• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    PHOB
    PHOB --- ---
    muj nazor na publikaci je pozitivni, jakozto projekt je to supr vec. kazdopadne korektura jak jsi psal mne hodne otravila, folie pres predni obalku taktez, hned po vybaleni... a dale je docela problem v knize listovat, nebot brozovana vazba neni dle meho kvalitne zpracovana, opet tiskarna...
    taktez je skoda, ze napr na zadni strane je videt ty dva pruhy, nebot to rozhodilo klasicky tisk cerne... a celkove jsem trosku michala prudil v prubehu priprav :))) (me asi nebude mit rad:)...
    ale tak na prvni projekt rikam, skvela vec! doporucuju, mel by vlastnit kazdy, kdo se zajima o czech a slovak scenu :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    já si ji převzal osobně, ale pokud vím, tak všechny předobjednávky by měly být vyřízené (protože ti, co si ji z mého okolí objednali ji už dávno mají) - takže pokud ti nepřišla, tak doporučuji se obrátit na maxareu...
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    R0C3S3K: Mně to přišlo před dvěma týdnama (10. 5. myslim), autor nejsem.
    Napsal bych, kde to vázne, bejt tebou:)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    mel jsem to predobednany na webu, dostali jste to s predstihem jako autori??? myslim, ze mi to jeste neprislo,,,
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZELGARIS: Co vím, tak to mají úplně všichni - chyba tiskárny.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: Jsem rad, ze nejsem jediny, kdo ma taky tak "ojebanou" tu spodni hranu na obalce ^_^
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    jinak recenze je obligátně zde: http://www.darkart.cz/?p=761
    ale moc mi to nešlo, večer předtím jsme trochu blbli v řecké restauraci a já vím, proč se ouzu vyhýbám :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: ne, to je chyba korektorky... nechala tam u nějakého překlepu otazníky a neodtranila je... mě zase v textu nevychytala špatně rozdělené slovo a zasáhla do textu a přepsala ho tak, že se mi tam opakuje jedno slovo víckrát, na což si normálně dávám pozor... prostě odvedla velmi mizernou práci, což se bohužel stává...
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Ouu :D Ten text jsem psal asi za 10 minut a prošel jsem ho tak jednou, je možné že jsou to hrozné bláboly.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: napsal jsem stručnou recenzi, takže nějaké info tam... zrovna u tebe v textu jsou nějaké ty otazníky o kterých píšu :)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    :(( mi leží u rodičů, ještě jsem ji neviděl. :(
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak konečně mám doma taky jeden kousek :)

    PARAMITE
    PARAMITE --- ---
    ESPERANZA: Hurray!
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    PARAMITE: Dle webu Tritonu vyjde Povstání 30.května.
    SWT
    SWT --- ---
    SUN_VU_KUNG: Výstižné! Máš to zmáklý jak teoreticky tak prakticky, gratuluju ... moc pěěkný.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PARAMITE: tohle já nemůžu nijak ovlivnit, obálka je hotová určitě tak měsíc, takže nevím, na co se čeká, ale myslím, že by to mohlo být venku do pár týdnů.
    PARAMITE
    PARAMITE --- ---
    SUN_VU_KUNG: Neodpustim si maly offtopic ... a kdy uz tak priblizne ta kniha bude? :) Puvodne to melo byt uz v breznu :/
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    SUN_VU_KUNG: Dekuju!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    R0C3S3K: No o tom to je, vytáhnout z té fotky to podstatné, pochopit, na čem je její síla a účinek založený... díky tomu člověk pak ví, jak funguje soumrak, jak vypadá večerní nebe, když slunce čerstvě zapadlo atd... A přitom se to snažit zachytit co nejjednodušejí, jen z hlediska těch podstatných věcí, které už nejde odejmout, aniž by to nezměnilo vyznění... mazání se s detaily snižuje vědomí o celku. Navíc si člověk dostatečně užije i jen s mícháním barev, aby seděly k těm na fotce... někdy musím vzít barvu kapátkem a porovnat ji s tou, kterou jsem opticky zvolil, abych se ujistil, jak daleko od ní jsem :) Barva jako taková nikdy nefuguje stejně, jako když se položí vedle jiné barvy, jeden z nejzákladnějších zákonů barevné malby. Plán byl takový udělat denně alespoň jednu takovou studii, a nedat jí víc než pár desítek minut... ale už za plánem dost pokulhávám :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUN_VU_KUNG: me fascinuje, ze i kdyz je to pomerne nahrubo, proste to pusobi krasne realisticky,,,
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam