• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ja tim kruhem spis myslim nejaky prinos, osobne pokud se budu rozhodovat mezi necim co je tvorene kvalitni technikou a plne plni ucel pro ktery to bylo stvoreno [v tomhle pripade zajimavy screensaver ktery by z toho jakou screensaver plni funkci - tedy spis tvorit pozadi a ne pritahovat pozornost aby nebyl rusivy] a necim co neplni zadny ucel, k jehoz vytvoreni nebyla potreba zadna velka remeslna zrucnost ani talent a jedinou hodnotu kterou to ma je byt za kazdou cenu originalni... no tak to radeji vezmu ten uzitecny kyc, vsemi deseti.
    Kyc hodne lidi vnima tak negativne protoze nic neprinasi ale to ani opacny extrem tim myslim to ze se ten kruh uzavira. Ono to chce najit nejaky balanc me spis jen drazdi to ze nad kycem se kazdy certi ale ten druhy extrem i kdyz nemene spatny je vnimany spis pozitivne. Podle me cerne platno se stitkem "cernoch v tunelu" neni o nic lepsi nez "Stenatka pod duhou a vodopadem za vychodu slunce" jen mnohem vic "in" nemyslim si ze je treba devcagera za zajimavy odkaz minuskovat, v tomhle ohledu mi nekteri znalci umeni prijdou ze by se hodili na namet pisnicky "znamka umeni" na motivy znamky punku od visacu :D
    To jen tak obecne ne primo na tebe, ja tvoji tvorbu vnimam prijemne na stredu s vykyvy na obe strany [pricemz si dokazu predstavit ze to je dost ovlivneno i tim co si diktuji zakaznici kdyz delas veci na zakazku] konec koncu proto sem take lezu, jen ta "je to kyc! upalte to!" hysterie nekterych jedincu mne uz trochu popouzi.
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    LOP4TA: Dost ji kazí fakt, že vychází z Grimmovic verze. A jak mám jinak Grimmy ráda, jediná pořádná karkulka je ta, která končí jakmile vlk karkulku sežere (ideálně poté, co ji nakrmí její vlastní babičkou a přinutí spálit šaty).
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    WENDIGO: no, chechtající se okurka v igelitce ale nesplňuje ani jednu z charakteristik kýče :) Prostě není jen umění s velkým U a na druhé straně kýč, je spousta věcí mezi tím, které nejsou ani jedno, ani druhé, nebo balancují na hranici... A ta kurka je tedy někde mezi tím... ty obrázky co postnul Devcager jsou naprotitomu dokonalou ukázkou kýče :)
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    DEVCAGER: No myslim ze jako screensaver to muze krasne plnit svuj ucel, neni to umeni ktere by nekoho melo posadit na zadek, na druhou stranu od te doby co jsem v galerii videla jako umeni prezentovanou igelitku ve ktere se otacela moturkem pohanena okurka a chechtala se na prochazejici mam takovej pocit ze kruh kyc - umeni se uz stejne uzavrel. Rozhodne napad a provedeni na screensaver super, osobne mi tam vadi spis ta hudba ktera u screensaveru nebude a tady jen pusobi jako "uaaaa tohle je taaak dramaticke" a proto to pusobi jako kyc.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    LOP4TA: hehe, tak ta je fakt super :)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    DEVCAGER: sry za spam ale tohle je karkulka dle meho gusta: http://www.youtube.com/watch?v=dMboBfGI6iY&feature=fvst
    DEVCAGER
    DEVCAGER --- ---
    SUN_VU_KUNG: je to úplně normální flash z Premieru a vim, že to je 2D. Ale zaprvý jsem styl založenej na tomhle ještě neviděl a za druhý, Karkulka je naprosto skvělá!!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PARAMITE: no tak to je správně, kýč se musí líbit :D
    PARAMITE
    PARAMITE --- ---
    Me se ten kyc libi :D
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    SUN_VU_KUNG: lol. to je hodne psychedelické, jak takovy ty img s rozvlnenou hladinou pod obrazkem.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    DEVCAGER: To je příšernej kýč :) normálně v AE udělané animace z 2D základu.
    DEVCAGER
    DEVCAGER --- ---
    Jen tak pro zajímavost, mrkni na obrazy tohodle týpka http://michelvictor.deviantart.com/art/Red-Riding-Hood-213809167 dá se na ně někdy i klikat. Je to paráda, pro mě teda novinka. Ještě jsem to neviděl.
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    HE11_KNIGHT: a z ceho presne to dela?
    R0C3S3K:
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LOP4TA: Matrose je víc než dost :) čas to je už jen tvoje věc.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    LOP4TA: zajdi do modelarskejch potreb, tam urcite nejakej zaklad pujde sehnat,,, cas si musis udelat,,, ;)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    hrozne by me to bavilo ale kde na to brat cas a matros... :D
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    MOUSEK: Ono s cvikem v ruce a dostatkem "náhradních dílu". To jde opravdu dobre a rychle.
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Zaujímave je že ako to tak rýchlo dokáže produkovať ... 10 takých skulptúr za rok a to sú 3/4 metrové kusy.
    BORO
    BORO --- ---
    SUN_VU_KUNG: dík, mi málem upadla čelist .), je to boží!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BORO: tak Parka to řeší za mě, tady toho najdeš dost :)
    Book Review: The Marvel Art Of Marko Djurdjevic | Parka Blogs
    http://parkablogs.com/content/book-review-marvel-art-of-marko-djurdjevic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam