• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    YARARA: Panejo, v jedličkárně mají taky matematickou třídu.. Jsem rád, že mají šanci i ti, kdo neměli moc štěstí, ale vtipný to zrovna neni.
    LEDGE
    LEDGE --- ---
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Zpověď drogy na střední škole ZPOVĚDNICE ...::::::www.zpovednice.cz:::::::::::::::................
    http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=657269&orderby=ide
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    WOODMAKER:

    xkcd: Schrodinger
    http://xkcd.com/45/

    alt="There was no alt-text until you moused over."
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Stojí biolog, fyzik a matematik před barákem, když do něj vejdou dva lidi. Po nějaké době vyjdou tři.
    Biolog komentuje: "To je jasný, rozmnožili se."
    Fyzik odporuje: "Kdepak, to je chyba měření!"
    A matematik povídá: "Ne ne, vážení kolegové, teď tam vejde ještě jeden a nebude tam nikdo!"
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Mensa ČR se snaží zjistit, za jak dlouho se může Čech naučit japonsky.
    Nejprve se ptají ČVÚŤáka: "No, kdybych jel do Japonska, myslím, že tak za tři měsíce bych mluvil dobře."
    Potom se ptají právníka: "Po měsíci v Japonsku bych si tam klidně mohl otevřít právnickou praxi."
    Nakonec přijde na řadu matfyzák, který říká: "A existují na to skripta?" "Samozřejmě..." "Tak mi dejte tři dny. Ale ta poslední noc, to bude odvaz..."
    LEX
    LEX --- ---
    [ _OZZY_ @ Vědecké vtipy ] Otázka hnidopicha by byla, jestli ta řada stoupá rychleji než inflace (a jestli to tedy opravdu je nekonečně peněz, nebo vlastně ne. :) )
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Tři statistici loví jelena. První vystřelí a mine ho o půl metru vlevo. Druhý vystřelí a mine ho o půl metru vpravo. Třetí volá: "máme ho, máme ho!"
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    yap, mea culpa... to by muselo byt prespristi tyden ne 1/3 koruny, ale 1/4 koruny...
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    _OZZY_: vic nez dve koruny bude mit dle tehle rady uz cvrty tyden
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SPECZ: nekonecny prisun penez.... jinak tohle je konecne mnozstvi penez: 2 koruny
    MASSO
    MASSO --- ---
    SPECZ: aha....:-) neva, imho pasuje i sem :)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    MASSO: Jako bych už ho někde čet :-)

    V pekle pro topology je pivo stáčeno do Kleinových lahví.
    MASSO
    MASSO --- ---
    Jede Pepíček s babičkou ve vlaku a povídá jí: "Babi, koukni se na tu množinu kraviček, co se pase na louce!" "Co to kecáš, kluku, jaká množina kraviček? Vždyť tam žádné nejsou..." "Ale to je prázdná množina, babičko..."
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Matematik zorganizoval loterii, kde hlavní výhrou bylo nekonečné množství peněz. Když byl tažen vítězný tiket a šťastný výherce si přišel pro výhru, vysvětlil matematik způsob vyplacení: "1 korunu hned, 1/2 koruny příští týden, 1/3 koruny přespříští týden..."
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    RAGUPKI: Hej, to jsem chtěl sestrojit už dávno. Kdo mi sakra ukradl nápad, když jsem ho nikomu neřekl!! :D
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Nadaný inženýr sestrojí svému synovci, nadšenému turistovi, ultimátní zbraň proti polárním medvědům. "Vytvoří to kolem tebe silné pole. Až se přiblíží medvěd, vyzkoušej obě polarity - jedna z nich ho natočí od tebe a on pak v klidu odejde."
    Po nějaké době, za polárním kruhem, chystá se na synovce zaútočit mladý medvěd. Synovec tedy zkouší polaritu a skutečně se mu podaří natočit medvěda hlavou pryč. Medvěd se ale přesto přibližuje a za chvíli je u něj. "Kurva, co je?" řve hrůzou synovec. "Máš tam gradient intenzity, kokote," vysvětlí medvěd. "A dej si bacha, za chvíli přijde můj kvadrupolární fotr." "A co to udělá s ním?!" "Jak to mám kurva z hlavy vědět? Já jsem medvěd!"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam