• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    OTAVA: podle mě ho prostě prostřelí. Pokud by kuře nebylo vykuchané, tak by mohl proběhnout i hydrošok, ten by to roztrhal asi hodně.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    kdyz uz se tu probira tak prakticky pripad, mam jinou otazku - jak velky by byl nejvetsi kousek kurete pote co ho ta ruka zahahne zminovanou rychlosti?

    deformaci ruky pro tento prupad pomineme :-)
    SPIRALI
    SPIRALI --- ---
    LYCO: Muj oblibeny clanek z teorie slozitosti je "Lemmings is PSPACE-complete": https://arxiv.org/abs/1202.6581
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    LYCO
    LYCO --- ---
    OLTSKUL: Turingovy stroje jsou všude. Třeba v Magic: the Gathering https://www.toothycat.net/~hologram/Turing/index.html
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Emh.. :O

    On The Turing Completeness of PowerPoint (SIGBOVIK)
    https://www.youtube.com/watch?v=uNjxe8ShM-8

    2SDPERCY
    2SDPERCY --- ---
    PJT: Správné řešení je vrhnu se do barku jako pravý hrdina.
    Najdu Zeman a Babiše a položím otázku co za to když je zachráním.
    Počkám na nabídku a nechám si na dálku převést odmněnu na konto.
    Pote se podivám na dveře proskočím s nimi a řeknu Sory jako a zabouchnu je.
    podepřu dveře a nastavím na horní okraj láhev s benzínem.
    Poté na poslední chvíli vyběhnu ven a všem oznámím že přeš veškerou snahu se mi je nepovedlo zachránit.
    Tedy budu hrdina pro jejich přiznivce.
    A pro druhou polovinu budu hridina také protože se mi to nepovedlo.
    A já si v klidu nechám postavit luxsuní vilu s bazénem a budu vzpomínat na tu chvíli při dobré láhvi.

    Případě že bud víc zachránců jde modifikovat co se stane než odejdu z místnosti.
    Ale myslím že je lepší mít jistotu než jen doufat že náhodou nejsou nehořlaví.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PJT: prileju benzin a budu se divat jak hori.
    PJT
    PJT --- ---
    Tak když už řešíme ty dilemata: Když bude hořet barák ve kterým zrovna schůzuje Babiš se Zemanem a vy máte čas zachránit jen jednoho z nich, dáte si radši kávu, nebo se kouknete na film?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Už jsem chtěl vyjádřit potěšení, že se tahle diskuse nezvrhla v tradiční soutěž "kdo si dál odplivne nad humanitními obory".

    Ještě že to nakonec zachránilo sirienovo nutkání k blití.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    _OZZY_: A nekonecnou tepelnou vodivost a ruka nekonecne velky tepelny odpor.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ONDRA_99: ...za predokladu, ze kure je idealni koule ve vakuu.... ^_^
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    SALVATOR: "Now kiss!"
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Dokonce i fústavu mají Dylana:

    MINDA83
    MINDA83 --- ---
    To mi připomnělo jeden hodně starej vtip.
    Co je na světě nejrychlejší?
    Někdo tvrdí že světlo, někdo zase že myšlenka.
    Já se takhle v noci vzbudil s průjmem a než jsem stačil něco vymyslet, nebo rozsvítit ...
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Kazdej, kdo mel nekdy poradnej prujem, vi, ze rychlost MACH5 je dosazitelna vcelku bez problemu.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    AMANT: Tam je i otazka jaka frekvence toho pleskani by musela byt, aby dochazelo k ohrevu rychleji nez k chladnuti. Urcite by to chtelo overitv ruznych teplotach a vlhkostech vzduchu (a pripadne i ve vakuu).
    AMANT
    AMANT --- ---
    ROBIN_SNNS: no ja prave vychazim z vlastni zkusenosti, tak uz nic overovat nemusim. spis by me zajimalo, jak by vypadalo to kure prohraty 23k plesknutima na 205°C. retoricky, samozrejme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam