• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    -_- i vy Praháci. :(
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    CORNHOLIO: no, v podstatě taková spontánní akce, pár lidí z oboru, a docela to sedlo, spokojenost :) Ilustrátorským klubem jsem myslel tohle: Hogofogo Klub | Ilustratorovo pozdne kriticke odpoledne :)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    SUN_VU_KUNG: ilustrátorský klub? Něco jako Zackovy komiksové kreslící workshopy? Já se snad do té Prahy fakt přestěhuju...:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Hihi, taky tvorba Sun_Vu_Kung :D nemůžu věřit tomu, že už to je deset let :D
    Catacomb live - Experience 2002 Ústí n. Orlicí - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Ch8zYb0m1bc
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Včera solidní akce v Holešovicích :D Na to, jak dlouho se ilustrátorský klub domlouval šlo tohle krásně hladce :D Jen doufám, že embryo vytrhne ze skicáku ty hnusy, co jsem mu tam načmáral po těch guinessech :D
    DEVCAGER
    DEVCAGER --- ---
    Já naštěstí koupil CS5 za pár šupů ve studentské licenci, která platí pro komerční využití i po dokončení studia :) jen ty updaty mě pruděj.
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    jj aj ja som v CS3 a pred nedávnom som ju kúpil na ebayi za pár eur. ;)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    taky mam CS3, jsem s nim spokojenej, ale to bude tim, ze jsem nepracoval s novejsimi verzemi... nejak me ty jejich vyhody porad jeste nepresvedcily k tomu, dat ty prachy za update:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: zatím mi ta 6tka přijde skoro stejná jako 5tka, krom toho, že tam dali tři nepoužitelné barvy UI, asi proto, aby se to přiblížilo Lightroomu, ale dělat v absolutně tmavém UI fakt není pro práci dobré. A jak jsem psal, management brushů nikde, painter v tomhle stále vede. Škoda.
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ano. Ne. :) Kruci! To mi ani nedošlo :D Když já to teď moc nepoužívám, snad jen na nějaké závěrečné úpravy a čištění. A na ty rychloskici a concepty.

    Uvidíme co předvede ta 6tka.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: tak CS3 snad ani nebyl 64bit, ne?
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    :D Eh. Mám koupený CS4 a stejně používám CS3. Že bych zkusil updatnout? :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MOUSEK: tak opět žádný management brushů, ať táhnou do pekla, fakt :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    CORNHOLIO: mixerbrush :) ale je jen v CS5 verzi a je potřeba si ho trochu vyladit, ale...! :) mám tím rozdělaný jeden obrázek, tak to sem pak hodím. Teď mám na krku ilustrace pro Warhammer, takže není moc času to dodělat.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    SUN_VU_KUNG: nejake blizsi info?:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MOUSEK: hm! No to jsem zvědav :) Jako Photoshop je fakt meganástroj, jsem teď začal používat jeden nástroj, a vůbec nechápu, jak jsem bez něj mohl předtím žít :D
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    http://labs.adobe.com/downloads/photoshopcs6.html ale vraj je to ešte dosť zabugované ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    R0C3S3K: no a zvlášť pro někoho, kdo dělá web jen občas, takže to, co se naučí pak zapomene :)

    Obrázky budou, začal jsem si hrát s trochu jinou technikou v Photoshopu, myslel jsem si, že si dám pauzu po tom měsíci a půl práce a už se schází další, tak fakt nevím, kde brát čas na svou tvorbu :(
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUN_VU_KUNG: tabulka a web, to je mordor:) tak so obrazky huntere, uz se ti pracovne trochu ulevilo?
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    To je dneska den :( Hrůza. Nejdřív mi odmontovaná bočnice poškrábala předek Cosmosu a pak jsem půl dne válčil HTML/CSS. To by člověk neřekl, co dokáže udělat v tabulce tagy p a /p a co to dalo, než jsem ty svině našel a zlikvidoval :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam