• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Krásné to tu začíná fúzovat s Vědecky znevtipněnými. Mám z vás velkou radost!
    KAERO
    KAERO --- ---
    Takze namet na novy film? Sharknado uz bylo (aneb, jak jsem ted zjistil, cesky Žralokonádo), ted bude Brachisauronado? Nebo Jurrasiconado?
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    HAR4NT: Joo, druhohory, to bejvaly tornáda...ti mladí znají jen ty dnešní ubohé pšouky!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ARCHIMEDES: treba kdyby ho vzalo tornado, tak se mu udela spatne z ty rotace/odstredivy sily, ktera na nej bude pusobit a bude blejt..a zaroven ta sama rotace/odstrediva sila mu nedovoli ohnout ten krk.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Aby to nebylo jako u žirafy která si z žaludku 4 nablije do žaludku 3 a ten to zkusí znova zpracovat a když se mu to nepodaří nablije to žaludku 2, víceméně se nestane že by pak šlo jídlo až ven.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    No ono mi taky není jasné, proč by zvracel zrovna se vzpřímeným krkem, co si tak vybavuji postoje živočichů u zvracení... počítal bych spíš dostřel než dopad :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    ARCHIMEDES: a nebyla nejaka hypoteza ze polykali kameny pro lepsi rozmelneni potravy? ovsem vyzvracet surtr do vysky ~10 m by mohl byt solidni zahul na svaly jicnu.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    KAERO: Jedině, že by brachiosaurus zvracel podobné tuhé bezoáry, jako zvrací kočky, když se jim v žaludku nahromadí příliš mnoho čištěním vylízané srsti... představa, jak si brachiosaurus ulízává proto-peří tomu dává další level :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    ARCHIMEDES: to je komprese toho maleho dinosaura ze stojici polohy do polohy rozmacknute :)
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    QWWERTY: Předpokládat brzdnou dráhu zvratků přesně 0,1 m je samo o sobě vědecký vtip...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    KAMAHL: RAGUPKI
    (ani rok sis nepockal?)
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    log(😅) = 💧 * log(😄)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KAERO: No, pan kouka po pani s hezci dirou....
    KAERO
    KAERO --- ---
    TRAGED: pro ženy nevhodné? Vždyť černá díra přitahuje všechny kolem sebe, stejně jako krásná dívka. To není dehonestující, ale oslavující ženský šarm a krásu. Nebo tě snad napadlo jiné přirovnání? :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KAMAHL: Použití v tomto meme se mi zdá pro ženy poněkud dehonestující, partu SJW na tebe! :-]
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KAMAHL: Je samozřejmě mnohem hezčí!
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BLACKHEAD: flaška je Zemanova
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam