• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    QWWERTY: Předpokládat brzdnou dráhu zvratků přesně 0,1 m je samo o sobě vědecký vtip...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    KAMAHL: RAGUPKI
    (ani rok sis nepockal?)
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    log(😅) = 💧 * log(😄)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KAERO: No, pan kouka po pani s hezci dirou....
    KAERO
    KAERO --- ---
    TRAGED: pro ženy nevhodné? Vždyť černá díra přitahuje všechny kolem sebe, stejně jako krásná dívka. To není dehonestující, ale oslavující ženský šarm a krásu. Nebo tě snad napadlo jiné přirovnání? :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KAMAHL: Použití v tomto meme se mi zdá pro ženy poněkud dehonestující, partu SJW na tebe! :-]
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KAMAHL: Je samozřejmě mnohem hezčí!
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BLACKHEAD: flaška je Zemanova
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    DOGTORRR: ... a nemela to byt Putlerova flaska?
    DOGTORRR
    DOGTORRR --- ---
    #Kecy
    Jak se teď Putinovi po vzoru Hitler, říká někdy Putler, tak jsem několik minut přemýšlel, co je to ta Putlerova fleška.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CERMI_FOX: pravdu díš, soudruhu (pravda, tenhle vtip znám z doby, kdy opravdu 512MB byl technologický vrchol, ale při aktualizaci na současné hodnoty jsem se nějak zamotala ve zkratkách a opravdu tam mělo být pulterová)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    TRISSIE: pulterovou flesku, mame rok 2022
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DOGTORRR: tak nejrychlejší přenos dat je, když ti vysavač vcucne půlgigovou flešku, že :-)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    FONTAN: Lepšejší modýlky zvládout odlehčit i samotný textíček a přidat do něj taková ta lidsky teplejšejší slovíčka ...
    FINSON
    FINSON --- ---
    Mně hodně pomohlo nemít na soustředěný poslech kvalitního zvuku čas - ušetřil jsem tím spoustu peněz, které jsem mohl utratit za jiné koníčky, na které nemám čas.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Můžeš to vnímat i tak. A jsou lidi co takhle kupují (a koupí draho hrozný krám, jen když má reklamu) . Já dřív nemohl poslouchat zvuk pod určité parametry nezávisle na ceně. To jsem trpěl. Jelikož jsem nemohl udělat akustiku místnosti, soustava musela stačit. Nebo jsem poslouchal sluchátka. Dnes si sice zvuk nevychutnám, ale hodně ušetřím. Trpí ostatní když poslouchám šunt.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    on ten prodej audiofilum funguje na pocitu z dobrého zvuku. za ten jsou ochotni platit, bez ohledu na to, zda tam reálně nějaký je.


    prostě "koupil jsem to nejdražší na trhu, tak ten zvuk prostě je nejlepší" je silnější než "zvuk není (nemůže být) objektivně lepší"..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam