zena mame tak maximalne milion chvilek… no, tak snad aspon v tom mel pravdu ;)

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    https://www.novinky.cz/krimi/clanek/v-cesku-se-objevil-pervitin-mexickych-kartelu-40365319 - Mela by zasahnout EU a dovoz mexickyho pika zakazat ! Oh wait ...
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: bezne laboracie .22LR ucinne dostrely do 100-150 m (na väcsie vzdialenosti ti uz bude rozsievat moc do stran), tj. okometricky by som bral "bezpecnu" vzdialenost 10x max. uc. dostrel = 1 500 m bez masivnej zachytovej bariery, comu zhruba zodpoveda aj dostrel beznych laboracii .22LR pod plochymi namermi do 1 400 m... Tj. ak nevlastnis a nemozes zarucit, ze 1 500+ metrovy koridor v smere strelby bude urcite volny od nepovolanych ludi/zvierat, tak postav ciele pred mohutnou vertikalnou/naklonenou barierou z hliny alebo masivneho dreva.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Hromadu hliny. A bacha na sousedy. Aby neprudili kvuli hluku :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dotaz do streleckeho plena: jaky je minimalne bezpecny koridor pro strelbu .22? A co dat na konec? Rekneme, ze mam nekde 12m a pripadne mi dobre tam strilet, na i velmi silne vetrovky dobre. Co .22?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Myslis, ze bude prisahat na smrt sve rodiny, a pak se desne divit, kdyz vyhrozoujou jeho stare? ;)

    To je taky dobra banda zaprodanejch svini.

    Vis co, fakt by me zajimalo, zda si tim Bures vyrobil dalsich 10%. Podle lidi, co s Prisaham Krive delaj kampan, tak je videt, ze je to Buresuv ex-PR team, takze…
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Dneska jsem v centru potkal auto s reklamou strany "prisaha". Vedle me na chodniku vyzyvave lezela dlazebni kostka. Kdyz jsem zjistil ze auto ridi sam usaty traktorista osobne, stalo me to hodne sil abych se po te kostce nenatahnul.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam