• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    HOWKING: sice tim nezjistime, jestli to vedi skutecne, ale aspon budeme vedet, kolik lidi si mysli, ze to vi:)
    [87HIGHFLYER @ ANKETY nyx :: pripominky uzivatelu]
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Scientific Journal Publishes AI-Generated Rat with Gigantic Penis In Worrying Incident
    https://www.vice.com/en/article/dy3jbz/scientific-journal-frontiers-publishes-ai-generated-rat-with-gigantic-penis-in-worrying-incident

    “As a biomedical researcher, I only review the paper based on its scientific aspects. For the AI-generated figures, since the author cited Midjourney, it's the publisher's responsibility to make the decision,” Dai said.

    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    ROBIN_SNNS: Nedavno jsem zaznamenal pokrok. Doslo mi, ze idealni dite je sfericke a predevsim ve vakuu...
    MHO
    MHO --- ---
    KAERO: studujete blbosti. Skutečně klicove otazky, jejich vyzkum by spolecnost mela financovat jsou jine.

    Navrhuji:
    Je stoloprostor genderově podmíněn?

    Nebo

    Vliv Leffinqwell-Bronštajnova vyzkumu na rozvoj feministickeho hnuti.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    GILHAD: My to taky měli. Sice už v tom kalamáře nebyly, ale ty díry s košíky a zasouvacími dvířky tam byly. Netušil jsem, jak těžké to bude vygooglit.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    HOWKING: Takové jsme měli na základce :) Ale neměli jsme tak krásná pera, musel jsem psát obyčejným násadkovým :(
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Zjistil jsem, že je na Internetu docela těžké najít stůl s přípravou na kalamář - už je to asi strašlivý archaismus. (možná ani dvě třetiny NYXu slovo kalamář neznají ;) )
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KAERO: Samozřejmě na to je již dávno místo vybráno. Kdysi se používalo k vložení kalamáře.
    KAERO
    KAERO --- ---
    HOWKING: No veda je prece o zkoumani mozneho i nemozneho. Uz jsi nekdy simuloval pad psaciho stolu do cerne diry? Ne? No to je ale chyba! Ale prava otazka zni doopravdy jinak: do ktereho sektoru si odlozis cernou diru? A1 nebo B5?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KAERO: Bez těch relativistických jevů by ti to i prošlo :D (ale každý ví, že gradienty polí a rychlosti v stolo-prostorech nedosahují potřebných hodnot :D)
    KAERO
    KAERO --- ---
    V kanclu jsme si vzpomněli na teorie Leffinqwella, Bronštajna, a hlavně na syntézu Leffinqwellův-Bronštajnův psací stůl. Začali jsme si porovnávat správné rozmístění na stole a nejvhodnější umístění mandarinek (kolega B2, já B5), jenže kolega má obdelníkový stůl, který lze optimálně popsat kartézskými souřadnicemi, a já mám zaoblený stůl do tvaru L. A tedy jsme došli k tomu že doopravdy každý máme jiný stolo-prostor, a tedy bychom správně měli nejprve najít Jacobiány a poté porovnávat rozmístění mandarinek ve stolo-prostoru.

    Čímž chci říct, že se tady otevírá docela nepopsané pole vědy a bylo by vhodné vypsat grant, čerpat peníze, publikovat, prostě klasika, všichni to znáte. Určitě bych byl hrdý na článek s názvem:
    Rozšíření Leffinqwellova-Bronštajnova psacího stolu pro obecné geometrie stolo-prostoru
    nebo dokonce:
    Důsledky relativistických jevů na optimalizované rozložení psacího stolu
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Dnes ráno jsem nechal 12 zpráv na záznamníku Stephena Hawkinga. Pak jsem si uvědomil, že to asi pokaždé zvedl.
    MHO
    MHO --- ---
    THERIDANE: tady to aspon ma nejaky kontext. Madison ma toho plamenaka jako maskota a cpe ho vsude.

    Why Madison, WI is Obsessed With Flamingos | Destination Madison
    https://www.visitmadison.com/blog/stories/post/madisons-quirky-love-for-flamingos/
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    nevím jestli už bylo, každopádně další jednotka do repertoáru

    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    LONESTAR: Se dívím, že to vůbec uvadí. Dnešní měšťáci nemají pomalu ani ponětí, jak je kráva velká. A to ještě záleží na plemeni a chovném účelu. Když jsme na bakalářce ptali proč mají kosmetičky i potravinové předměty, tak to prý byla reakce na holčinu, co u státnic řekla, že mléko má původ v supermarketu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam