• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    RFK
    RFK --- ---
    RAINBOF: Bezdrátovym přenosem :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MATHEZ: me by zajmalo jak tu bunecnou pamet probodeny dite preda kdyz je mrtvy.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HARVIE: 53,5 gramu = 1 instagram
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---

    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    tvl, čtení na sváteční večer

    „Nikdy jsem se opravdu nezabýval otázkou minulých životů, spíše se přikláním k tomu, co má racionální základ, ale byl jsem překvapen. Během několika minut to ‚viděla‘. Řekla mi, že jsem byl ve svém minulém životě v devíti letech probodnut. Podle ní zůstala v mém těle po této násilné smrti stopa. To prý vysvětluje moje hrbení a postižení ledvin,“ říká Réjault.

    Zdroj: http://relax.lidovky.cz/...eri-v-bunecnou-pamet-tela-pho-/zdravi.aspx?c=A151117_090955_ln-zdravi_ELE
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    I asked the librarian for a book about Pavlov’s dog and Schroedinger’s cat. She said it rang a bell but she wasn’t sure if it was there or not.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    mozna, ze to predtim bylo optimalni, ale nekdo to zkusil udelat optimalnejsi a to se nevyplaci :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    XBAHNO: sry, ale page not found
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    SCHWAB: hodím si mincí a když padne panna tak odpovím A, když padne orel tak odpovím B. Mám 50% šanci, že odpovím správně. Když bych chtěl mít lepší šanci na správnou odpověď, tak potřebuju trochu lepší generátor náhodných čísel (nebo tou mincí házet vícekrát) a dostanu se i na těch 60%.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MATHES: http://www.crk.cz/ZKRATKYC - ustalenost a sila zvyku.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    PJT: ATUARFIK: Tak jim vysvětlete, že antedatování smlouvy je naprosto běžné a přijatelné. Posuzuje se to tak, že tou písemnou smlouvou pouze "potvrdíte" nějaký vztah, který jste měli v minulosti, třeba dohodnutý ústně.

    Přijde chlápek do advokátní kanceláře a ptá se, kolik si advokát účtuje za své služby. "1000 korun za 3 zodpovězené otázky," zní odpověď.
    "A není to příliš vysoká cena?" diví se muž.
    "Je," povídá právník, "a jaká je vaše třetí otázka?"
    PJT
    PJT --- ---
    Jede Einstein se Schrödingerem autem a přejedou kočku. Einstein zastaví, že se jde podívat, co s ní je. Schrödinger ho zastaví a říká: "Neblázni, chceš ji zabít?!"
    PJT
    PJT --- ---
    Studenti se sešli v hospodě dalšího večera a protože posledně příliš neuspěli, dostali o něco lehčí úkol: spočítat, kolik je 2 × 2.

    První se s výsledkem ozval elektrotechnik (použil k výpočtu veškerých pravidel, kterým se ve škole naučil): "3,99."
    Fyzikovi se to nezdá, vytáhne z batohu kalkulačku, tabulky, dlouze se zamyslí a pronese: "No možná máš pravdu, výsledek každopádně leží mezi 3,98 a 4,02."
    Matematik se drbe za uchem, už hezkou chvíli se nestará o zbytek světa, nakonec důležitě pronese: "No analyticky to spočítat neumím, ale jedno je jisté: řešení existuje!"
    Student filozofie po dlouhém přemýšlení pronese dotaz, směřovaný osobě, jež příklad zadávala: "Ale co vlastně MYSLÍTE tím 2 × 2?"
    Jeho kolega z fakulty, logik, dodá: "Ano, ano, prosím, definujte 2 × 2 přesněji!"
    Student právnické fakulty zavře všechna okna a dveře, rozhlédne se kolem, nakloní se k tazateli a zašeptá mu do ucha: "Kolik byste chtěl, aby to bylo?"
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    PJT: Tak, a teď jsi mu ještě přihrál "nejoptimálnější". :D
    PJT
    PJT --- ---
    TRAVIX: nejsmutnější je, že jsou to naši zaměstnanci, takže na výběr moc není... Neantidatovat = nezískat projekt. Ano, to je nejoptimálnější, kdo nic nedělá, nic neriskuje.
    MATHES
    MATHES --- ---
    XBAHNO: sry, ale "sry"
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    A abych nebyl úplně offtopic:

    Vinou neschopného právníka se může soudní řízení protáhnout i o několik měsíc.
    Schopný právník zvládne i několik let.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam