• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    QWWERTY: zajimavy, ze to ma podobnej popis jako nejaky eso krystaly na cisteni caker a podobny nesmysly.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KURE: Taky jsem nad tím přemýšlel, ale pak jsem si řekl, že u těch hifipuristů bývá vše hodně snadno přístupné daleko od zdi, nezakryté a i kabely na odiv a hlavně na svorkách, takže výměna by pro někoho, kdo ví co dělá mohla být otázkou sekund (stačí,když hostitel dojde pro kafe), ale pak bych se zas divil, že si nevšiml - design těchhle placebo kabelů bývá nepřehlédnutelný.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KURE: rikal mi to kamarad, pracujici se zminenym audiofilem v prodejne pro zvukare. ale uz je to davno, takze moje pamet mne muze klamat a vypravel to jako historku kterou ve zvukarskych kruzich slysel..
    KURE
    KURE --- ---
    E2E4: tohle trochu smrdí po urban legends. Nějak si neumim představit reálnou situaci, jak během nvštěvy, která se koná za účelem poslechu hifi, nenápadně přemontuješ kabeláž od řečené hifi, tak aby si hrdý majitel nevšiml.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SALVATOR: Tím chceš naznačit, že existuje sorta, co kabel za půl mega rozená? (stejně jako existuje sorta, co pozná rozdíl mezi drahým vínem a krabičámkem)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    E2E4: Tyhle lidi sem vždycky považoval za stejnou sortu jako wine snobs, který ale vochčiješ tak, že do lahve od drahýho vína naleješ levnej krabicák.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QWWERTY: mam k tomu pěknou historku, jeden audiofil si chrochtal jak mu to s novým kabelem krásné hraje, jak jsou prokresleny vejšky a pozval kamaráda, že to si fakt musí poslechnout.

    kamarád cestou koupil kabel od Vietnamců, a nenápadně mu ho vyměnil.

    audiofil se rozplýval, slyšíš to, jaká je to krása.. načež mu kamarád ukázal, že hraje přes kabel od Vietnamců..
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    KAERO: kde je ten TEDDYBEDDY kdyz ho clovek potrebuje?:)
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    KAERO: Pismeno Z se dneska nesmi pouzivat, proto ten kabel stoji tolik aby zbylo na pravniky.
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    QWWERTY: Tvl - 4m reprokabel skoro za mega... Husty! A ty popisky jim k tomu snad pise nejaka hipsterska cross-fit vegan buzna z Brna...
    Nechapu...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    KAERO: doporucuju projit cely tenhle web, protoze malokde jinde muzes koupit 2.5m audio kabel za 580 kCZK
    Luxusní Elektronika, největší výběr a kvalita, L-e.cz
    https://www.l-e.cz/
    KAERO
    KAERO --- ---
    Sice to neni vtip, ale zasmal jsem se. Audiofilni kabel, s popiskem:
    "Série napájecích kabelů AudioQuest Storm je velkým krokem vpřed, nebo spíše obrovským skokem do nové třídy. Díky bezprecedentní kombinaci typické impedance 0 Ω a nízkého odporu (Z)..."

    Fakt se mi libi, jak u impedance pouziji ohmy, a pak hned u odporu pismenko Z. Nominalni hodnota 0 ohmu se taky hodi :)

    (Ale je smutne, jak vyjebavaji s chudaky co tomu nerozumi. 40 kKc/kabel...)

    Audioquest NRG Storm Thunder - 1 m | Hifistereo.cz
    https://www.hifistereo.cz/produkty/kabely/audioquest-nrg-thunder-high-current-1-m/8190.html#popis
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Všiml si někdo jak je k tomu připoutaný? Přijde mi, že obyčejný pásek přes pas by na takové skotačiny asi nestačil...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SHEALA:
    BLACKHEAD: jj, na videa s Wheelyem jsem koukal - na jednu stranu si clovek rika, jakej je to silenec, na druhou ho obdivuju za to, jak se s tim pere:)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    GANDHI: A tady mas kurva ten backflip: SHEALA!!! :-o

    What the fuck I just saw...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KAERO: nevím jakou má stoupavost vozík, resp v podstatě jakoukoliv, záleži na zdatnosti uživele vozíku. Na magistrátě v BRně se mě pokoušela přesvědčit uřednice, že je pro mě ok, použít lyžiny se sklonem 45 stupnů.

    Bezbariérová vyhláška potom má jako maximální možný sklon 6,25 procent (5,625 stupnů) (podélně) a 1 procento příčně. (skoro nic stupňů).

    I když by mě asistovali Zemanovi bodyguardi, tak mě při sklonu 45 stupňů vysypou z vozíku.

    Na druhou stranu takovej Aaron "Wheelz" Fotheringham....

    Wheelz in the Air: Hitting the Skatepark on a Wheelchair
    https://www.youtube.com/watch?v=iC6zPu6-xF0
    FJERTIL
    FJERTIL --- ---
    SUMIE_DH: Poprosil bych tu prostřední. Děkuji.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Tak když se tady porovnávají prezidentsktské výkony, tak možná prostě Zeman šlohnul 3.6 pera a x+0.4per před ním bylo ubráněno ...
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam