• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    QWWERTY: To je fzkutečnozťi fskutku zralí a prosíravý příztub. Našynec chťel akorád ďelat hri:



    "You'd be surprised how many times the Cook-Levin theorem was used in making the Halo 3 Engine."
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ROBIN_SNNS: Kaomoji se KAERO nezobrazi uz vubec.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    SEJDA: Nebo spíš klasičtější ^_^" případně (^_^;) nebo ještě více rozvedeno zde: https://getkaomoji.com/categories/embarrassment/
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KAERO: tak potom ':-) vs. :'-)
    KAERO
    KAERO --- ---
    SALVATOR: aha. no pote co se unicode utrhlo z retezu a je tam ted kdejaky nesmysl ve 20 barvach, tak to odmitam rozeznavat. asi jsem internetovy autista, rozeznavam jen nasledujici >20 let starou klasiku vyjadritelnou klasickymi znaky: :) ;) :P :( :| :D
    pojem "internetovy autista" se mi libi, vyhlasuju na to copyright.
    KAERO
    KAERO --- ---
    SEJDA: skoro trefa. Links uz jsem nepouzil asi 2 roky. dokonce uz ani nefunguje prihlaseni na nyx, nevim proc.
    me to vivaldi zobrazuje takhle:

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KAERO: Jen drobnost k uvedení na pravou míru - nebrečí a není to slza, ale kapka potu. Jde o vyjádření pocitu trapnosti, rozpaků.

    Sweat Drop - TV Tropes
    https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/SweatDrop
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KAERO: uz by jsi fakt mel prestat pouzivat na surfovani po internetu Links :D
    KAERO
    KAERO --- ---
    GREATDRAKE: ech, dik, jo uz to dava smysl.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    RAGUPKI: huh, dlouho mi trvalo nez jsem zjistil ze ten prvni smajlik breci, ta slza je strasne mala (aspon v tom pismu co ma). a to pred druhym logaritmem je opravdu ctverec nebo se mi nezobrazuje spravny unicode znak?
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    Nyní koluje internety:

    log(😅) = 💧log(😄)

    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    BROUKOID: V té knize je to jinak. On je neopustil, ale normálně zešílel.
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    ..ted sem si vzpomnel na knizku "Monstrous Regiment" od Terryho Pratchetta, kde je nejaka zeme, kde maj svaty knihy, ktery sou "online", tj samy se dopisujou... jenze jejich buh ("Nuggan") je opustil, a tak ted chytaj "statiku" a tak se do nich pisou strasny kraviny (jako napr. ze modra barva a cesnek je proti bohu) a ty kraviny se kumulujou, a obyvatele ty zeme tak vlastne nemuzou delat nic, protoze vsechno je "abomination"...

    ( https://en.wikipedia.org/wiki/Monstrous_Regiment_(novel) )

    no a ta svata kniha ktera "chyta statiku" a tak pise picoviny mi pripomina tyhle "esotericky" texty..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam